-%35
Bugün 26 kisi bu ürünü görüntüledi

Fink

Puan:
3. Hamur
Kapak: Karton
18,85 ₺ 29,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

95 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

5 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  güzeldi sevdim
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  İlk defa Murat Menteş'in bir kitabını okudum, bitirir bitirmez de diğer kitaplarını sipariş verdim ilginç bir hayat ancak bu kadar ilginç bir şekilde anlatılabilirdi kitabın ayracı da mevcut teşekkürler
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  heyecanla yayımlanmasını beklediğim bir kitaptı. beklediğime de değdi ve severek okudum elimden bırakamadım. şiirsel bir dile sahip. sanki zaman yolculuğu yapıyor gibisiniz bir 2017'de bir 2002'de bir 2004'te. ilk başta biraz kafa karıştırıcı olabiliyor ama sayfalar ilerledikçe, karakterleri tanıdıkça alışıyorsunuz. hızlı kargo ve özenli paketleme için de teşekkür ederim
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  çok keyif alarak okudum, herkese tavsiye ederim. ilk defa tamadresten sipariş verdim ve çok memnun kaldım
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  yaptığım en hızlı kitap alışverişiydi. okurken resmen kitabı yaşadım çok keyifli ve büyüleyiciydi

5 madde

Göster sayfa başı

Bu kitapta anlatılanlar gerçek olmasaydı, onları uyduramazdım. M.M.

Küresel markaların reklam yüzüydü.
Hollywood yıldızlarıyla takılıyordu.
Yakuzaların kara listesindeydi.
Cami cemaati ona 'Muhammed Ali' diyordu.
Prensin teklifini reddetti.
Koruması dünya şampiyonuydu.
Krala secde etmedi.
Kaplan saldırısından kurtardığı kadınla evlendi.
Danimarka'da mimar olarak iş bulamayınca...
Taksi şoförlüğü ve bulaşıkçılık yaptı.
2 yıl psikiyatrik tedavi gördü.
130 kilo olmuştu.
Ve şimdi geri döndü!

2002'de Kıvanç Tatlıtuğ'un kazandığı modellik yarışmasında dereceye giremeyince Hong Kong'a gidip Goku Sky adını alan ve Asya-Pasifik ülkelerinde tam 10 yıl fırtına gibi esen top-model Göksenin Yıldırım'ın inanılmaz ama gerçek hikayesi!
Baştan sona seci sanatının kullanıldığı ilk modern roman!

"Upuzun bir rap şarkısı! Fink'i bestelemek isterdim."
GAZAPİZM

Yepyeni bir üslup! Murat Menteş kendi kendisiyle düello etmiş ve kazanmış!  -TANER ELHAN

Fink müthiş bir roman. Fakat anlatılanların gerçek olması... İşte bu cidden olağanüstü! -İLKAY YILDIZ

Fink, anlatıya direnen bir kaos; Menteş onu kozmosuna uyarlıyor. Menteş genelde icat eder, bu kez keşfediyor. Goku ile birlikte görkemli ve sansasyoneller.
YALIN ALPAY

 

Çağdaş edebiyatının en sevilen yazarları arasında yer alan Murat Menteş, yeni kitabı Fink ile okurlarıyla buluştu. Fink kitabı konusu itibariyle eğlenceli ve bir o kadar da ilginçtir. Göksenin Yıldırım’ın hayat hikâyesini konu alan Fink, baştan sonuna kadar seci sanatıyla yazılmıştır. Zirveyi de en dibi de gören Göksenin Yıldırım’ın inanılmaz ve gerçek hayat hikayesi için Fink kitabını okuyabilirsiniz.

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 310
 • Basım Tarihi: Kasım 2021
 • Kaçıncı Baskı: 9.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Aralık 2021
 • Ebat: 12 X 20
 • Çok Yakında Tarih: 2021-11-15 00:00:00
 • Editör: Seçkin Erdi
 • Resimleyen: Hakan Karataş
 • Yayın Yönetmeni: Mustafa Küpüşoğlu
 • Grafiker: Adnan Elmasoğlu

Fink Kitabı

Murat Menteş yeni kitabı Fink ile okurlarıyla buluştu. Alfa Yayınları’ndan çıkan Fink kitabı, raflarda yerini alma başlamasıyla birlikte çok satan kitaplar listesine de hızlı bir şekilde giriş yaptı. Çağdaş edebiyatın sevilen yazarları arasında yer alan Murat Menteş son kitabı Fink’te bir top modelin hikâyesini konu almıştır.

Fink Kitabının Kısa Özeti

Murat Menteş’in her kitabı gibi Fink kitabının da oldukça ilginç bir konusu vardır. Fink kitabının konusu, Göksenin Yıldırım’ın inanılmaz ama gerçek hikâyesidir. Yazarın da dediği gibi ‘’ Bu romanda anlatılanlar gerçek olmasaydı onları uyduramazdım. ‘’

Göksenin Yıldırım, 2002 yılında Kıvanç Tatlıtuğ’un birinci olduğu modellik yarışmasında dereceye giremeyince soluğu Hong Kong’da alır. Göksenin Yıldırım, Asya – Pasifik ülkelerinde on yıl boyunca fırtına gibi eser ama Goku Sky adını aldığı için kendi ülkesinde ismi bilinmez. Bunun bir hata olduğunun farkına vardığında ise, artık çok geçtir.

Goku, hareketli hayatın olmazsa olmazları kaos ve belayı tıpkı bir mıktanıs gibi kendi çeker. Zirveyi de en dibi de gören Goku Sky, camiden çıkıp diskoya gider, striptiz kulübünde sahur yapar… İki farklı hayatı kendi başına yaşar ve keyfini de çıkartır, stresini de yaşar, sancısını da çeker.

Kitabın her sayfasında Göksenin Yıldırım’ın hayatına eşlik edeceksiniz. Murat Menteş, Fink kitabında baştan sona kadar seci sanatını kullanmıştır. Ayrıca baştan sona seci kullanılarak yazılmış ilk modern roman olduğunu da hatırlatmak da fayda var.

Fink kitabını satın almak için tamadres’i tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat ve hızlı kargo avantajlarıyla Murat Menteş’in son kitabı Fink’i sipariş verebilirsiniz.

 

 


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi