1 -20 arası / Toplam 2949
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%35
Ürünü İncele
Yaşadığım İstanbul
Selim İleri Everest Yayınları
22,75 ₺ 35,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
İstanbulcunun Sandığı
İskender Pala Kapı Yayınları
16,25 ₺ 25,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Çok Çalışıyoruz
Erdem Aksakal Doğan Kitap
39,20 ₺ 49,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Peki, Ya Eserler Yazar Değiştirseydi?
Pierre Bayard Everest Yayınları
22,75 ₺ 35,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Ayın Eğrisinde - Birinci Kitap
Aylin Müftüler Mavi Nefes Yayınları
28,00 ₺ 40,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Kurmacayı Yıkmak
Nurbanu İnan Kopernik Kitap
26,25 ₺ 35,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Aslında O Ölmedi
Fatma Barbarosoğlu Profil Kitap
33,75 ₺ 45,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%27
Ürünü İncele
Tango
Jorge Luis Borges Can Yayınları
27,01 ₺ 37,00 ₺
-%27
Ürünü İncele
Rüya
Namık Kemal - Ziya Paşa Can Yayınları
9,49 ₺ 13,00 ₺
-%30
Ürünü İncele
Enstantaneler
Claudio Magris Yapı Kredi Yayınları
21,00 ₺ 30,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 2949
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Deneme Kitapları

Montaigne’ın başlangıç adımlarının ardından , 16. yüzyıldan günümüze değin varlığının sürdüren deneme türü, dünyanın en çok okunan ve sevilen edebiyat türleri arasında yer almaktadır. Yazarın herhangi bir konu hakkındaki duygu ve düşüncelerini derlemesi sonucunda oluşan deneme kitapları, okuyucuların ilgi duydukları herhangi bir konu hakkında farklı fikirleri görmelerine yardımcı olur. Kısa metinlerden oluşan deneme kitapları oldukça hızlı okunmakta ve aynı zamanda okuma alışkanlığının hızlanmasında ve gelişmesinde rol oynamaktadır.

Deneme kategorisinde başta deneme türünün kurucusu sayılan Montaigne olmak üzere yerli ve yabancı yazara ait pek çok deneme kitabı bulabilirsiniz. En iyi deneme kitabı yazarlarının birden fazla kitabını bulabilir ve Tamadres ayrıcalığıyla sipariş verebilirsiniz. Ünlü klasik deneme yazarlarının ve Türk Edebiyatı’nın en sevilen deneme yazarlarının en popüler deneme kitaplarını bulabilir ve kolay bir şekilde sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Güvenli ve kolay alışverişin adres Tamadres, en çok satan deneme kitaplarından en yeni deneme kitaplarına geniş kitap yelpazesiyle ve uygun fiyat seçenekleriyle hizmet sunuyor. Çağdaş edebi türlerin en çok sevilenlerinden biri olan deneme kategorisinde dünyanın pek çok ülkesinde deneme yazarlarının değerli kitaplarını bulabilirsiniz. Saymakla bitmeyecek onlarca modern yazarın kitaplarını ulaşabilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz Türk ve yabancı deneme yazarlarının kitaplarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Salah Birsel, İsmet Özel, George Orwell, Virginia Woolf, Ferit Edgü gibi deneme türünün önemli isimlerinin değerli kitaplarını okuma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Siyasi, tarih, edebiyat, sanat, eleştiri gibi aklınıza gelebilecek her alanda yazılmış eserler, deneme türünü oluşturabilmektedir. İlgilendiğiniz konu hakkında derinlemesine ve detaylı bir araştırma yapmak için deneme türü kitaplarını tercih edebilirsiniz. Kişisel gelişim, aşk, felsefe, din, toplum ve eğlence gibi konuları da kapsamaktadır.

Deneme Kitapları Satın Alırken Bilmeniz Gereken Birkaç İpucu

Eğitici ve bilimsel araştırma konuları üzerine yazılmış olan deneme türü kitaplarına yönelerek yapacağınız araştırmayı daha detaylı olarak yapabilirsiniz. Çocuğunuza deneme türünü sevdirmek ve araştırma becerisini geliştirmek için çocuklar için yazılmış deneme kitaplarını tercih edebilirsiniz. Klasik eserler hakkında bir araştırmak yapmak için öncelikle ünlü deneme yazarlarının eserlerini tercih edebilirsiniz. Deneme kitapları farklı marka ve yayınevlerinden çıkabildiği için fiyatlandırmaları da değişiklik gösterir. En uygun fiyat seçenekleriyle okuma deneyiminizi artırmayı amaçlayan Tamadres’te bütçenize uygun olan deneme kitaplarını bulabilirsiniz. En uygun deneme kitapları için yayınevi, fiyat ve marka karşılaştırması yapabilir ve size hitap edeni seçebilirsiniz.

İlgilendiğiniz konuya dair farklı yazarlarının deneme kitaplarını okuyarak ayrıntılı bilgi edinebilir ya da konu hakkındaki farklı düşünceleri görebilirsiniz. Deneme türünü okumaya yeni başlayacak kişilere deneme kitabı önerisi olarak klasik deneme eserlerini önerebilir ve ardından deneme alanındaki en ünlü yazarların denemelerini tavsiye edebiliriz. Şiir ve diğer nesir türleri üzerine yazılmış denemeleri tercih ederek edebiyat bilginize ve edebiyat alanında yapacağınız araştırmaya katkı sağlayabilirsiniz. Çözemediğiniz bir konu hakkında yazılmış denemeleri de okuyarak konunun farklı çözüm yollarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca çocuk gelişimi üzerine yazılmış deneme eserlerini de okuyarak çocuğunuzun gelişimine olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Konularda Yazılmış Yüzlerce Deneme Kitabı

Tamadres’in farklı ve ilgi çekici konuları içeren kitaplarla dolu deneme kategorisi, okuyucuların ilgi duyduğu alanlardaki deneme kitaplarını bir arada bulma imkanı sunuyor. Dünyanın ve Türkiye’nin en çok okunan deneme türü kitapları, kitap tutkunlarıyla buluşmaktadır. Deneme türüne düşkünseniz hemen kategoriyi incelemeye başlayabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde aradığınız yazarın tüm eserlerini kolaylıkla bulabilirsiniz ve böylece zaman kaybetmeden beğendiğiniz eseri sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Güvenli ve kolay alışveriş yöntemiyle Tamadres, Türk ve Dünya Edebiyatı’nın en seçkin deneme türü eserlerini istediğiniz yerde satın alabilmenize imkan tanıyor. Birkaç gün içerisinde kapınıza kadar gelecek kitaplarla ilgi duyduğunuz konuya dair bambaşka fikirleri ve düşünceleri görebilirsiniz ve böylece konuya dair bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz.