-%30
Bugün 98 kisi bu ürünü görüntüledi

Harry Potter ve Felsefe Taşı 1 - Resimli Özel Baskı (Ciltli)

1. Hamur
Kapak: Sert Kapak
77,00 ₺ 110,00 ₺
Stokta Yok

100 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

“Jim Kay’in resimleri beni derinden etkiledi. Harry Potter’ın dünyasını yorumlama tarzını çok beğendim, yeteneğini paylaştığı için onur ve minnet duyuyorum.”

- J. K. Rowling

J.K. Rowling’in bol ödüllü, dünyada satış rekoları kıran Harry Potter serisinin ilk kitabı Harry Potter ve Felsefe Taşı, Jim Kay’in yüzden fazla muhteşem resimle zenginleştirdiği özel baskısıyla okurları sihirli bir yolculuğa davet ediyor.

J.K. Rowling’in efsanevi Harry Potter serisini ilk defa keşfedecek yeni okurlar ve yeniden keşfetmeyi arzulayan sadık hayranlar için büyüleyici bir fırsat.

  • Kağıt Türü: 1. Hamur
  • Kapak Türü: Sert Kapak
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Orijinal Dili: İngilizce
  • Sayfa Sayısı: 256
  • Basım Tarihi: Kasım 2015
Toplam yedi kitaptan oluşan Harry Potter dizisi ile İngiliz yazar J. K. Rowling tüm dünyada yankı uyandırmış ve daha da önemlisi çok sayıda genç okura ulaşmayı başarabilmiştir. Dizinin ilk bölümü Harry Potter ve Felsefe Taşı’nda, Harry’nin sıradan yaşamı bir baykuşun getirdiği mektuplarla birdenbire değişir. Hogwarts Büyücülük Okulu’na kabul edilen Harry, burada Ron ve Hermione ile birlikte birbirinden ilginç maceralara atılır, arkadaşlığın ve dayanışmanın önemini bu maceralar sayesinde öğrenir. Sinemada da büyük başarıya ulaşan Harry Potter ve Felsefe Taşı, çocuk yetişkin herkesin keyifle okuyacağı bir roman.

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi