Bugün 2132 kisi bu ürünü görüntüledi

İyi Yaşam Günlüğü - Kadınlar İçin 2015

1. Hamur
Kapak: Karton
17,45 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 26,85 ₺
Stokta Yok

395 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Daha önce binlerce insan başardı. Bu yıl kendiniz için iyi bir şey yapın ve geleceğe yatırım için siz de yediklerinizi yazmaya başlayın.
İyi Yaşam Günlüğüyle kendinizi takip edin. Günlük ve haftalık kayıtlarınızı aylık ve yıllık olarak yapıp sonrasında resmin tamamına baktığınızda kendi vücudunuza ne kadar yatırım yaptığınızı, iyileri ve kötüleri kendi gözlerinizle göreceksiniz. 
Bugün seçimlerinizi tekrar gözden geçirin ve kendiniz için en iyisini ve sağlıklısını seçin. Bazı küçük aksamalar hepimizin hayatında var, sakın vazgeçmeyin! Kaldığınız yerden devam edin, bu zayıflatan ve beslenmeyi öğreten ajandayla bir yıl sonunda bambaşka bir insan olabilirsiniz… 
"İyi Yaşam Günlüğü 2015", öncelikle metabolik hızınızı hesaplamanızı, günlük almanız gereken kaloriyi size anlatıyor, ideal kilonuzu hesaplamanıza yardımcı oluyor. Daha sonra da bu kaloriyi hangi besinlerden ne ölçüde yiyerek almanız gerektiğini gösteriyor. Bir kılavuz görevi gören bu yaşam günlüğü ile egzersiz seviyeniz ve günlük yaşam aktiviteleriniz ile ne kadar kalori harcadığınızı hesaplayabiliyorsunuz. Ayrıca yediğiniz besinlerin kaç kalori olduğunu da günlüğün sayfalarında bulabileceksiniz.
Günlük aldığınız kalorileri yönetmenizi sağlayan "İyi Yaşam Günlüğü" her ay, sağlıklı beslenmeyi bir yaşam kültürü, bir alışkanlık haline getirmenize destek olabilecek yeni tüyoları paylaşırken, kişinin kendini düzenli olarak değerlendirmesini de kolaylaştırıyor.

KİTAPTA BULACAĞINIZ KONULAR
13 Adımda “İyi Yaşam”
Her 4 haftada yeni bir konuyla yenilenin.
Ooo Yine mi Diyet?
İştah Canavarı
Atıştırsak mı? Atıştırmasak mı?
Herkesin Diyeti Kendine
Hareket Şart
Sabret Bekle Diren(me) Kilo
Özel Günler Güzel Günler
Detoks Dediler Yaptık
Akşama Ne Pişirsem?
Ekmek Aslanın Ağzında!
Gergin miyiz Her Ay Biraz!
Şeker Şekeri Çeker
Arsız Portakal Kabuğu Düş Yakamdan! 

 

 

 

  • Kapak Türü: Karton
  • Türü: Kuşe 4 renk
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Orijinal Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 292
  • Basım Tarihi: Aralık 2014

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi