Girişimciler ve Kobi'ler İçin İş Planı Yazma Kılavuzu

Toplum olarak yazmakla aramızın çok iyi olduğu söylenemez. Doğrusu girişimciler de yazmaktan uzak dururlar; yazmak zor, zahmetli, sıkıcı gelir. Oysa başta "iş planı" olmak üzere gi...
-25%

Girişimciler ve Kobi'ler İçin İş Planı Yazma Kılavuzu

ISBN:9789752753259
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 18,00 ₺ Regular Price 24,00 ₺
1 İş Günü İçinde Kargoda
%25 İndirim
Açıklama

Toplum olarak yazmakla aramızın çok iyi olduğu söylenemez. Doğrusu girişimciler de yazmaktan uzak dururlar; yazmak zor, zahmetli, sıkıcı gelir. Oysa başta "iş planı" olmak üzere girişimciler tarafından yazılması gerekenler vardır. Çeşitli teşvik ve hibelerden yararlanmanın, uygun koşullarda kredi bulmanın yolu "iyi yazılmış bir iş planı"ndan geçtiği için girişimci eninde sonunda kalemi eline almak zorundadır. Ama ne yapacak, nasıl yazacak?

Girişimcilik, finans, iş planı yazımı ve yönetim üzerine Kosger, Abigem, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarında eğitimler veren ve dolayısıyla her türlü girişimciyi yakından tanıyan E. Aysan Doğaner iş planı yazmayı kolaylaştıran bir kılavuz hazırladı; hazırlık aşamasından yazım aşamasına adım adım ilerleyen, örneklerle anlatımın kolaylaştırıldığı ve zenginleştirildiği bu kitabı okuduğunuzda, "İş planı yazmak bu kadar da kolay mıymış?" diyeceksiniz.

Bu kitapla iş planının yeni bir girişimi doğru kurmanın ve karlı büyümenin yol haritası, akıllı bir pusulası olduğunu göreceksiniz. Böylece karanlıkta iz sürmekten kurtulurken hakkınız olan çeşitli hibe ve teşviklerden yararlanmanın da yollarını bulacaksınız.

Yazar E. Aysan Doğaner
Yayınevi Kuraldışı Yayınları
Barkod 9789752753259
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 192
Basım Tarihi Kasım 2015
Son Basım Tarihi Kasım 2015
Ebat 16 X 23,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi