En Uzun Gece (Cep Boy)

"Birbirini seven iki insanın düşebileceği en kötü duruma düştüklerinin farkındaydı, sevgi asla kaybolmayacak bir biçimde canlıydı ama aralarındaki ilişki çürüyüp eski bir köprü gib...
-35%

En Uzun Gece (Cep Boy)

ISBN:9786051416311
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 6,44 ₺ Regular Price 9,90 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%35 İndirim
Açıklama

"Birbirini seven iki insanın düşebileceği en kötü duruma düştüklerinin farkındaydı, sevgi asla kaybolmayacak bir biçimde canlıydı ama aralarındaki ilişki çürüyüp eski bir köprü gibi yıkılmıştı. Bir nehrin iki kıyısında kalmışlardı.

"Birbirlerini görüyorlar, rüzgârın kelimelerin çoğunu uğultusuyla boğduğunu bile bile birbirlerine sesleniyorlar ama birbirlerine ulaşamıyorlardı. Bütün hissettiklerine rağmen o köprünün bir daha kurulamayacağına inanıyordu, bunu denemeye bile gücü kalmamıştı, o kavgalar, kıskançlıklar, dinmeyen kuşkular, iyileşmesi imkânsız biçimde ilişkilerini de ruhlarını da hastalandırmıştı.

"Arabanın içinde yaşadığı o korkunç özlem krizini, arabayı nasıl kenara çektiğini, özlemenin şiddetinden nasıl soluğunun kesildiğini Yelda'ya hiçbir zaman anlatmadı, Yelda o kadar özlendiğini hiç bilmedi."

Yazar Ahmet Altan
Yayınevi Everest Yayınları
Barkod 9786051416311
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 408
Basım Tarihi Mart 2013
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Mart 2013
Ebat 10,5 X 17
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi