Bugün 17 kisi bu ürünü görüntüledi

Göl Yolu'nun Sırrı

1. Hamur
Kapak: Karton
212,50 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 250,00 ₺
Stokta Yok

395 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

Su. Göl. Damarlarımızda akıyor ve buna engel olamıyoruz... zehir gibi.

Jo on altı sene boyunca, lisedeyken erkek arkadaşının nasıl boğulduğunun gerçekleri hakkında sessiz kalmıştı. Her yaz çocuklarını göl kenarında yaşayan annesine bırakıyor ama orada kendi kalmaya tahammül edemiyordu. Göl hakkındaki her şey ona duyduğu suçluluğu hatırlatıyordu.

Fakat bir gün yedi yaşındaki Sara Starr gölün sahilindeyken ortadan kayboldu. Kurtarma ekipleri kızı bulamadı ama onun yerine Jo’nun hiçbir zaman bulunmayacağını umduğu bir şeyi gün yüzüne çıkardı. Jo’nun kızı Caroline, kaybolan Sara’yı gören son kişiydi ve ortadan kaybolduğu için kendini bundan sorumlu hissediyordu. Küçük kıza ne olduğunu ortaya çıkarmaya kararlıydı. Ancak Sara’yı ararken annesinin sırlarını öğrenecek ve bildiği her şeyin ve ailesinin temellerini sarsacaktı.

“Göl Yolu’nun Sırrı’nın sayfalarını tahmin edeceğinizden daha hızlı çevirecek ve gizemin sonucunu öğrenmek için sabırsızlıkla okuyacaksınız. Anneler ve kızlarının, yazlık yerlerde yaşayanların muhteşem bir portresini çizen Karen Katchur, kitaba ara verdiğiniz her an aklınızı kurcalayacak bir hikaye kaleme almış.”

-Taylor Jenkins Reid, Belki Bir Başka Hayatta’nın yazarı

“Bu güzel, üzücü ve etkileyici ilk roman Heather Gudenkauf’un eserlerini akla getiriyor. Okurları daha fazla Katchur okumaya itecek.”

-Library Journal, starred review

“Katchur’ın akıllarda kalıcı ilk romanı gerilim ve umut dolu. Ebeveynlikle gelen hüzün, ilk aşkın heyecanı ve arkadaşlıkların gelişmesi üzerine bir hikâye. Okurlar son sayfaya kadar kitabı ellerinden bırakmak istemeyecek.”

-Marilyn Brant, The Road To You’nun New York Times çoksatan yazarı

“Karen Katchur’ın Göl Yolu’nun Sırrı beni ilk cümlesiyle ele geçirdi ve sonuna kadar etkisi altında bıraktı. Gömülmüş sırların acı verici bir şekilde geri dönmesi, nesiller boyunca masumiyetin kaybı ve büyürken ödediğimiz büyük bedeller üzerine inanılmaz bir eser. Katchur sınırları zorlanan sıradan insanlar hakkında yazmayı çok iyi başarıyor.”

-David Bell, The Forgotten Girl’ün çoksatan yazarı

“Aynı anda hem kışkırtıcı hem de insanı ele geçiren bir roman. Göl Yolu’nun Sırrı çocukluğun en iyi ve en kötü anlarını, gizli mutlulukları ve korkularını, umutlarını ve endişelerini yansıtıyor. Katchur ustalıkla geçmiş ile günümüz arasında gidip gelirken korkunç gerçekleri de gün yüzüne çıkarıyor.”

-Paula Treick Deboard, The Mourning Hours ve The Fragile World’ün yazarı

“Arkada cırcır böcekleri öterken ahşabın kokusu ve yazın sıcağını hissediyorsunuz. Göl Yolu’nun Sırrı başarıyla anlatılmış bir hikâye. Aynı anda hem bir gizem hem de anneler ile kızları arasındaki ilişkinin başarılı bir analizi.”

-Bethany Chase, The One That Got Away’in yazarı

“Göl Yolu’nun Sırrı topluluğun sırlarına dalıyor ve aşk ile kalp kırıklığının insanları birbirlerine nasıl bağladığını gözler önüne seriyor. Kitabı elimden bırakamadım.”

-Sara Foster, Beneath the Shadows’un yazarı

  • Kağıt Türü: 1. Hamur
  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 304
  • Basım Tarihi: Aralık 2018
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı

Okurlarımız Bunları da Beğendi