-%37
Bugün 15 kisi bu ürünü görüntüledi

Eflâl (Ciltli) Set

Puan:
3. Hamur
Kapak: Sert Kapak
122,85 ₺ 195,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

120 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

8 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  okumak için geç kalsam da... çok beğendimm
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  Eksiksiz geldi. Süpeerrr
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Herşeyi ile tam geldi. Kitabın özellikle kenarlarında ki gül detayı mükemmeldi fakat kitabın üzerinde hafiften bir ezilme vardı. Umarım ikincisi en kısa sürede çıkar.
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Soluksuz okudum ve okuyacağım yüreğine eline sağlık imza gününde yanında olmak isterim çok fazla takip edemiyorum ama İzmirde imza gününün olduğu zaman benide bilgilendirirseniz çok sevinirim
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  EFLAL'i wattpad'te okudum tek kelimeyle mükemmeldi. Rukiye Ablamın kalemi zaten çok güçlü. Eflal,Karan,Ömer,Arif,Alptekinsiz,Batuhan hepsi içimize işleyen karakterler..Wattpad'deki olaylar çok güzeldi. Eflalle ölümlerden döndük,Karanın Eflalin karnı ağırınca ''kalbini kırdığım için mi ağrıyor?'' demesine hem 32 diş güldük hemde sevgisine gözlerimiz doldu;),Ömerle dertleştik, Alptekinsizle ağladık,Batuhanla düet yaptık,Arifle dövüş öğrendik. Çok derin bir kitaptı.. Umarım bunların hepsi kitapta vardır. Tabii kitapta en çok uğradığımız mekan hastane oldu :) Kitap hali için aşırı heyecanlıyım. Bir an önce gelsin ve okuyalım. EFLAL'in satışı çok,bahtı açık olsun..Gül güzellerine sevgiyle....ÖPTÜM,SEVDİM
 6. Yorumlayan : Gönderilme
  Off almak için aşırı heyecanlıyımmmm
 7. Yorumlayan : Gönderilme
  Harika bisey bu kitap ya ????????
 8. Yorumlayan : Gönderilme
  ???????????? asıgım ben bu kitabaa

8 madde

Göster sayfa başı

''SETLER STOKLARLA SINIRLIDIR !''
 

 

Bez Çanta , Defter ve Özel Ayraç Hediyeli 

 

Wattpad’de on milyondan fazla okunan ve popüler kültürde büyük bir kitleye sahip olan R. İdeli, Eflâl kitabı ile kimsesiz genç bir kadının, sırların ardına saklanan hayatını aydınlığa kavuşturuyor.
Ana karakterin yeni bir aile edinmesini, duygusal gelişimini, bu süreçte öğrendiği dersleri ve zor bir aşk için aştığı engelleri keyifli bir dille aktaran yazar, okuyucuyu ağlatırken güldürüyor.

Geçmiş, bazen mutlu bir an bazen acı bir tebessüm.
Bazı zamanlarda ise adı konulamayan duygunun adı...

Eflâl...
Ölüme ve insanlara karşı gardını almış genç bir kadın…  Korkuyla attığı her adımın, hayatından çaldığını fark edemeyecek kadar kimsesiz üstelik.
Lâl...
Ölesiye nefret ettiği insanlardan kaçıp sığındığı limanda, belki hayatının aşkını bulacak belki de en büyük hayal kırıklığını yaşayacak.

Eflâl, onaylanmayan bir evliliğin meyvesidir ve henüz dünyaya gelmeden, hikâyesine ölümün gölgesi düşmüştür. İşi, dostları, abisi… Hepsi onu “öldürülmek” düşüncesinden bir nebze de olsa uzaklaştırmaktadır. Tabii, bir de Karan Akdoğan… Aslında kimsesiz olduğunu anlayan Eflâl’in, kimsesi olan genç adam… Aralarındaki bazen minnet, bazen şefkat, bazen ise karşı konulmaz bir sevgidir. Ancak Eflâl’in baş etmesi gereken ölüm gerçeği, onu Karan’ın yanında da rahat bırakmaz.

Eflâl, gerçeklerle yüzleşmeye karar verir. Kime ve neye inanacağını bilmeden kendini hiç de tahmin edemeyeceği gerçeklerin içinde bulur.

 • Kapak Türü: Sert Kapak
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 448
 • Basım Tarihi: Mart 2022
 • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Mart 2022
 • Ebat: 14 X 21,8
 • Çok Yakında Tarih: 2022-03-29 00:00:00

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi