Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
Haftanın Fırsatı
-45

Binbir Gece Masalları (2 Cilt Takım)

Kolektif
258,50 ₺470,00 ₺

24 Saat Içinde Kargoda

Fırsatları Kaçırma
Yayınevleri
Çocuk Kitapları Ayın Yazarı
Aranıyor...

Üzgünüz, Sonuç Bulunmadı

Kampanya sayfalarımıza göz attınız mı?
Tüm Kampanyalar
-%40
Bugün 3132 kisi bu ürünü görüntüledi

İstanbul’un 100 Mücevheri (Ciltli) (İmzalı)

270,00 ₺ 450,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

120 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

İMZALI KİTAPLAR STOKLARLA SINIRLIDIR...

İSME ÖZEL iMZALI DEĞİLDİR!!


Profesyonel Rehber, Tarihçi-Yazar Saffet Emre Tonguç ve İletişim Danışmanı-Yazar Zeynep Şahin Tutuk’un birlikte kaleme aldığı, Drone Pilotu Halit Bilen’in fotoğraflarıyla onlara eşlik ettiği bir İstanbul masalı başlıyor. Alfa Yayınları markasıyla okuyucuyla buluşacak Kanatlarımda İstanbul kitabı, eşsiz şehrimizin 80 farklı noktasını hem tarihi hem bugünüyle anlatıyor. Daha önce hiç görmediğiniz açılarla ve aynı karede hiç buluşmamış yapılarla; 8500 yıllık tarihe uçuracak bir İstanbul seyri ve bir zenginliği sunuyoruz.

3 İMPARATORLUĞA BAŞKENTLİK YAPMIŞ, İKİ KITA ÜZERİNE KURULMUŞ VE İÇİNDEN DENİZ GEÇEN TEK KENT OLAN İSTANBUL BİR HAZİNE. O HAZİNEDEKİ SAYISIZ MÜCEVHERDEN SEÇİLEN 100 YER, BU KİTAPTA BULUŞTU. GÖRÜLMEMİŞ AÇILARDAN 200’E YAKIN FOTOĞRAF EŞLİĞİNDE DÜN VE BUGÜN ARASINDA BİR YOLCULUĞA DAVETLİSİNİZ.

Heyecanlandıran, mutlu eden, ilham veren bir şehir İstanbul. Ve her zaman merak edilen… Kaldırılan her taşın altından yeni bir hikâyenin çıktığı, her sokağın farklı bir yüzle selam verdiği, söyleyecek sözü hiç bitmeyen bir şehir İstanbul. Ve anlattıklarıyla her zaman şaşırtmayı başaran…Onu keşfetmek isteyenleri binlerce yılın renkli, coşkulu, acı-tatlı izleri üzerinde yükselen bir köprüden geçiren; her adımda Roma’dan Cumhuriyet’e, Bizans’tan Osmanlı’ya selam verdiren bir şehir… 
O köprünün avuçlarınızın içine sığan hali, işte bu kitap. Müzelerden camilere, parklardan saraylara, okullardan adalara, kiliselerden hanlara İstanbul’u 100 farklı yerden göreceksiniz. İmparatorlar, şairler, mimarlar, valide sultanlar, paşalar, sanatçılar ve daha sayısız isim, sayfalar arasında gezinirken size eşlik edecek. Kitabın içine çok renk, çok duygu, çok bilgi, çok fikir ve çok fotoğraf sığdı. Ama en çok, tarifsiz bir İstanbul sevgisi sığdı. Ona yaptıklarımızla çok yorulmuş olmasına rağmen inatla dünyanın en güzel şehri olmayı başaran İstanbul’u sevmekten vazgeçmeyenlere armağan olsun!