Gulyabani

Sokağı edebiyata taşıyan yazar olarak bilinen Hüseyin Rahmi Gürpınar, eserlerinde kullandığı yalın dil ile en çok okunan yazarlar arasında yer almıştır. Gürpınar, roman ve öyküleri...
-25%

Gulyabani

ISBN:9786052134177
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 7,46 ₺ Regular Price 9,95 ₺
Stokta yok
%25 İndirim
%25 İndirim
Açıklama

Sokağı edebiyata taşıyan yazar olarak bilinen Hüseyin Rahmi Gürpınar, eserlerinde kullandığı yalın dil ile en çok okunan yazarlar arasında yer almıştır. Gürpınar, roman ve öykülerinde seçtiği tipleri seviyelerine uygun, ustaca konuştururken olayları hem komik hem de trajik yönleriyle anlatır.

Evinden kaçmış ve iş arayan Muhsine adlı genç bir kız, garip olayların gerçekleştiği söylenen bir köşkte iş bulur. İlk duyduğunda pek inandırıcı gelmemiş olsa da diğer insanların anlattıklarının ve köşkte gördüklerinin etkisiyle olayların gerçek olduğuna inanmaya başlar ve bir süre sonra korkudan hiçbir şey yapamaz hâle gelir. Derken "hayalet"lerden birinin kendisine âşık olmasıyla bir anda durum değişir.

Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın bu ölümsüz eseri, bir yandan ustaca kurgusuyla okuyucuları şaşırtırken diğer yandan eşsiz mizah anlayışıyla gülümsetmeyi başarabilen eşsiz bir hikâyeyi barındırıyor.

 

Yazar Hüseyin Rahmi Gürpınar
Yayınevi Tutku Yayınevi
Barkod 9786052134177
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 176
Basım Tarihi Şubat 2018
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Şubat 2018
Ebat 14 X 21
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi