Etkili İletişim ve İkna

Günümüzde iletişim tekniklerinin ve ikna yöntemlerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. İyi bir iletişimci olmak, iş ve özel yaşamımızda birçok sorunu rahatlıkla çözmemize yardımcı ...
-25%

Etkili İletişim ve İkna

ISBN:9786052134115
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 11,21 ₺ Regular Price 14,95 ₺
Stokta yok
%25 İndirim
%25 İndirim
Açıklama

Günümüzde iletişim tekniklerinin ve ikna yöntemlerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. İyi bir iletişimci olmak, iş ve özel yaşamımızda birçok sorunu rahatlıkla çözmemize yardımcı olmaysıyla yaşantımızı kolaylaştırır.
 
Bu çalışma İLETİŞİM TEKNİKLERİNİ etkili bir şekilde kullanmanız için pratik tavsiyeler sunarken aynı zamanda İKNA TEKNİKLERİ alanında da size yeni farkındalıklar kazandıracaktır. GİRİŞİMCİLİK üzerine önemli ipuçları verirken İNSANLARI İDARE ETME SANATI üzerine kendinizi biraz daha geliştirmenize yardımcı olacak. SATIŞ-PAZARLAMA alanında İÇSEL MOTİVASYONUNUZU güçlendirecek yöntemler barındırırken bir yandan da LİDERLİK vasıflarınızı güçlendirecek kolay uygulanabilir ama sonuç getiren bilgiler sunmaktadır. Ülkemizde her geçen gün MARKETİNG sektöründe artan girişimciler içinse network marketing sektöründe başarılı olmanın kuralları konusunda denenmiş ve etkili tavsiyeler sunmaktadır.

MOTİVASYONEL HİPNOZ konusunda kendi kendinize uygulayabileceğiniz yöntemlerle BİLİNÇALTINIZI harekete geçirmenizi sağlayacak bilgiler içerirken aynı zamanda İNSANLARI TANIMA konusunda bazı psikolojik bilgilerle de sizi daha da donanımlı hale getirecek. Toplum içinde ETKİN İLETİŞİMCİ olmanız yönünde birçok bilgi ve tavsiyeler içermektedir. Her an elinizin altında bulunması gereken ve size yeni bakış açıları oluşturacak hikâyelerle de girişimci ruhunuzu ateşleyecek.

Yazar B. Cengiz Bahar
Yayınevi Tutku Yayınevi
Barkod 9786052134115
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 304
Basım Tarihi Ocak 2018
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Ocak 2018
Ebat 14 X 21
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi