-%35
Bugün 18 kisi bu ürünü görüntüledi

Hepberaber

Puan:
1. Hamur
Kapak: Karton
22,75 ₺ 35,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

95 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

5 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  sonunda aldım, beklediğimden çok daha etkileyici beğendim
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  ilk defa bir kitap alışverişim sorunsuz geçti bundan sonra tüm kitapları bu siteden alacağım. hepberaber kitabını da yeni okumaya başladım. şimdiden çok beğendim pek çok cümlenin altını çizdim tekrar tekrar okuyacağım
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  kargo, paketleme, teslimat hiçbirinde sorun yaşamadım. kitabı okumaya yeni başladım henüz bitirmedim. hep beraber olunca dünya kesinlikle daha güzel bir yer olacak
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Bekledigim kitap sonunda Türkceye cevrildi ve okuyunca anladim ki bekledigime de degmis. kartpostal hediyeliymis görünce cok mutlu oldum
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  böyle bir zamanda bu kitabı okumak o kadar iyi geldi ki... bir de kartpostal hediyeli olmasına çok mutlu oldum. tam bir yılbaşı hediyesi :)) ilk defa tamadresten sipariş verdim ve çok memnun kaldım bundan sonra da hep sipariş vereceğim özellikle de ön siparişteki kitapları kaçırmayacağım

5 madde

Göster sayfa başı

KARTPOSTAL HEDİYELİ !  *stoklarla sınırlıdır.

“Olumlu yönde siyasi ve toplumsal değişim için yalın, apaçık bir manifesto.”
Paschal Donohoe - İrlanda Ekonomi Bakanı

“Gücü beklenmedik bir ironiyle etkisiz hale getiren, size bir neşter ve bir çiçek vererek günümüzü anlamanızı sağlayan dehaya sahip.
Ece Temelkuran’ın büyüsü bu.”
Roberto Saviano - Yazar

“Üstesinden gelebileceğimiz bir kederden mustarip olmak. Henüz sahip olmadığımız bir özgürlüğe hasret kalmak. Bunlar, Beethoven’ın ruhumda bıraktığı duygulardı. HepBeraber de bende aynı duyguları uyandırdı.”
Yanis Varoufakis - Yazar, ekonomist, siyasetçi

​Dün için pişmanlık duymak ya da gelecekteki daha iyi günleri beklemek yerine “hemen, şimdi için” düşünen ve umut eden yeni bir politik-duygu anlatısı... Ece Temelkuran, her yerinden sökülen bir dünyada her şeye rağmen insana inanmanın büyüsüne dair bir manifesto sunuyor HepBeraber’de: Güzellik yaratmanın insanlığın kaderi olduğuna inanmayı seçenlere politik bir değişim için ahlaki bir sözleşme öneriyor. Şimdiye dek dört dilde yayımlanan HepBeraber, önümüzdeki günlerde üç dilde daha okurlarıyla buluşacak. 

“Bugün yabancılaştırılmayacak kadar insan kalbine yakın, siyasi kutuplaşmayla parçalanamayacak kadar güçlü sözcüklere ihtiyacımız var. Bu sözcükler nefes almak kadar vazgeçilmez olmalı ve her dilde aynı anlama gelmeli. Nefes alma hakkımızı talep eder gibi, öylesine doğal ve zahmetsiz bir biçimde, beraberce arkalarında saf tutabileceğimiz sözcükler olmalı bunlar. Böylece bizi bastırdıklarında, kesin olarak bileceğiz ki, nefes alma hakkımızı inkâr ediyorlar.”

 

Daha önce dört farklı dilde yayımlanan Hepberaber kitabı, Türkçeye de çevrilerek Türk okurlarıyla buluştu. Ece Temelkuran’ın her şeye rağmen insana inananlar için, şimdi ve hemen için kaleme aldığı Hepberaber’de insan olmanın, olabilmenin inceliklerini bulabilirsiniz. Dünya genelinde de pek çok okurla buluşan Hepberaber kitabını henüz okumadıysanız hızlı kargo, indirimli fiyat avantajıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

 

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 184
 • Basım Tarihi: Aralık 2021
 • Kaçıncı Baskı: 11.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Şubat 2022
 • Ebat: 13,5 X 19,5
 • Çok Yakında Tarih: 2021-12-08 00:00:00
 • Grafiker: Kardelen Akçam

Hepberaber Kitabı

Ece Temelkuran, ‘’ hep beraber ‘’ arkasında duracağımız yepyeni bir manifesto kaleme aldı: Hepberaber kitabı. Düğümlere Üfleyen Kadınlar kitabıyla pek çok ödüle layık görülen Ece Temelkuran Hepberaber kitabını her şeye rağmen insana inananlar için, hemen ve şimdi için kaleme almıştır. Gelecekteki daha iyi günleri beklemek ya da dün yaşadıkları için pişmanlık duygusuna kapılmak yerine şimdiki an ve hemen için umut eden ve düşünenler için bir politik duygu anlatısıdır.

Hepberaber kitabı, Everest Yayınları etiketiyle raflarda yerini almıştır. Bu da Geçer kitabının yazarı Ece Temelkuran Hepberaber kitabında her yerinden darbe almış bir dünyada her şeye rağmen inanma büyüsünü sunuyor. Daha önce dört dilde yayımlanan eser, önümüzdeki günlerde üç farklı dilde daha yayımlanacaktır. Hepberaber kitabı, güzellik yaratmanın insanlığın kaderi olduğuna inanan kişilere politik değişim için ahlaki bir sözleşmedir.

Hepberaber kitabını satın almak için tamadres’i tercih edebilir ve hızlı kargo, indirimli fiyatlar gibi pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Hepberaber Kitabı Kısa Özeti – Konusu

Hepberaber kitabını okuyarak insan olmanın, olabilmenin inceliklerini hissedebilirsiniz. Siyasi kutuplaşmalarla parçalanamayacak kadar ve yabancılaştırılmayacak kadar insan kalbine yakın sözcüklere ihtiyaç duyuyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bu sözcükler, tıpkı nefes almak gibi vazgeçilmez olmalıdır ve ayrıca her dilde aynı anlamı taşımalıdır. Nefes alma hakkımız gibi zahmetsiz ve doğal bir şekilde ‘’ hep beraberce ‘’ arkasına sığınabileceğimiz sözcükler olmalıdır. Bu şekilde bizi bastırdıklarında, anlayabiliriz ki, nefes alma hakkımız inkâr ediliyor.

 


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi