Polisiye

1 -20 arası / Toplam 1785
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%35
Ürünü İncele
Sherlock Holmes I. Cilt (Ciltli)
Sir Arthur Conan Doyle Everest Yayınları
357,50 ₺ 550,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%45
Ürünü İncele
Yabancı
Harlan Coben Martı Yayınları
162,25 ₺ 295,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%45
Ürünü İncele
Sherlock Holmes - Suç Detayda Saklıdır
Sir Arthur Conan Doyle Martı Yayınları
71,50 ₺ 130,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%15
Ürünü İncele
Huzur Cinayetleri
Mehmet Murat Somer Dedalus Kitap
127,50 ₺ 150,00 ₺
-%15
Ürünü İncele
Kanlı Muamma
A. Tunç Kafka Yayınevi
182,75 ₺ 215,00 ₺
-%20
Ürünü İncele
Ölmeye Değer - Bir Jack Reacher Gerilimi
Lee Child Koridor Yayıncılık
144,00 ₺ 180,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%45
Ürünü İncele
Şeytan Kapısı
James Hazel Martı Yayınları
88,00 ₺ 160,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%15
Ürünü İncele
İki Kez Ölen Adam
Richard Osman Bilgi Yayınevi
204,00 ₺ 240,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
On Üçüncü Cinayet
Atilla Ate Athenrio Dark İstanbul
75,00 ₺ 100,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Bayan Begonvil
Yaprak Öz Oğlak Yayıncılık
180,00 ₺ 225,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 1785
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Polisiye Romanlar

Sürükleyici olması özelliğiyle okurken zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceğiniz polisiye romanlar, heyecan ve gerilim duygularıyla sizi içine çekecektir. Cinayet, gizem, şüphe ve seri katillerin buluştuğu polisiye türü, ilk sayfadan itibaren sizi bambaşka dünyalara götürerek etkisi altına alacaktır.

Heyecan ve gerilimi en üst noktalarda hissedeceğiniz en iyi polisiye kitaplar, Tamadres’te. Yüzlerce polisiye roman arasından aradığınız tarzda ve özellikle romanı bulmakta zorlanmayacaktır. Ayrıca beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek hızlı ve kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. En iyi polisiye romanlara sahip olmak hiç bu kadar güvenli ve kolay olmamıştı.

Suç ve suçlu konularını işleyen türe edebiyatta polisiye denilmektedir. Sadece cinayet değil; hırsızlık, kaçakçılık, casusluk gibi polisiyeyle ilgili pek çok konu işlenir ve sürükleyici olması özelliğyle ön plana çıkar. En çok okunan polisiye romanlarından genellikle esrarengiz bir şekilde işlenmiş cinayet bulunur. Cinayeti işlemesi muhtemel kişiler hakkında çeşitli ipuçları verilerek okurun da cinayeti çözmesi amaçlanır. Merak unsurunun da oldukça ön planda olduğu bu romanlar, pek çok alt türden oluşmaktadır. Farklılaşan kurgular ve yapılara okurun okumasını kolaylaştıran sürükleyici öğeler eklenir. İçinizde merak duygusuna kapılarak sayfalar arasında koşturursunuz. Bir an önce bitirmek isteyerek kitabı elinizden bırakamaz ve ayrıca cinayeti çözerken bazı geceler uykusuz da kalabilirsiniz.

En İyi Polisiye Kitaplarının Faydaları

Kitap okumanın en büyük faydası, yaratıcılığı ve hayal gücünü geliştirmesidir. Okunan kitap türüne göre kazanılan faydalar farklılık gösterebilir. Tarih kitapları ile polisiye romanların faydaları birbirinden farklı olabilir. Pek çok kişi tarafından zamanın daha keyifli geçmesi için tercih edilen polisiye romanlar, kişinin farklı açılardan gelişimine destek olmaktadır. Küçük ipuçlarından hareketle bütüne ya da parçaya ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca en güzel polisiye romanlar, sorgulama yetinizin gelişimine katkıda bulunur. Özellikle günlük hayatınızda kullanarak verdiğiniz kararlarının doğruluğunu gözden geçirmenize yardımcı olur.

En çok okunan polisiye romanların diğer bir faydası ise, olaylara ve durumlara farklı yönlerden ve geniş açıdan bakmanıza yardımcı olmasıdır. Böylece yaşadığınız veya çevrenizde gerçekleşen olaylara daha objektif bir çerçeveden bakabilirsiniz. İyi bir karakter analizi yapmanıza yardımcı olabilecek polisiye türü, tanıştığınız kişileri kitap gibi okumanıza olanak sağlayacaktır.

Polisiye kitap önerilerini göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız hem zamanın nasıl geçtiğini fark etmez hem de farklı düşünme yöntemlerini geliştirirsiniz.

En Çok Sevilen Polisiye Romanlar

Katilin, hırsızın, suçlunun kim olduğunun dışında olaylara daha geniş ve farklı çerçevelerden bakmanıza yardımcı olan polisiye kitaplar, duygu ve düşünce dünyanızda yeni ufuklar açar. Merak duygusunun ön plana çıktığı romanlarla yazarın yarattığı olaylara ve dünyaya kolaylıkla girebilir ve kendinizi romanın bir karakteri gibi hissedebilirsiniz. Böylece romandaki hırsız, katil veya mağdur olan kişiyle özdeşim kurmanızı kolaylaştırır. Suç ve gizemle donatılan kitaplar, sadece suçlunun kim olduğu düşüncesiyle değil aynı zamanda suçun neden işlendiği düşüncesiyle de sizi kendi içerisinde çeker. Büyük bir gerilim ve merak duygusuyla romanı okurken kendinizi suçu kimin işlediğini, neden işlediğini düşünürken bulabilirsiniz.

Sıradan insanların hayatını konu alan polisiye romanlarda beklenmedik bir olayın ve cinayetin gerçeklemesi, sürükleyiciliğini arttırır. Suçu işleyen kişi ve mağdur kişi arasındaki ilişkiyi öğrenmek sizi hem meraklandırır hem de heyecanlandırır.

Yeni Çıkan Polisiye Kitapların Doğru Adresi

Sürükleyici polisiye roman arayışındaysanız, doğru adrestesiniz. Tamadres; her tarza ve yaşa uygun binlerce kitabı, kitapseverlerle buluşturuyor. En çok satan, en popüler veya en yeni çıkan tüm polisiye kitapları Tamadres’ten takip edebilirsiniz. Uygun fiyat ve güvenli alışveriş yöntemiyle kolay ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar gelecek polisiye kitaplarıyla kendinizi polisiye olayların gizemine bırakabilirsiniz. Her sayfasında heyecanınızın ve merakınızın daha da artacağı tüm okunması gereken polisiye kitapları Tamadres’te bulabilir, ister kendinize ister sevdiklerinize hediye olarak satın alabilirsiniz.