Bugün 25 kisi bu ürünü görüntüledi

Eskici ve Oğulları

Puan:
3. Hamur
Kapak: Karton
159,50 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 275,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

395 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

4 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  Anadolu insanını en güzel anlatan yazarlardan biri. Pamukova'yı o kadar güzel tasvir etmiş ki hayran kalmamak elde değil
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  hızlı kargo, kaliteli baskı
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Orhan Kemal'in en sevdiğim eserleri arasında ilk üçte. Kesinlikle okunmayı hak eden bir kitap.
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Açıkçası başlarında biraz sıkıldım ama pes etmeden okumaya devam ettim yaklaşık 60 sayfa sonra akıp gitti kitap. Kendi insanlarımızı anlamak için güzel bir eser

4 madde

Göster sayfa başı

Türk edebiyatının büyük ustası Orhan Kemal, en yetkin kitaplarından biri olan Eskici ve Oğulları’nda ekonomik koşulların nasıl da aile bağlarını zorladığını ele alıyor. Edebiyatımızda her zaman emeğin, umudun, aydınlığın yanında tavır almış olan Orhan Kemal, insan eliyle kurulan çarpık düzenin nasıl da insanın kendini yozlaştırdığını en iyi dile getiren yazarlarımızdan biri. Eskici ve Oğulları, ekonomik zorluklar nedeniyle çözülmenin eşiğine gelmiş aile ilişkilerini tüm canlılığıyla gözler önüne seriyor.
Orhan Kemal'in kitapları bir okurun hayatta rastlayabileceği o çok nadir hazineler arasında yer alır. Çok az yazar okurunun dünyasında onun kadar iz bırakır, okurunu onun kadar biçimlendirir. Orhan Kemal umudu ve iyimserliği yeniden kazanmamız için yol gösterir bize. Edebiyatımızın en değerli ustalarından biri olan Orhan Kemal'in kitaplarını yayımlamaktan onur duyuyoruz.

 

Türk edebiyatının en usta kalemlerinden Orhan Kemal, Eskici ve Oğulları kitabında ekonomik zorlukların aile ilişkilerine olan etkilerini ele almıştır. Orhan Kemal’in en çok okunan kitaplarından biri olan Eskici ve Oğulları’nı henüz okumadınız mı? Daha fazla vakit kaybetmeden hemen sepetinize ekleyin. Eskici ve Oğulları kitabını okuduktan sonra Orhan Kemal’in ne kadar usta bir yazar olduğunu bir kez daha göreceksiniz.

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 378
 • Basım Tarihi: Ekim 2008
 • Kaçıncı Baskı: 66.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Kasım 2023

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi