Bugün 26 kisi bu ürünü görüntüledi

Farkındalık Defteri (Ciltli)

Puan:
Ivory
Kapak: Sert Kapak
256,75 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 395,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

Sadece 2 adet kaldı

279 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Madde 1 - 10 / Toplam : 14

 1. 1
 2. 2
Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  Senelerdir onu takip ediyorum ve benim için büyük bir şans oldu onu keşfetmek,
  Farkındalık defteride eminim bana iyi gelecek, kendimle bağımı güçlendirecek .
  Teşekkürler Merve :)
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  defter değil de tarihsiz ajanda dense daha doğru olur. Kapağı, içindeki sayfaları çok kaliteli, ömür boyu saklanacak bir kişisel gelişim defteri ayrıca yaşadığım bir problemle en kısa sürede ilgilenen tam adres ekibine de teşekkür ederim.
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  "İnsanın aynası iştir, lafa bakılmaz." demiş atalarımız ama Merve'nin hem lafına hem işine bakılır. Merve'yi görseler böyle bir atasözünü söyleyen Ata taş olurdu. Her işin de kaliteli olamaz be kadın! Helal olsun, yazmaya kıyamıyorum. :)
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Çok kaliteli, elinize alınca fark edeceksiniz zaten . Herkesin dediği gibi ansiklopedi gibi ajanda. Kesinlikle öneriyorum. Emeğine sağlık Merveee ✌️ ????
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  Siparişi verdim heyecanla gelmesini bekliyorum..
 6. Yorumlayan : Gönderilme
  Siparişi verdim heyecanla gelmesini bekliyorum..
 7. Yorumlayan : Gönderilme
  Daha önce hiç duymamış olabileceğiniz yazarlar, düşünürler, sanatçılardan alıntılar bulabileceğiniz bir defter. Aynı zamanda sizi sağlıklı beslenmeye, spor yapmaya, yeni müzikler dinlemeye, sanat akımlarını keşfetmeye hayattan daha fazla zaman kazanmak için erken uyanmaya teşvik etmek, daha bir sürü şey bu defterde. 100 tane belgesel önerisi de cabası. Merve eline yüreğine sağlık ne diyebilirim. iyi ki seni tanıdım, yaşa var ol! :)
 8. Yorumlayan : Gönderilme
  Alın, aldırın. Gerçekten her konuda en iyisini yapmaya çalışan birinin elinden çıkmış bir defter. Çok işe yarayacağını düşünüyorum. Gelişmek isteyen herkes alabilir ve instagramdan OSB’yi takip etmeyi unutmayın ????
 9. Yorumlayan : Gönderilme
  Heyecanla bekliyorum. Çok özenilerek yapıldığına kuşkum yok. İyi ki merve ????
 10. Yorumlayan : Gönderilme
  Hepimizin heyecanla beklediği defter sonunda hazır. Herkesin eline emeğine sağlık emeği geçen. Başta Merve ????

Madde 1 - 10 / Toplam : 14

 1. 1
 2. 2
Göster sayfa başı

İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli,
iyi bir şiir okumalı,
güzel bir tablo görmeli
ve mümkünse
birkaç mantıklı cümle söylemeli.”
-Goethe

 

2022 yılının en çok dinlenen podcasti Ortamlarda Satılacak Bilgi, Farkındalık Defteri adıyla defter oldu. Alfa Yayınları etiketiyle raflarda yerini alan Farkındalık Defteri, 2023 yılında kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Kişisel gelişim kitapları okumak yerine kendi kişisel gelişim kitabını yazmak isteyenler buraya! Kendi gelişiminizi günbegün izleyebilecek ve bu sayede motive olacaksınız. Ayrıca Farkındalık Defteri’ni nasıl kullanacağınıza dair bir podcast yapılacak. Kendi hızında ve kendi ilgi alanlarında kendini geliştirmek isteyenler mutlaka Farkındalık Defteri’ni satın almalı.

 • Kapak Türü: Sert Kapak
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 400
 • Basım Tarihi: Aralık 2022
 • Kaçıncı Baskı: 4.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Şubat 2023
 • Ebat: 16 X 23,5
 • Yayın Yönetmeni: Mustafa Küpüşoğlu
 • Grafiker: Alperen Uzuner

Ortamlarda Satılacak Bilgi – Farkındalık Defteri

2022 yılında Türkiye’de en çok dinlenen podcast, Ortamlarda Satılacak Bilgi, Farkındalık Defteri adıyla defter oldu. Aralık ayının sonuna doğru Alfa Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alan Farkındalık Defteri, artık kişisel gelişim kitabı okumak yerine kişisel gelişim kitabını kendi yazmak isteyenler için hazırlandı. 2023 yılında kendini geliştirmek isteyenler, Farkındalık Defteri’ni satın almalıdır.

Aynı zamanda Astroloji Ajandası 2023, 2023 yılının her günü için size yol gösterecek ve gününüzün verimli geçmesi için ipuçları sunacaktır. Farkındalık Defteri sayesinde kendi gelişiminizi günbegün takip edecek ve gelişiminizi gördükçe motive olacaksınız. Ayrıca, defteri nasıl kullanacağınıza dair bir podcast yapılacaktır.


Farkındalık Defteri Konusu ve İçeriği


Kendi kişisel gelişim kitabını kendi yazmak isteyenler için: Farkındalık Defteri.


Kendini her gün geliştirmek isteyenler için hazırlanan bu defter, gelişiminizi her an takip edebilmenize imkân tanıyacaktır. Aynı zamanda kendi hızında ve kendi ilgi alanlarınızla…


Ortamlarda Satılacak Bilgi Merve, Farkındalık Defteri ile dinleyenleriyle buluşuyor. Bu defteri satın alarak düzenli bir şekilde doldurduğunuzda kendinizi ne kadar geliştirdiğinizi görebileceksiniz. 2023 yılında kendinize bir yatırım yapmak istiyorsanız Farkındalık Defteri’ni satın almalısınız. Yoğun ilgiyle karşılaşan bu defter, kısa sürede ikinci baskıya girdi.


Farkındalık Defteri uygun fiyatı seçeneği ve pek çok ayrıcalığıyla tamadres’te!


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi