Hikaye

1 -20 arası / Toplam 1616
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%35
Ürünü İncele
Bir Varmış Bir Yokmuş
Ayşe Kulin Everest Yayınları
146,25 ₺ 225,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Hiçkuşu
Melike Koçak Can Yayınları
77,00 ₺ 110,00 ₺
-%37
Ürünü İncele
101 Kısa Halk Hikâyesi
Süleyman Bulut Can Çocuk Yayınları
100,80 ₺ 160,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Serendipiti
Emre Ergel Theseus Yayınevi
96,75 ₺ 129,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 1616
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Hikaye Kitapları

Hikaye kitapları çocuk, genç, yetişkin yani herkes tarafından büyük bir ilgi ve merakla takip ediliyor. Okurlar kimi zaman kendini kahramanla özdeşleştirirken kimi zaman da çok tanıdık oldukları hislerle ya da duygularla karşılaşırlar. Dünya ve Türk Edebiyatı’nın en çok sevilen türleri arasında yer alan hikaye kitapları, kısacık metinlere yoğun anlamların sığdırılması oluşur. Edebiyat türleri arasında oldukça sevilen hikaye, yerli ve yabancı pek çok usta yazar tarafından kaleme alınmış ve en çarpıcı tür olarak tarihe geçmiştir.

Günümüzde okuma oranı gittikçe artmaktadır. Buna bağlı olarak farklı yayınevleri ve markalar tarafından basılan hikaye kitaplarının sayısında da bir artış yaşanmıştır. Pek çok yayınevi ve marka tarafından satışa sunulmuş yüzlerde hikaye kitabını Tamadres’te bulabilirsiniz. En çok okunan hikaye kitabından en popüler hikaye kitabına kadar geniş ürün yelpazesinde kendi zevkinize ve ilgi alanınıza göre kitap seçimi yapmakta zorlanmayacaksınız.

Çocuk hikaye kitapları, klasik hikaye kitapları farklı hikaye türleri arasından seçim yaparak vaktinizi daha kaliteli bir şekilde geçirebilir ve bilgi birikiminizi artırabilirsiniz. Tamadres hikaye kategorisinde yerli ve yabancı yüzlerce yazarın kaleminde çıkmış hikaye kitaplarını bulabilirsiniz. En çok okunan hikaye kitabından en yeni çıkan hikaye kitabına kadar aradığınız tüm hikayeleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca en iyi fiyat seçenekleriyle kütüphanelerinize ve kitaplıklarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Hikaye Kitaplarına Dair Bilmeniz Gereken Birkaç İpucu

Birbirinden farklı marka ve yayınevi tarafından satışa sunulan hikaye kitaplarında farklı fiyat seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Bütçenize hitap eden markayı ya da yayınevini tercih ederek ekonomik bir hikaye kitabı alışverişi yapabilirsiniz.

Hikaye kitapları, çok güzel ve değerli bir hediye seçeneğidir. En güzel hikaye kitapları arasında seçim yaparak arkadaşlarınıza, dostlarınıza, ailenize, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hikaye kitabı hediye almak, pek çok kişiyi oldukça mutlu eder.

Çocuklara özel hikaye kitapları, onların okuma alışkanlığı kazanmasında etkin rol oynar. Çocuğunuzun yaşına ve zevklerine hitap eden hikayelerle okuma alışkanlığı ve sevgisi aşılayabilirsiniz. Ayrıca siz de kendi seviyenize ve zevklerinize uygun hikaye kitaplarını seçerek okuma alışkanlığınıza katkı sağlayabilirsiniz.

Hikaye kitabını okumadan önce yazarın dil ve üslubu hakkında biraz araştırma yapmak, hikayeyi daha iyi ve kolay anlamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca sevdiğiniz yazarların tüm hikaye kitaplarını satın alarak kütüphanenizde onlara özel bir köşe oluşturabilirsiniz. Böylece sevdiğiniz yazarın edebi görüşünü, dil ve üslup özelliklerini daha iyi kavrayabilirsiniz. Farklı yazarların en iyi hikaye kitaplarına yönelmek de size farklı bakış açıları ve dünya görüşü kazandırır. Farklı yazarların sadece hikaye değil, romanlarını okumak da yazar hakkında pek çok bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Yeni hikaye kitabı okumaya başlayacaksanız en çok okunan hikaye kitapları arasından seçim yapabilirsiniz.

Türk Edebiyatı’nın En Çok Satan Hikaye Kitapları

En zengin edebiyatlardan biri olan Türk Edebiyatı, hikaye alanında yetkin ve değerli pek çok usta yazarların yetişmesine olanak sağlamıştır. Ömer Seyfettin, Sait Faik Abasıyanık, Memduh Şevket Esendal, Hasan Ali Toptaş, Mustafa Kutlu, Refik Halid Karay gibi dünya çapında ün edinmiş usta hikaye yazarları, en çok satan hikaye kitaplarını oluşturmuşlardır.

İlk hikaye kitabından en çok çıkan hikaye kitabına kadar yüzlerce hikaye kitabını sizlerle buluşturan Tamadres, geniş ürün yelpazesine sahiptir.

En İyi Hikaye Kitapları En Uygun Fiyatlarıyla Tamadres’te !

Hikaye kitapları, her yaştan okurun keyifle ve zevkle okuduğu türler arasındadır. Kişileri iç dünyalarına yönelterek onları mutlu eden hikaye türleri arasından zevkinize ve ilginize göre seçim yaparak epik, fantastik, romantik, destansı yolculuklara çıkabilirsiniz. Kütüphanenizi ve kitaplığınızı zenginleştirecek türlerinden olan hikayeler, en uygun fiyat seçenekleriyle Tamadres’te kitapseverleri bekliyor. En sevilen öykü kitaplarına güvenli ve kolay alışveriş imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Hikaye kategorisinde zevkinize ve ilginize göre filtreleme yapabilir ve böylelikle satın almak istediğiniz hikayeye daha kolay ulaşabilirsiniz. Çocukların ve yetişkinlerin okuma zevkini artırarak ufkunu genişletecek ve keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı olacak yüzlerce hikaye kitabı, Tamadres aracılığıyla sizlerle buluşuyor.