Tarih

1 -20 arası / Toplam 41
  1. 1
  2. 2
  3. 3
-%35
Ürünü İncele
Öğretmenimin Söylediği Yalanlar
James W. Loewen Alfa Yayınları
126,75 ₺ 195,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Sorularla 20. Yüzyıl Edebiyatımız
Oğuz Demiralp Kapı Yayınları
45,50 ₺ 65,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%45
Ürünü İncele
Alfa Mitoloji - 5 Kitap Takım
Kolektif Alfa Yayınları
Puan:
217,25 ₺ 395,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%10
Ürünü İncele
Eski Türk Edebiyatı 1 (12 - 15. Yıl)
Kolektif Nobel Akademik Yayıncılık
57,60 ₺ 64,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Binyılın Peşinde
Norman Cohn Kırmızı Kedi
240,00 ₺ 300,00 ₺
-%10
Ürünü İncele
Eski Türk Edebiyatı
Cemal Kurnaz Gazi Kitabevi
198,00 ₺ 220,00 ₺
-%20
Ürünü İncele
İlle de Mavi
Adnan Keskin Ayrıntı Yayınları
136,00 ₺ 170,00 ₺
-%35
Ürünü İncele
Osysseia Destanı
Bilgin Adalı Büyülü Fener
48,75 ₺ 75,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Şeytan Aldatması
Halit Refiğ Alfa Yayınları
61,75 ₺ 95,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Tarih İçinde Türk Edebiyatı
Faruk Kadri Timurtaş Kapı Yayınları
87,50 ₺ 125,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 41
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tarih Kitapları

Eski zamanlarda günümüze kadar her ulusun ve milletin tarihini anlatan, geçmişe ışık tutan tarih kitapları sizleri bekliyor. İnsanlığın ne gibi dönemlerden geçtiği, ne zorluklar yaşadığı, ne gibi gelişmelere olanak sağladığı pek çok yazar ve yayınevi tarafından tarih kitaplarıyla aktarılmıştır. Kütüphanenizde yer alacak edebiyat tarih kitapları sayesinde ülkenizin geçmişini, yaşadığınızın dünyanın gelişimini, insanlığın hangi süreçlerden geçtiğini anlayacaksınız. Tarihi roman kitaplarıyla tarihe olan ilginiz artabilir ve geçmişe sair pek çok bilgi öğrenebilirsiniz.

Önemli kişilerin hayatlarından dünyanın kaderini değiştiren savaşlara, evrimsel süreçlerden tarihi gelişmelere kadar pek çok olay, en çok okunan edebiyat tarih kitaplarının konusunu oluşturur. M. Kemal Atatürk, Fatih Sultan Mehmet gibi dünyanın kaderini değiştiren liderlerin hayatları, Osmanlı Devleti, Roma İmparatorluğu gibi devletlerin geçmişi ve insanlık tarihinin geçmişini anlatan kitaplar, okunması gereken edebiyat tarih kitapları arasında yer alır.

Modern çağlardan eski çağlara kadar asırlar süren insanlık tarihinin anlatıldığı ve farklı kaynaklardan yararlanılarak yazılan eserleri Tamadres’te bulabilir ve birbirinden eğlenceli bilgilerle tarihi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kavimler Göçü’nden II. Dünya Savaşı’na, Sümerler’den Cumhuriyet’e, gelişmiş modern toplumlardan kabilelere pek çok konunun işlendiği tarih kitaplarını Tamadres, sizlere sunuyor. Öğretici ve eğitici özellikte olan edebiyat tarih kitaplarıyla geçmişinizi daha iyi anlayabilir ve geçmişinize sahip çıkabilirsiniz.

 Edebiyat Tarih Kitabı Önerileri

İnsanlık tarihinin ve insanlık tarihi boyunca yaşanan pek çok olaya tarih kitapları aracılığıyla tanıklık edebilirsiniz. Pek çok toplumun, devletin, kişinin tarihi boyunca yaşadıklarını ve gelişmelerini anlatan kitaplar için adresiniz doğru. Tamadres kalitesiyle ilgi alanınıza uygun tarih kitapları satın alabilir ve geçmişinin bilincinde olarak kendinizi yetiştirebilirsiniz. Dünya tarihi başta olmak üzere pek çok tarihi bilgi öğrenebilir ve dünyanın hangi süreçlerle geçerek bu duruma geldiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarih Kitaplarının Katkıları Nelerdir?

Tarihi konu alan kitaplar, öncelikle kişilerin çok yönlü gelişmesine ve keyifli vakit geçirmesine neden olmaktadır. İnsanlığın ilk zamanlarından bu zamana olan tüm olayları gerek kurgu gerekse gerçeklik düzeyinde aktararak okuyucuyla buluşturmaktadır. Yediden yetmişe herkes tarafından sevilen ve sıklıkla tercih edilen edebiyat tarih kitapları, zihin gelişimine de büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca tarih bölümü okuyan öğrencilerin tarafından tercih edilmesi, akademik başarının yükselmesine neden olmaktadır.

Tarih edebiyat kitapları sayesinde, şüphesiz ki, kişi atalarının geçmişi ve hayatı hakkında bilgi sahibi olur. Geçmişini bilmeyen bireyler, geleceğe emin adımlar atamaz. Bu yüzden tarihi anlatan hikayeler, romanlar, araştırmalar kişinin geleceğe dair daha net planlar yapmasına ve adımlar atmasına neden olur.

Kişilerin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olmasının yanı sıra öğretici özellikte olmasıyla nedeniyle kişinin farklı bilgiler öğrenmesine olanak sağlar. Eğlenmenin yanı sıra öğrenmek isteyen kişiler için tarih kitapları ideal bir seçimdir.

Edebiyat Tarih Kitaplarının Doğru Adresi, Tamadres

Tarihi olayları öğrenmenin en keyifli ve etkili yollarından biri tarih kitabı okumaktadır. Tarihi geziler düzenlemek, tarihi anlatan filmler – diziler izlemek, tarihi birinden dinlemek kadar eğlenceli bir yöntemdir tarih kitabı okumak. Tarihi kitaplardan öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tamadres, pek çok edebiyat tarih kitabını sizlerle buluşturuyor. Zengin ve çeşitli tarih kitabı yelpazesiyle ilgi alanınıza uygun olan kitabı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uygun fiyatlı edebiyat tarih kitaplarına sahip olmak, Tamadres aracılığıyla artık çok kolay. Güvenli ve hızlı bir şekilde alışverişini tamamlayabilir ve kapınıza kadar gelecek tarih kitaplarıyla tarihe tanıklık edebilirsiniz.

İnsanlık tarihini geçmişiyle ve geleceğiyle keşfetmeniz için tarih edebiyat kitapları sizleri bekliyor. Tarihi sevmeyen kişilere bile tarihi sevdirecek pek çok kitap Tamadres’te. Aradığınız her tarih kitabına kolaylıkla ulaşabilir ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Pek çok medeniyete, millete, ülkeye ait tarih kitapları inceleyebilir ve farklı kültürlere dair pek çok bilgi öğrenebilirsiniz.