-%40
Bugün 18 kisi bu ürünü görüntüledi

Hazan

1. Hamur
Kapak: Karton
23,40 ₺ 39,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

90 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Hazan, sonbahar demek.

Hüzünle akraba olan bu sözcüğün bir başka anlamı özlem ve ayrılık mevsimi… bir diğeri sararıp solmuş, eski canlılığını kaybetmiş kimse.

Kimi tanımlarında kendimi bulduğum bu kelimeyi çok sevdim ve madem ben de sonbahar mevsimindeydim ömrümün, kitabımın adını HAZAN koydum.

VEDA ile başlayıp UMUT- HAYAT- HÜZÜN ve HAYAL ile sürdürdüğüm otobiyografik yolculuğumu HAZAN ile noktalıyorum. Kitabın hüzün dozu aşırıya kaçmasın diye komik ve mutlu anılarımdan da seçtim siz okurlarım için. Hayat bir döngüdür, bahar er geç gelir ve yaza kavuşur. Benim bir kış günü yazmaya başladığım HAZAN ile siz bir yaz günü buluşacaksınız.

Yaz mevsiminizin mutlu, huzurlu geçmesi dileğiyle keyifli okumalar diliyorum.

Ayşe Kulin

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 350
  • Basım Tarihi: Temmuz 2021
  • Kaçıncı Baskı: 2.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Eylül 2021
Adı: Aylin, Köprü, Sevdalinka, Füreya, Nefes Nefese gibi eserleriyle ulusal ve uluslararası müthiş bir okur kitlesi yakalayan Ayşe Kulin’in Veda ile başladığı anı-romanları dizisi Hazan ile sona eriyor. Bir ömrün okumakla ve yazmakla geçen güzü, baharı, yazı ve işte… hazanı! Ayşe Kulin, külliyatın bu cildinde hastalığından kazandığı ödüllere, ödüllerin hikâyelerine, şair Adonis’le nasıl tanıştığından Korona günlerine değin, bugüne, yakın tarihe varıyor.