Masal

1 -20 arası / Toplam 225
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%20
Ürünü İncele
Türk Masalları
Kolektif Karakarga
65,60 ₺ 82,00 ₺
-%42
Ürünü İncele
Yörüklerden Kayıp Masallar
Hüseyin Çağlar İnce - Kenan Özer A7 Kitap
40,60 ₺ 70,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
İran Masalları
Charles John Tibbitts Maya Kitap
53,60 ₺ 67,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Hiyeroglif Masallar
Horace Walpole Can Yayınları
29,25 ₺ 45,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Binbir Gece Masalları (2 Cilt Takım - Ciltli)
Kolektif Alfa Yayınları
525,00 ₺ 700,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Ezop Masalları
Ezop Başlık Yayın Grubu
176,00 ₺ 220,00 ₺
-%20
Ürünü İncele
İbrani Masalları
Gertrude Landa Maya Kitap
77,60 ₺ 97,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Uyanış Masalları
Arbil Çelen Yuca Karakarga
78,40 ₺ 98,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 225
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Masal

Dünyanın en eski edebi türlerinden olan masallar, yetişkin ya da çocuk fark etmeksizin herkesin en sevdiği türler arasında yer alır. Klasik masal kitapları, dünyanın her yerinde büyük bir keyifle okunurken ya da dinlenirken yeni yazarlar tarafından kaleme alınan masal kitapları ise büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Çocuk masal kitaplarının öncelikle çocukların hayal gücünü besleyerek okuma alışkanlığı kazandırmadaki yeri yadsınamaz. Yetişkin ya da çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen masal kitapları, her geçen gün daha da satışlara ulaşarak hedef kitlesini genişletiyor.

Ezop, La Fontaine, Grimm Kardeşler gibi usta yazarların kaleminden çıkan masal kitapları, farklı yayınevleri ve markalar tarafından yeniden basılarak yeni nesil okurlarıyla buluşuyor. Sinemadan çizgi romana, müzikalden tiyatroya pek çok sanat alanına uyarlanmış ve hafızalarda yer edinmiş klasik masallar, teknolojiden yararlanarak çeşitli resimlerle, grafiklerle, üç boyutlu maketlerle çocuklara ve yetişkinlere benzersiz bir okuma deneyimi yaşatıyor. Tamadres masal kategorisinde Türk masal kültürünün yapı taşlarını oluşturan en popüler masal kitaplarını ve dünyaca ünlü masal kitaplarını bulabilirsiniz.

Günümüz yazarları tarafından kaleme alınan ve yeni nesil masallar olarak nitelendirilen masallar, klasik masalları aratmayan kalitesiyle küçük büyük demeden tüm okurların beğenisini kazanmıştır. Sihirli hayal dünyalarında, hayvanların masum dünyalarında, prenseslerin dünyalarında geçen en iyi masal kitapları, çocukların hayal gücünü zenginleştirirken aynı zamanda psikolojik olarak sağlıklı bir gelişim süreci geçirmelerine olanak sağlıyor. Geleceğin klasik masal kitapları olmaya aday yeni nesil masal kitapları resimlendirmeleri, tasarımları ve uygun fiyat seçenekleriyle Tamadres’te okurlarla buluşmayı bekliyor. Her zevke ve bütçeye hitap eden en iyi masal kitapları, daha keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar.

Bazı masal kitapları, kitap seti ya da seri olarak da satışa sunulmuştur. Dünya masalları içerisinden seçilen birinden güzel masallarla oluşturulan bu setler, uzun soluklu masal okuma deneyimi yaşamak isteyen okurlara önerilmektedir. Ayrıca Doğu ve Batı masallarının da bir arada bulunduğu setleri inceleyerek akademik çalışma ya da araştırmalarınıza katkı sağlayabilirsiniz.

En Popüler Masal Kitapları Hakkında Bilmeniz Gereken Bazı Bilgiler

En popüler masal kitapları, farklı markalar ve yayınevleri tarafından satışa sunulduğu için fiyatları birbirinden farklılık gösterebilir. Masal kitabı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken ilk nokta, yaş uygunluğudur. Çocuğunuz için masal kitabı alacaksanız onun yaş özelliklerine uygunluğunu kontrol etmeniz gerekir, böylece doğru bir seçim yapmış olursunuz. Masal kahramanının etkinlik ya da oyunlarını da satın alarak daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Set olarak satışa sunulan masal kitaplarını tercih ederek ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz. Ayrıca masal kitaplarının bilişsel ve ruhsal gelişimine büyük katkısı vardır ve çocukların daha neşeli olmalarına neden olur.

Masal Kitaplarının Faydaları

Özellikle çocukların karşılaştıkları ilk edebi türler arasında yer almasında dolayı, çocuğa anadilin zenginliklerini gösterir ve dilin nasıl kullanıldığına dair bazı ipuçları verir. İyiliğe göstererek kötülükle mücadele etmeyi ve başa çıkmayı öğreterek adeta bir hayata hazırlık dersidir. En çok satan masal kitapları adalet, dürüstlük, sevgi, saygı gibi kavramların öğretilmesinde ve bunların uygulanmasında büyük bir rol oynamaktadır. Ayrıca masal kitaplarında olağanüstü yer, zaman ya da kişilere yer verilmesi sonucunda çocuğun ya da yetişkinlerin hayal dünyası gelişir. Masal kitaplarının faydaları üzerine yapılan bir araştırmada, sorunsuz ve neşeli bir kişiliğe sahip olmaya da olanak sağladığı sonucuna varılmıştır.

Masal Kitaplarının Tamadres’i !

Her yaşa ve seviyeye uygun yüzlerce masal kitabını Tamadres’te bulabilirsiniz. Güvenli ve kolay alışveriş yöntemiyle Tamadres, yüzlerce masal kitabını en uygun fiyat seçenekleriyle okurlarla buluşturuyor. Büyük küçük fark etmeksizin tüm yaştaki okurların severek okuduğu masal kitaplarına, masal kategorisi üzerinden ulaşarak beğendiğinizi sepete ekleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde masal kitabı satın alma işleminizi tamamlayarak kitaplarınızın kapınıza gelmesini bekleyebilirsiniz.

Tamadres’in yıl boyunca yürüttüğü kampanyalarından ve indirimlerinden yararlanarak bütçe dostu fiyatlarla kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz.