-%40
Bugün 35 kisi bu ürünü görüntüledi

Eflâl

Puan:
3. Hamur
Kapak: Karton
69,00 ₺ 115,00 ₺
Ön Okumalı PDF İndir
Ön Okumalı Kitap

24 Saat İçinde Kargoda

175 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

7 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  Kitap gerçekten çok güzel
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  Daha yeni elime bugün ulaştı okumak için sabırsızlanıyorum . Benimkinde İçinde ayracı da vardı. Kısa sürede elime ulaştı teşekkürler...
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Çok güzel kesinlikle tavsiye ederim canlar.
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Aşşşşırı güzel bir kitap ama keşke sonu böyle bitmeseydi :(
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  Hayatımda okuduğum en iyi ama en iyi kitap. Watpadte de okudum ama elime alıp okumak çok daha zevkli
 6. Yorumlayan : Gönderilme
  açın yollları mukemmel otesi mukemmel kitabımız geliyor
 7. Yorumlayan : Gönderilme
  harika bir kitap…

7 madde

Göster sayfa başı

Wattpad’de on milyondan fazla okunan ve popüler kültürde büyük bir kitleye sahip olan R. İdeli, Eflâl kitabı ile kimsesiz genç bir kadının, sırların ardına saklanan hayatını aydınlığa kavuşturuyor.
Ana karakterin yeni bir aile edinmesini, duygusal gelişimini, bu süreçte öğrendiği dersleri ve zor bir aşk için aştığı engelleri keyifli bir dille aktaran yazar, okuyucuyu ağlatırken güldürüyor.

Geçmiş, bazen mutlu bir an bazen acı bir tebessüm.
Bazı zamanlarda ise adı konulamayan duygunun adı...

Eflâl...
Ölüme ve insanlara karşı gardını almış genç bir kadın…  Korkuyla attığı her adımın, hayatından çaldığını fark edemeyecek kadar kimsesiz üstelik.
Lâl...
Ölesiye nefret ettiği insanlardan kaçıp sığındığı limanda, belki hayatının aşkını bulacak belki de en büyük hayal kırıklığını yaşayacak.

Eflâl, onaylanmayan bir evliliğin meyvesidir ve henüz dünyaya gelmeden, hikâyesine ölümün gölgesi düşmüştür. İşi, dostları, abisi… Hepsi onu “öldürülmek” düşüncesinden bir nebze de olsa uzaklaştırmaktadır. Tabii, bir de Karan Akdoğan… Aslında kimsesiz olduğunu anlayan Eflâl’in, kimsesi olan genç adam… Aralarındaki bazen minnet, bazen şefkat, bazen ise karşı konulmaz bir sevgidir. Ancak Eflâl’in baş etmesi gereken ölüm gerçeği, onu Karan’ın yanında da rahat bırakmaz.

Eflâl, gerçeklerle yüzleşmeye karar verir. Kime ve neye inanacağını bilmeden kendini hiç de tahmin edemeyeceği gerçeklerin içinde bulur.

 

 • Son 30 gün içindeki en düşük fiyat : 57,00 ₺
 • Ürün Kodu: A.243235
 • Yazar: R. İdeli
 • Yayınevi: Artemis Yayınları
 • Barkod: 9786053047285
 • Cilt Durumu: Ciltsiz
 • Kağıt Türü: 3. Hamur
 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 448
 • Basım Tarihi: Şubat 2022
 • Kaçıncı Baskı: 5.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Nisan 2022

Eflâl Kitabı

Wattpad platformunda kaleme aldığı hikâyelerle on milyondan fazla okunan R. İdeli, hikâyesini kitaplaştırarak okurlarıyla buluştu. Popüler kültürde büyük bir kitleye sahip olan yazar, Eflâl kitabıyla kısa sürede satış rekorları kırdı. Henüz ön siparişe açılır açılmaz deyim yerindeyse yok satan Eflâl kitabı konusu, tasarımı, hikâyesiyle okurlardan tam puan aldı. Ayrıca kitabı ciltli ve set olarak satın alabilirsiniz. Eflâl (ciltli) seti incelemek için buraya tıklayınız.

Haydi, Eflâl kitabının konusuna ve özetine kısaca göz atalım.


Eflâl Kitabının Kısa Özeti ve Konusu


Özellikle de Eflâl kitabını satın almak isteyenler tarafından kitabın konusu ve özeti oldukça merak ediliyor. Yazar, çok satan bu kitabında kimsesiz genç bir kadının sırların ardına saklanan hayatını aydınlığa kavuşturuyor.

Eflâl kitabı konu olarak bu genç kadının yeni bir aile edinmesini, bu süreçte edindiği deneyimleri, duygusal gelişimini ve zor bir aşk için verdiği mücadeleleri anlatıyor. Tüm bunları oldukça keyifli ve sürükleyici bir şekilde kaleme alan yazar, okurlarını bir yandan ağlatırken bir yandan da güldürmeyi başarıyor.

Onaylanmayan bir evliliğin meyvesi olarak dünyaya gelen Eflâl’in, daha henüz dünyaya gelmeden hikâyesine ölümün gölgesi düşmüştür. Abisi, dostları, işi onu öldürülmek düşüncesinden bir nebze de olsa uzaklaştırmaktadır. Aslında bir de, Karan Akdoğan var… Kimsesiz olan Eflâl’in kimsesi olan genç adam… Eflâl ve Karan’ın arasında minnet, şefkat ve karşı konulmaz bir sevgi vardır. Eflâl’in baş etmesi gereken ölüm gerçeği, onu bu genç adamın yanında da bırakmaz. Bu gerçekle yüzleşmeye karar veren Eflâl, kendini hiç tahmin edemeyeceği gerçeklerin içinde bulur.

Eflâl kitabının neyi anlattığından kısaca bahsettik. Kitabı incelemek ve satın almak için tamadres’i tercih edebilirsiniz.


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi