Kampanyalar
Tüm Kampanyalar
Haftanın Fırsatı
-45

Binbir Gece Masalları (2 Cilt Takım)

Kolektif
258,50 ₺470,00 ₺

24 Saat Içinde Kargoda

Fırsatları Kaçırma
Yayınevleri
Çocuk Kitapları Ayın Yazarı
Aranıyor...

Üzgünüz, Sonuç Bulunmadı

Kampanya sayfalarımıza göz attınız mı?
Tüm Kampanyalar

Roman

1 -20 arası / Toplam 20982
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%40
Ürünü İncele
Bildiğin Gibi Değil
Fatma Çelenk Mona Kitap
47,40 ₺ 79,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Berg
Ann Quin Everest Yayınları
42,00 ₺ 60,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Korkusuzlar
J. J. McAvoy Ephesus Yayınları
78,00 ₺ 104,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Ademelması
Hatice Dökmen Destek Yayınları
63,00 ₺ 84,00 ₺
-%40
Ürünü İncele
45. Durak (Ciltli)
Büşra Nur Ren Kitap
84,00 ₺ 140,00 ₺
-%40
Ürünü İncele
45. Durak
Büşra Nur Ren Kitap
72,00 ₺ 120,00 ₺
-%40
Ürünü İncele
Daire 7 (Ciltli)
Beyza Alkoç İndigo Kitap
78,00 ₺ 130,00 ₺
-%40
Ürünü İncele
Daire 7
Beyza Alkoç İndigo Kitap
66,00 ₺ 110,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Mimoza (Ciltli)
Işılsu Gültekin İndigo Kitap
112,50 ₺ 150,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Mimoza
Işılsu Gültekin İndigo Kitap
97,50 ₺ 130,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Lanetin Tarihi
Sena Nur Işık İndigo Kitap
41,25 ₺ 55,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 20982
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Roman

İnsanı geliştiren en önemli edimlerin başında kitap okumak gelir. Her sayfasında farklı duygular hissettiren, aşk dolu, sürükleyici ve iyi karakterlerle donatılmış romanlar, okumaya ayırdığınız vakti daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirir. Tamadres, binlerce edebiyat romanını siz değerli okurlara sunuyor. Binlerce roman arasından kendinize uygun olanını bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Karakterleri, mekanları ve olayları etkili bir şekilde anlatan roman türü, içerisinde bir miktar gerçeklik barındırabilir ancak şart değildir.

Sosyal, psikolojik, deneysel, bilim kurgu, fantastik, macera ve tarihi roman olarak farklı türlerde karşımıza çıkan roman, edebiyat alanında oldukça sevilen ve tercih edilen edebi türlerin başında gelir. En çok satan romanların ortak özelliği, okuru içerisinde alarak sürükleyici olmasıdır. Roman denildiğinde akla ilk olarak Don Kişot ve Taaşşuk – ı Fitnat gelir. En çok okunan romanlar ise döneme ve tarza bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu, Kürk Mantolu Madonna, Sineklerin Tanrısı, Tutunamayanlar, Cesur Yeni Dünya, Hayvan Çiftliği, Tehlikeli Oyunlar gibi daha pek çok roman alanında başarılara imza atmıştır.

Yeni bir bakış açısı kazanmak ve daha kültürlü bir yaşam için en güzel roman kitaplarını Tamadres’te bulabilirsiniz. Her döneme ve her zevke uygun binlerce roman arasından beğendiğinizi sepetinize ekleyerek güvenli ve kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilir. En ucuz roman fiyatlarıyla karşılaşacağınız Tamadres, ekonomik alışverişin adresi. Kendinize roman satın alabileceğiniz gibi sevdiğiniz kişilere de roman satın alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Türk ve dünya edebiyatının en sevilen romanlarına 10 TL ve Altı Ucuz Kitaplar kategorisi üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Romanın Temel Özellikleri

Romanlarda anlatılan olaylar tıpkı hikayelerdeki gibi, yaşanmış veya yaşanması muhtemel olaylardır. Roman anlatımında farklı bakış açıları kullanılabilir; ilahi bakış açısı, kahraman bakış açısı… Edebiyat romanında olaylar, mekanlar ve kişiler detaylı bir şekilde tasvir edilir. Romanlar konularına göre aşk, tarih, bilim kurgu, macera, fantastik gibi türlere ayrılmıştır. En güzel roman kitabını oluşturan temel unsurlar; kişi, mekan, zaman ve olaydır.

Roman sadece gerçeklerden oluşmaz, aynı zamanda hayal gücünün ürünü olan roman örnekleri de mevcuttur. En çok satan romanların amacı kişiyi olayın içerisine çekerek onu etkilemektedir. İçerisinde felsefe, psikoloji, din gibi öğelere yer verebilir. Ayrıca romanlar farklı edebi türleri içerisinde barındırabilir. Anı şeklinde roman yazılabileceği gibi mektup şeklinde de roman yazılabilir.

Kişinin okuma zevkine varması için romanın sürükleyici ve akıcı olması gerekir. Keyifli vakit geçirmek için de tercih edilen roman eğlendirici olmasının yanı sıra pek çok bilgiyle donatıldığı için öğretici bir özelliğe de sahip olabilir.

Kendiniz İçin Doğru Romanı Nasıl Seçmelisiniz?

Roman satın alma işleminde kendi zevkinize, tarzınıza, seviyenize uygun olan romanı seçmeniz gerekir. Hobilerinizi, ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurarak tercih ettiğiniz roman, sizin için en ideal roman olacaktır. Konusuyla ilgi alanlarınızın örtüşmediği romanı okumak oldukça sıkıcıdır ancak durum tam tersi olduğunda romanı elinizden bırakmak istemez, bir an önce bitirmek istersiniz.

Roman okuma alışkanlığı kazanmak istiyorsanız öncelikle ince sayfalı ve sürükleyici romanları tercih edebilirsiniz. Ardından en çok ilgi duyulan romanlara göz atarak kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Her yazar farklı üsluba sahiptir, bu yüzden yazar seçimi de oldukça önemlidir. Yazar, konu, yayınevi gibi detaylara da roman seçerken dikkat edebilirsiniz.

Her Yaştan Okur İçin Roman Çeşitleri

Tamadres’te her yaş grubuna, her ilgi alanına ve her seviyeye uygun yüzlerce roman bulunmaktadır. En uygun roman kitap fiyatlarıyla sizleri buluşturan Tamadres, güvenli ve kolay alışverişin adresidir. İster 20, ister 30, ister 50, ister 80… Her yaş grubuna hitap eden pek çok roman arasından kendi zevkinize ve ilgi alanınıza uygun romanı bulmakta zorlanmayacaksınız. Birkça gün içerisinde kapınıza gelecek edebiyat romanlarıyla bambaşka dünyalara tanık olacak ve güçlü dostluklar kuracaksınız.

En uygun fiyatlarla roman sahip olmak ve birçok tarzda roman okumak için doğrı adrestesiniz. Tamadres üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde siparişinizi tamamlayabilir ve birbirinden farklı olaylara tanıklık etmek, kişilerle tanışmak ve mekanlara yolculuk etmek için sabırsızlanabilirsiniz.