Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 2

Yaşlı bir kadın, kendisinden daha yaşlı olan eşine: "Eskiden her yaş günümde bana pırlantalar getiriyordun" demiş. "Oysa birkaç senedir, sadece tek bir çiçekle yetiniyorsun. Üsteli...
-25%

Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 2

ISBN:9786051628950
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 12,50 ₺ Regular Price 16,67 ₺
4 İş Günü İçinde Kargoda
%25 İndirim
Açıklama

Yaşlı bir kadın, kendisinden daha yaşlı olan eşine: "Eskiden her yaş günümde bana pırlantalar getiriyordun" demiş. "Oysa birkaç senedir, sadece tek bir çiçekle yetiniyorsun. Üstelik de yabanî bir çiçekle... " İhtiyar adam, daha öncekiler gibi susmayı tercih etmiş. Gençlik yıllarındayken 'Kır çiçeğim' dediği eşini üzmemek için bükmüş boynunu, o an boynunu büken çiçek gibi.

Kadın tekrar söylemiş aynı şeyi: "Tek bir çiçek verdin bana, üstelik yabanî bir kır çiçeği." Adam yine sustuğunda çiçek dayanamamış.

Son bir gayretle doğrulup: "Belki değersizim ama eşin beni şu karşıki dağdan kopardı" demiş. "Yamaçları karla kaplanan dağdan. Bükülmüş beline rağmen senin için oraya tırmanması, pırlantalardan daha değerli değil mi?" Kelimeler sadece ağızdan çıkarsa eğer, sadece kulaklara ulaşıp orada kalır. Ve kısa bir süre sonra da tamamen unutulur. Fakat kalpten dökülenler kalplere işler. Yıllar boyu saklanır o sevgi odacığında, en sevilen kişilere sevgiyle takdim edilmek üzere… 'Hayatın İçinden' adlı sevgi hikâyelerini yıllardır okuyanlar, üstte yazdığımız satırları kalben onaylar. Eminiz ki okuyunca sizler de bize hak vereceksiniz.

Yazar Cüneyd Suavi
Yayınevi Nesil Yayınları
Barkod 9786051628950
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 224
Basım Tarihi Aralık 2015
Son Basım Tarihi Aralık 2015
Ebat 13,5 X 21
Editör Yusuf Yıldız
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi