Mizah

1 -20 arası / Toplam 564
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%25
Ürünü İncele
Siyasi Fıkralar
Rahmi Turan Sözcü Kitabevi
75,00 ₺ 100,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Çizmeye Değer - Karikatürler
Hicabi Demirci Desen Yayınları
143,20 ₺ 179,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Dur Yolcu, Dur ve İşe!
Roni Margulies Sözcükler
51,00 ₺ 68,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Çizgili Dünya
Hicabi Demirci Desen Yayınları
143,20 ₺ 179,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%15
Ürünü İncele
Ben 3
Alpay Erdem Komik Şeyler Yayınları
63,75 ₺ 75,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 564
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Mizah Kitapları

Edebiyat türleri arasında en çok sevilen mizah kitapları, güldürürken düşündüren romanları ve renkli hikayeleriyle günümüz insanını hivcediyor ve toplumlar yaralar dokunarak dikkat çekiyor. Yerli ve yabancı pek çok yazar mizah kitaplarıyla dünya meselelerine büyük duyarlılık göstermekte ve sorunlara güler yüzle yaklaşmanın münkün olduğunu savunmaktadır. En çok okunan mizah kitaplarını en uygun fiyat seçenekleriyle Tamadre’te bulabilirsiniz. Yüzlerce eğlenceli mizah kitabı sizleri bekliyor.

Mizah Kitapları Hakkında Bilmeniz Gereken Noktalar

Kitap seti halinde satılan mizah kitaplarını satın alarak okuma deneyiminizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Son derece keyifli ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlarken olaylar üzerinde ayrıntılı düşünmenize de neden olacaktır.

Üslup  bakımından birbirine benzeyen yazarları tercih ederek farklı okuma deneyimi yaşayabilirsiniz. Sadece yerli değil yabancı mizah yazarlarını da tercih ederek farklı mizah anlayışlarını keşfedebilirsiniz. Kültür bakımından birbirinden farklı olan milletlerin mizah anlayışı da farklıdır. Ciltli çizgi roman kitaplarıyla olduğu gibi mizah kitaplarıyla da kendi arşivinizi oluşturabilir ve kütüphanenizde eğlenceli bir köşe yaratabilirsiniz.

Mizah kavramını irdeleyen araştırma ve inceleme kitapları satın alarak mizah kavramının sosyal, psikolojik alt yapısını öğrenebilirsiniz.

Mizah Kitapları Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En çok okunan mizah kitaplarını satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar vardır. Seçeceğiniz mizah kitabının ilgi alanlarınıza, yaşınıza ve seviyenize uygun olması gerekir.

Yetişkinlere uygun olan mizah kitaplarını çocuklarınıza okutmadan önce içeriğini kontrol etmeli ve çocuğunuzun yaşına, seviyesine uygun olmayan davranışlar varsa çocuğunuzun başka mizah kitabına yönlendirmelisiniz

Yazar ve yayınevlerine göre mizah kitabı fiyatları değişiklik gösterebilir. En uygun fiyatlı 2021 mizah kitaplarını Tamadres’te bulabilirsiniz. Yüzlerce mizah kitabını, keyifli zaman geçirken aynı zamanda derin düşüncelere dalmanız için sizleri bekliyor.

Mizah kategorisinde yer alan kitapları kendiniz için satın alabilir veya sevdikleriniz için satın alarak hediye edebilirsiniz.

Mizah Kitaplarını İçeriği

Mizah kitaplarının konusunu toplumu ilgilendiren olaylar oluşturmaktadır. Çeşitli çizimlerle desteklenebilen olayların güncel olması gerekmez. Ağır mizah anlayışıyla kaleme alınan kitaplar, yerli veya yabancı yazarlar tarafından oluşturulabilir.

Olaylar mizahi, gerçekçi ve bazen çizimlerle desteklenerek okura aktarılmaktadır. Çeşitli karakterlerle olay kurgu dünyasından yararlanılarak anlatılır.

Mizah Kitapları Satın Almanın Adresi

Mizah kelimesi genel olarak eğlence aracı olarak tanımlansa da aslında bir sanat türüdür. Olaylardaki komik durumları bularak incelikli bir şekilde okura aktaran en iyi mizah kitapları; roman, hikaye, karikatür, fıkra gibi farklı türlerde karşınıza çıkabilir. Ortak noktaları ise, esprili bir dile sahip olmalıdır. İnsanlığın ortak mutluluk yollarından biri olan gülmeyi sağladığı için oldukça sevilen mizah kitapları, en çok satılanlar listesinden düşmemektedir. Siz de mizah dünyasının içerisinde kaybolmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Tamadres’in mizah kategorisini inceleyerek geniş ürün yelpazesi arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Her zevke uygun ve pek çok millete ait mizah kitaplarıyla eğlenceli ve eğitici bir zaman geçireceksiniz.

Mizah anlayışı, millet millete değişebileceği gibi yöreler arasında da değişiklik gösterebilir. Ege Bölgesi’nin mizah anlayışıyla Karadeniz Bölgesi’nin mizah anlayışı birbirinden farklıdır. Mizah anlayışınıza göre yöresel mizah kitaplarını ya da daha geniş kitleye hitap eden mizah kitaplarını seçebilirsiniz.

Her mizah kitabı gülerken düşündürmeyi amaçlamaz. Bazı yazarlar düşündürmeden sadece güldürmeyi amaçlamaktadır. Siz hangi mizah anlayışından yanaysa o kitaplara yönelebilirsiniz. Kendi mizah anlayışınıza uygun olan kitapları bulabileceğiniz mizah kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Gülmenin yanı sıra görmek isteyen okurların çizgi roman kategorisini ziyaret etmesi önerilmektedir.

Tamadres mizah kategorisindeki eğlence mizah kitaplarını inceleyebilirsiniz. Hangi kitabı alacağınıza karar veremiyorsanız kitabın açıklamaları, size yardımcı olabilir.  Keyifli ve güvenli bir alışveriş deneyimi için kitapseverin adresi, Tamadres.

Tamadres üzerinden beğendiğiniz mizah kitaplarını sipariş verebilir ve günümüze neşe katabilirsiniz.