Dünya Edebiyatı

1 -20 arası / Toplam 80
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
-%20
Ürünü İncele
Gümüş Aygır - Kore’nin Hikâyesi
Ahn Junghyo Yordam Kitap
160,00 ₺ 200,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Son Yıllar (Ciltli)
Osamu Dazai İthaki Yayınları
245,00 ₺ 350,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Veda
Kim Young-ha Timaş Yayınları
168,00 ₺ 210,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Dönüşüm
Franz Kafka Mavi Ağaç Yayınları
116,00 ₺ 145,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Şato
Franz Kafka Mavi Ağaç Yayınları
296,00 ₺ 370,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Kızıl Veba
Jack London Sel Yayıncılık
52,50 ₺ 75,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%15
Ürünü İncele
Yazarın Yol Haritası
Kolektif Timaş Yayınları
221,00 ₺ 260,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Usta ile Margarita
Mihail Afansyeviç Bulgakov İletişim Yayınları
156,00 ₺ 208,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Yamaç
İvan Aleksandroviç Gonçarov İletişim Yayınları
247,50 ₺ 330,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Daisy Miller
Henry James İletişim Yayınları
66,75 ₺ 89,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 80
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Dünya Edebiyatı Kitapları

Birbirinden değerli eserlerin ve yazarların bulunduğu Dünya Edebiyatı, her kitapseverlerin mutlaka okuduğu bir alandır. Dünya Edebiyatı belirli bir ülkeyle, belirli bir akımla ya da belirli dönemle sınırlandırılamaz. Tamadres’in Dünya Edebiyatı kategorisinde birbirinden farklı ülkelerin yazarlarının yüzyıllar önce yazdığı eserlere rastlayabilirsiniz. Klasik Dünya Edebiyatı eserleri arasından zevklerinize ve ilgi alanlarınıza göre seçimler yaparak keyifli bir okuma deneyimi yaşayabilirsiniz. Yüzlerce Dünya Edebiyatı kitapları arasından seçim yapabilirsiniz.

Dünya Edebiyatı kitapları oldukça fazla sayıda olduğu için aralarından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Dünya Edebiyatı kategorisinde her yaştan, her zevkten ve her okuma deneyiminden okuyucunun sevebileceği kitaplar bulunmaktadır.

Dünya Edebiyat kitapları kurgu dışı ve kurmaca olarak ikiye de ayrılabilir. Kurmaca Dünya Edebiyatı eserleri, yazarın bir kurgu dahilinde oluşturduğu roman, öykü gibi türlerdir. Kurmaca eserler, tamamen gerçek ögelerden oluşabileceği gibi hayal dünyasına ait unsurları da barındırabilir. Bu nedenden dolayı da kurmaca eserler polisiye, fantastik, bilim kurgu olarak alt dallara ayrılabilir. Kurgu dışı Dünya Edebiyatı eserleri ise, belirli bir inceleme ve araştırma sonucunda ortaya çıkan ve birçok kişi, konu ya da durum hakkında bilgi veren eserlerdir. Bu iki dala ait yüzlerce Dünya Edebiyatı kitabını kategoride bulabilirsiniz. Kurmaca Dünya Edebiyatı kitaplarıyla bambaşka dünyalara dalarak kurmaca kahramanlarla keyifli yolculuğu çıkabilir ya da kurgu dışı Dünya Edebiyatı kitaplarıyla merak ettiğiniz bir konu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dünya Edebiyatı Kitap Önerileri

Farklı ilgi alanlarına, farklı zevklere ya da okuma deneyimlere hitap eden en çok satan Dünya Edebiyatı kitapları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Kitap okumak, zaman kaybı değildir. Ancak okurlar kitap seçimi yaparken önerilere ihtiyaç duymakta ya da kitapların arkalarındaki açıklamalardan fikir almaktadır. Dünya Edebiyatı kategorisinde yer alan kitapların ürün açıklamalarında kitaplarla ilgili bilgilere ulaşabilir ve kitabın konusu hakkında fikir sahibi olarak size uygunluğuna karar verebilirsiniz. Ayıca kitabı okuyan kişilerin yorumları da, kitapla ilgili bilgi verebilir.

Dünyanın en iyi edebiyat kitaplarını Tamadres’te bulabilirsiniz. Kendi içerisinde fantastik, tarihi, aşk, bilim kurgu olarak ayrılmış en iyi Dünya Edebiyatı kitapları arasından istediğinize filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yazar, yayınevi ya da fiyat olarak arama yapabilir ve kısa bir sürede satın almak istediğiniz esere ulaşabilirsiniz ve zaman kaybetmeden sepetinize ekleyerek güvenli bir şekilde Dünya Edebiyatı kitabı satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Dünya Edebiyatı Kitaplarının Önemi Nedir?

Öncelik kitapların kişinin kendini geliştirmesine ve kendini doğru ifade edebilmesinde büyük payı vardır. Aynı şekilde Dünya ya da Türk Edebiyatı kitapları da kendinizi geliştirmenize ve doğru ifade edebilmenize olanak sağlar. Ayrıca kültür birikiminizin de artmasında büyük rol oynayan en iyi Dünya Edebiyatı kitapları, farklı kültürleri ve milletleri yakından tanımanıza ve onların hayata bakışını hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur.

Her dönem geçerliliği koruyan ve adeta ölümsüzlüğü bulan Dünya Edebiyatı kitapları, yazıldığı dönemin çok ötesinde olan dil ve anlayışıyla oluşturulmuştur. Herkesin okuması gereken kitaplar listesinde olması gereken en çok satan Dünya Edebiyatı kitapları sayesine farklı yaşamlara ve kültürlere tanıklık edebilirsiniz.

En Çok Satan Dünya Edebiyatı Kitapları

Tamadres, pek çok Dünya Edebiyatı kitabını en uygun fiyat seçenekleriyle kapınıza kadar getiriyor. Güvenli ve kolay bir alışveriş yöntemine sahip olarak en iyi Dünya Edebiyatı kitaplarına sahip olmanıza yardımcı olan Tamadres, kitapseverlerin kütüphanelerini zenginleştirecek pek çok kategoride geniş ürün yelpazesine sahiptir.

En çok satan Dünya Edebiyatı kitapları arasından zevkinize ve ilgi alanınıza uygun olanını seçerek sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kısa bir süre sonra kapınıza kadar gelecek bu kitaplarla kültür birikiminizi artırabilir ve aynı zamanda okuma kültürünüzü de geliştirebilirsiniz.