İçeriye Bakan Kim?

“Sonsözü yazmak istemezdim. Sonsözü yazmak istemezdim. Bana düştü.  Hikâyelerdeki arkadaşlarımızı hatırlıyorum. Özlüyorum.  Hatırlamaya çalışıyorum.  Hikâyeleri birbirine vurduğunu...
-35%

İçeriye Bakan Kim?

ISBN:9786051852348
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 20,80 ₺ Regular Price 32,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%35 İndirim
Açıklama

“Sonsözü yazmak istemezdim. Sonsözü yazmak istemezdim. Bana düştü.  Hikâyelerdeki arkadaşlarımızı hatırlıyorum. Özlüyorum.  Hatırlamaya çalışıyorum.  Hikâyeleri birbirine vurduğunuzda, her şeyin, nasıl birbirini tetiklediğini göreceksiniz.” 
Seyhan Erözçelik 

“Ressam bir yazarın kaleminden çıkabilirdi ancak bu satırlar. Yazı ile resmin birbirini çağrıştırdığı, ya da iki alan açısından aynı anda bir bakış. Öykülerinde kullandığı renkler, yazının tasvir gücünü arttırıyor.” 
Doğan Hızlan

“Az kalsın, edebiyatın hasına, kuyum işine, sanatının arıtılmış, damıtılmış ‘tek’liğiyle belirlenen seçmece ürünlerine meraklı Türk okuru; kendini gizlemekte usta, çığlığını fısıltıyla yükselten, yüreğini ürkek bir serçenin göğsünde saklayan, çıraklıkta ustalaşan, ustalaştıkça da kimselere benzemeksizin bir doruğa tırmanıp bayrağını diken bir yazarı tanıma şansını bulamayacakmış.” 
Füsun Akatlı 

“Mehmet iki cümle gibi iki kitap yazdı. Onları okuyunca, bazılarındaki fazla cümleyi, sözü bağışladık. Mehmet ‘Çelebi’, sanki asıl bunun için yaşamış gibi. Bazı insanların sessizliği, çoğunluğun gürültüsünü yatıştırmak içinmiş meğer.” 
Haydar Ergülen 

“Nicedir böyle güzel bir öykü okumamıştım. Tadı damağımda kaldı. Bilesiniz istedim.”  Ferit Edgü

“Önce ‘Caique’ı, daha sonra ‘İçeriye Bakan Kim?’i okuduğumda, ‘sadece gözleriyle gülebilen’ bu çocuğun, benzersiz bir yazar olduğunun da ayırdına varmamam olanaksızdı.”  Hilmi Yavuz  

Yazar Mehmet Günsür
Yayınevi Everest Yayınları
Barkod 9786051852348
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 224
Basım Tarihi Şubat 2018
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Şubat 2018
Ebat 13,5 X 19,5
Editör Mehmet Said Aydın
Grafiker Emir Tali
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi