Fantastik

1 -20 arası / Toplam 1817
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%50
Ürünü İncele
Hırsızların Dansı
Mary E. Pearson Martı Yayınları
85,00 ₺ 170,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Vampir Günlükleri Dönüş Serisi - 2 Kitap Set
L. J. Smith Artemis Yayınları
217,50 ₺ 290,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Deve Cüce
John Crowley İthaki Yayınları
267,30 ₺ 356,40 ₺
-%50
Ürünü İncele
Atlas Altılısı (Ciltli)
Olivie Blake Martı Yayınları
122,50 ₺ 245,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%50
Ürünü İncele
Aramızdaki̇ Gölgeler
Tricia Levenseller Martı Yayınları
80,00 ₺ 160,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Festergrimm (Ciltli)
Thomas Taylor Genç Timaş
120,25 ₺ 185,00 ₺
-%45
Ürünü İncele
Vampir Günlükleri Kurtuluş Serisi
L. J. Smith Artemis Yayınları
151,25 ₺ 275,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%50
Ürünü İncele
Zan - Bir Arifin Fantastik Romanı
Fatih Şalvan Martı Yayınları
Puan:
37,50 ₺ 75,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Galateia: Bir Öykü
Madeline Miller İthaki Yayınları
65,81 ₺ 101,25 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%50
Ürünü İncele
Yabancı Bir İlahi
Laura Thalassa Martı Yayınları
80,00 ₺ 160,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%50
Ürünü İncele
Yabancı Bir İlahi (Ciltli)
Laura Thalassa Martı Yayınları
112,50 ₺ 225,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 1817
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Fantastik Kitaplar

Gerçek dünyadan sıyrılmak ve hayal gücünün sınırlarında dolaşmak istiyorsanız en iyi fantastik kitaplar sizin için harika birer seçenek olacaktır. Tamadres’in fantastik kitaplar kategorisinde yer alan yüzlerce kitap arasından kendi zevkinize ve ilgi alanınıza uygun olan kitabı bulmakta zorlanmayacaksınız. Polisiye kitapları gibi sürükleyici bir özelliğe sahip olan en iyi fantastik kitapları bir solukta bitireceksiniz.

Elinizden düşürmek istemeyeceğiniz bu kitaplar, olağanüstü olayların gerçekleştiği ve olağanüstü varlıkların hüküm sürdüğü alemlere yolculuk yapabilirsiniz. Yazarın hayal gücüne bağlı olarak oluşturulmuş ve bilinen dünyanın çok ötesinde yaşanan olaylara tanık olmak için hayal gücünüzü zenginleştirecek fantastik kitaplara mutlaka göz atmalısınız. Gerçek dünyada yaşanması ihtimaller dahilinde olmayan ve görülmesi mümkün olmayan alemleri anlatan fantastik romanlar, büyük küçük fark etmeksizin herkes tarafından büyük bir ilgiyle okunmaktadır. Bu kadar büyük ilginin en büyük nedeni ise, anlatılanların gerçek dünyada karşılaşılamayacak nitelikte olmasıdır.

En güzel fantastik kitaplarda görülmesi mümkün olmayan varlıklar ve olaylar olabileceği gibi dünyadaki varlıklara farklı özellikler de yüklenebilir. Fantastik kitaplarda konuşan hayvanlara ve canlanan ağaçlara sıklıkla rastlanmaktadır. Her kitapta kendinizi geliştirecek bir alan bulabildiğiniz gibi fantastik kitaplarda da bazı alanlarla kendinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. En çok okunan fantastik kitaplarının en büyük faydası, hayal gücünü geliştirmesidir. Gerçekçi bir romanın kahramanı olan insanlar, fantastik romanlarda da karşınıza çıkabilir. Dev, cadı, vampir gibi olağanüstü varlıkların yanı sıra insana da farklı özellikler kazandırılarak kitaplarda yer verilebilir.

Fantastik Kitaplar Neden Bu Kadar Çok Seviliyor?

Fantastik kitaplar, gerçek yaşamla örtüşmemesinden dolayı ve gerçek yaşama göndermelerde bulunması nedeniyle küçük büyük her yaştaki okur tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Çizgi roman türünde de olabilen fantastik kitaplar, sürükleyici olmasının yanı sıra kahramanla kendinizi özdeştirmenize olanak sağlayarak kahramanın başından geçenleri sizin de yaşamanıza neden olur.

Evrensel nitelikte olan en iyi fantastik kitaplar, tüm dünyada büyük bir merakla okunuyor ve takip ediliyor. Herhangi bir zamana, mekana ya da olaya bağlı kalmadan evrensel bir tema üzerine kurulabilen fantastik kitaplar, size farklı dünyaların kapılarını açar. Sürükleyici olması ve olay akışı nedeniyle kendi dünyanızdan sıyrılarak stresinizin de azalmasına yardımcı olur. Görülmeyen kahramanlar ve olağanüstü olaylara karşı koyamaz ve kitabı bitirmeden elinizden bırakmak istemezsiniz. Ayrıca size ilham da vererek yaratıcılığınızı ortaya koymanıza yardımcı olabilir.

Uzun yıllar boyunca severek okunan fantastik kitap türü, heyecan verici ve sürükleyici özellikleriyle kitapseverlerin favori kitapları arasında yer almaktadır.

En Çok Sevilen Fantastik Kitaplar

Çocuğunuzun yaş ve seviyesine uygun olarak seçeceğiniz fantastik kitaplarla onun yaratıcılığını besleyerek ve aynı zamanda okuma alışkanlığı kazanmasını destekleyebilirsiniz. Çocukların hayal gücünün gelişmesinde büyük bir öneme sahip olan fantastik kitaplar, çocuğunuz yeni dünyaları keşfetmesine ve farklı olaylarla karşı karşıya kalmasına neden olur.

En yeni fantastik kitaplarda olay akışı sürekli canlı tutulduğu için yetişkinler ve gençler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Herkesin ilgi alanları ve zevkleri farklı olduğu için kendinize en uygun kitabı bulmak için fantastik kitap kategorisine göz atabilirsiniz. Saatlerce sıkılmadan kitap okumak için fantastik kitaplar harika bir seçenektir. Ayrıca bir olaya farklı açılardan bakabilmenize de olanak sağlamaktadır. Okurken hem eğlenmenize hem de düşünmenize neden olan en çok satan fantastik kitaplar, sizin ve çocuğunuzun sorgulama yönünü geliştirir.

En çok satan fantastik kitaplardan en yeni çıkan fantastik kitaplara aradığınız tüm fantastik kitapları Tamadres’te bulabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve güvenli alışveriş yöntemiyle kitapseverlerin sıklıkla tercih ettiği Tamadres, kütüphanenizi ve hayal gücünüzü zenginleştirecek binlerce fantastik kitabı sizlerle buluşturuyor. Tarzınıza ve zevkinize uygun olan kitabı kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.