Bilim Kurgu Kitapları

1 -20 arası / Toplam 367
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%30
Ürünü İncele
Gece Nöbeti
K. Eason The Kitap
97,30 ₺ 139,00 ₺
-%30
Ürünü İncele
Re-Terraform
Volkan Çakır Elpis Yayınları
40,60 ₺ 58,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Korku İklimi
Fred Vargas Epsilon Yayınları
150,80 ₺ 188,50 ₺
-%30
Ürünü İncele
Beden İzcisi
Lincoln Michel The Kitap
48,30 ₺ 69,00 ₺
-%32
Ürünü İncele
Ada
Lynne Matson Yabancı Yayınları
78,20 ₺ 115,00 ₺
-%30
Ürünü İncele
Genç Kan
Andrew Barrer Theseus Yayınevi
46,20 ₺ 66,00 ₺
-%32
Ürünü İncele
Demir Yürek
Ashley Poston Yabancı Yayınları
78,20 ₺ 115,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 367
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Bilim Kurgu Kitapları

Gerçek dünyadan tamamen sıyrılarak hayal gücünün sınırlarından dolaşmayı sevenler için bilim kurgu kitapları harika bir seçenek. Edebiyat dünyasında geniş ürün yelpazesine sahip bilim kurgu kitapları arasından kendi zevk ve ilgilerinize en uygun olanını seçebilir ve sürükleyici özellikte olan bu kitapları tek seferde bitirebilirsiniz. Yerli ve yabancı kalemlerden çıkan en iyi bilim kurgu kitapları sayesinde bambaşka dünyalara yolculuk yapabilirsiniz.

Bilim Kurgu Kitapları Satın Almadan Önce Bilmeniz Gereken Noktalar

Bilim kurgu kitabı arayışındaysanız kitabı satın almadan önce konusuyla ilgili küçük bir araştırma yaparak süreci başlatabilirsiniz. Bu durum okuma sürecinize olumlu katkı sağlayacaktır. Bilim kurgu kitapları farklı yayınevleri ve yazarlar tarafından piyasaya çıkmaktadır. Farklı markalar ve yayınevleri arasında karşılaştırma yaparak size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Tamadres, en yeni çıkan bilim kurgu kitaplarından en çok satan bilim kurgu kitaplarına kadar pek çok bilim kurgu kitaplarını sizlerle buluşturuyor. Bilim kurgu türüne dair ilk kez bir eser okuyacaksınız en çok satan bilim kurgu kitapları arasından seçim yapabilirsiniz. Yabancı kalemlerden çıkmış kitapları tercih edecekseniz de çevirmen faktörünü göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çevirmenin yetkinliği, kitap satın alırken oldukça önemlidir.

Bilim kurgu romanlarının kendine özgü bir yapısı olduğu için gerçek dünyayla karşılaştırmamak gerekir. Gerçek dünyanın kurallarıyla bilim kurgu dünyasının kuralları birbirinden farklıdır. Okuduğunuz kitabın içerisinde geçen teknolojileri veya bilime dair merak ettiklerinizi farklı araştırma kitaplarından araştırabilirsiniz. Bilim kurgu eserleri satın almadan önce yazıldığı dönem ve sunduğu dönem hakkında küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca set halinde satılan kitapları tercih ederek bir yazara ait birden fazla kitaba sahip olabilir hem de daha ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz.

Ucuz kitaplar kategorisini de inceleyerek çok satan bilim kurgu kitaplarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Çok Satan Bilim Kurgu Kitaplarıyla Yeni Dünyaları Keşfedin.

İnsanlar var oluşlarından beri geleceğe merak duyar. Bilim kurgu eserleri de bu merakı, bilim ve teknoloji ögeleri kullanarak bir nebze olsun gidermeye çalışıyor. Teknolojinin gelişmesi ve bilime olan ilginin artmasından dolayı son yıllarda bilim kurgu kitapları sayısında bir artış yaşanmıştır. Tamadres aracılığıyla yüzlerce bilim kurgu kitabı arasından size en uygun olanını seçerek satın alabilirsiniz. Bilim kurgu kitabı fiyatları en uygun seçenekleriyle Tamadres’te.

Yaşanılan çağ, belki de yıllar öncesindeki bir bilim kurgu eserinin konusunu oluşturmaktadır. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak daha da ilgi duyulan bilim kurgu eserleri sadece edebiyatta değil, sanatın her dalında karşınıza çıkabilir. Zaman yolculuğunu konu alan bir eserle geçmiş veya gelecek arasında kuvvetli bir bağ kurabilir ve aynı zamanda bugünü daha iyi anlayabilirsiniz.

Yakın veya uzak geleceğe dair oluşturulan kurgusal eserler, öngörü sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Fantastik eserlerden ayrılan en önemli özelliği, bilimsel yapıda olmasıdır. Gelecek zamanda ya da paralel evrenler arasında geçebilecek bir kurgu eserde bilim olmazsa olmazdır. Bu eserlerle gelecekte dünyayı nelerin beklediğine dair öngörüler edinebilir ve bilime dair de pek çok yeni bilgi öğrenebilirsiniz.

Bilim Kurgu Kitabı Okumanın Faydaları

Bilim kurgu kitabı okurken beynin çok hızlı çalıştığı tespit edilmiştir. Bu durum sonucunda da kitapların hafızanın gelişmesine katkı sağladığı ispatlanmıştır. Alzheimer gibi hastalıklara yakalanma riskinin azalması için, polisiye ve bilim kurgu kitaplarının okunması önerilmektedir. Günlük hayatın stresinden, kaygılarından ve üzüntüsünden uzaklaşmak için bilim kurgu kitaplarına sarılabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz zamandan ve dünyadan sizi uzaklaştırarak bambaşka diyarlara götürecektir.

Bilim Kurgu Kitaplarının Adresi, Tamadres

Bilim kurgu türüne dair en son çıkan kitaplardan en popüler kitaplara kadar hepsini Tamadres’te bulabilirsiniz.  Bilim kurgu kitabı sevenlerin buluşma noktası Tamadres’tir. Uygun fiyat seçenekleri ve güvenli alışveriş yöntemiyle en iyi bilim kurgu kitaplarını satın alabilirsiniz. Okuduğunuz andan itibaren bambaşka zamanlara götüren ve kurgusuyla derinden etkileyen bilim kurgu kitapları satın almak artık çok kolay. Beğendiğiniz kitabı kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve tek tıkla siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Birkaç içerisinde kapınıza kadar gelecek kitaplarla zamanlar ve gezegenler arası yolculuğa hazır olun.