Öykü

1 -20 arası / Toplam 4232
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%35
Ürünü İncele
Sessizliğin İlk Sesi
Adalet Ağaoğlu Everest Yayınları
74,75 ₺ 115,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Çamaşırcının Kızı - Küçücük
Orhan Kemal Everest Yayınları
55,25 ₺ 85,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Aynı Gökyüzü Altında
Fulya Gümüşpala Teke - Sema Öztürk Parola Yayınları
56,00 ₺ 70,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Yolun Sonu
Zeki Tezer A7 Kitap
112,50 ₺ 150,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Lorem İpsum
Selman Nuriler Şule Yayınları
67,50 ₺ 90,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Etini Acıtmak
Orhan Murat Bahtiyar Doğan Kitap
66,75 ₺ 89,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Sardunyaların Kışı
Şenay Eroğlu Aksoy Everest Yayınları
55,25 ₺ 85,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Sırtımdaki Ölüler
Yavuz Ekinci Everest Yayınları
55,25 ₺ 85,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Otobüsün Penceresinden
Kolektif Doğan Kitap
66,75 ₺ 89,00 ₺
-%30
Ürünü İncele
Son Kişot
Cem Akaş Can Yayınları
136,50 ₺ 195,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Ağlarsam Haberim Olsun
Halil İbrahim Özcan İnkılap Kitabevi
68,00 ₺ 85,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 4232
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Öykü Kitapları

Edebiyatın en çok sevilen türleri arasında öykü kitapları yer alır. Gerek ülkemizde gerekse dünyada yüzyıllardır büyük ilgi ve sevgi gösteren öykü kitapları, merakla takip ediliyor. Kısacık metinlere yoğun anlamların sığdırılmasıyla oluşan bu edebiyat türü, pek çok sayıda usta yazar tarafından da yazılarak en çarpıcı görülen edebiyat eserleri arasında yer almaktadır. Günümüzde insanların kitap okuma oranının artmasıyla farklı yayınevlerinden basılan öykü kitaplarının da sayısı artmaktadır. Tamadres’te ilgi alanınıza en uygun öykü kitaplarını bulabilir ve en son çıkan öykü kitaplarıyla tanışabilirsiniz.

Çocuk, genç, yaşlı yani okumayı seven herkes tarafından ilgiyle takip edilen en iyi öykü kitaplarında kimi zaman kahramanla kendinizi özdeşleştirir kimi zamansa çok tanık olduğunuz duygularla karşılaşırsınız. Klasik öyküler, çocuk öykü kitapları ya da bilim kurgu öyküleri boş zamanınızı oldukça verimli değerlendirmenize olanak sağlar. Tamadres öykü kategorisinde dünyaca ünlü öykü yazarlarının kitaplarını bulabileceğiniz gibi en yeni öykü kitaplarını da bulabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat seçenekleriyle sipariş vererek kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Öykü Kitaplarını Yazan Yazarlar

En çok satan öykü kitapları arasında en çok ilgiyi, klasik olarak nitelendirilen yazarların öyküleri görmektedir. Edgar Ellen Poe, Stefan Zweig, Anton Çehov, Guy de Mauppasant gibi usta yazarların kaleminde çıkan öyküler, insan yaşamına ve insana dair etkileyici fikirler barındırdığı için okurlar tarafından çok sevilmektedir. Sevgi, eşitlik, özgürlük gibi evrensel ve zamansız kavram üzerinden oluşturulmuş temalarla günümüz öykücülüğünün temellerini atmışlardır.

Türk Edebiyatının En Çok Okunan Öykü Kitapları

En zengin edebiyatlardan olan Türk Edebiyatı, dünyaca ünlü öykü yazarları yetiştirmiş ve yetiştirmeye devam ediyor. Sait Faik Abasıyanık, Ömer Seyfettin, şiirde de yetkin Memduh Şevket Esendal, Refik Halid Karay gibi klasik öykücülerin yanı sıra Hasan Ali Toptaş, Mustafa Kutlu gibi yeni nesil öykülerle de dünya standartlarında öyküleri okurların beğenisine sunuyor. İlk öykü kitabından son çıkan öykü kitabına kadar geniş ürün yelpazesiyle Tamadres, dünyanın en iyi öykü kitaplarını sizlerle buluşturuyor.

Öykü Kitaplarına Dair Birkaç İpucu

Öykü kitapları, birden fazla yayınevi tarafından yayımlandığı için aralarında fiyat farkı bulunabilir. Bu yüzden size hitap eden en uygun yayınevini tercih ederek ekonomik öykü alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Edebiyat seven arkadaşlarınıza, ailenize, dostlarınıza öykü kitapları harika bir hediye seçeneğidir. Öykü kitap satın alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmada öykünün yeri yadsınamaz. Kendi yaş grubuna hitap eden öykülerle çocuklara okuma sevgisi ve alışkanlığı aşılanabilir.

Öykü kitabı satın alma işleminizi tamamlamadan önce yazarın dil ve üslubu, edebi kişiliği hakkında biraz araştırma yaparak kendinize en uygun öykü kitabını seçebilirsiniz.

Sevdiğiniz öykücülerin tüm öykü kitaplarını satın alarak kütüphanenizde onlara özel bir köşe oluşturabilirsiniz. Aynı yazarın öykü kitaplarını okumak, yazarın kendisini ve dünya görüşünü daha iyi kavramanıza olanak sağlar. Ayrıca farklı yazarların en iyi öykü kitaplarını okumanız bakış açınızın ve edebiyat görüşünüzün genişlemesine yardımcı olacaktır.

Yetişkinler için öykü kitapları özellikle okumaya fazla vakit ayıramayanlar tarafından tercih edilir ve bu öykü kitapları okuma alışkanlığınızın hızlanmasına neden olur.

Öykü kitabı okumaya yeni başlayacaksanız en iyi öykü kitapları arasından seçim yapmanız önerilir.

Uygun Fiyatlı En İyi Öykü Kitaplarının Adresi, Tamadres !

Her yaştan okurun keyifle okuyabildiği kitaplar arasında yer alan öykü kitapları, kişileri iç dünyalarına yöneltirken onları mutlu eder. Farklı öykü türleri arasından seçiminizi yaparak epik, duygusal ya da fantastik yolculuklara çıkabilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitlerde olan öykü kitapları, kitapseverlerin kütüphanelerini zenginleştiren türler arasında yer alır. En uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulan öykü kitaplarına Tamadres aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Güvenli ödeme ve güvenli alışveriş yöntemi sayesinde gönül rahatlığıyla öykü satın alabilirsiniz.

Öykü kategorisinden zevkinize göre filtreleme yaparak satın almak istediğiniz öykülere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yetişkinlerin ve çocukların ufkunu genişleterek keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olacak yüzlerce öykü kitabı Tamadres’te sizleri bekliyor.