Anı

1 -20 arası / Toplam 2013
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%40
Ürünü İncele
Nâzım Hikmet'le 3,5 Yıl
Orhan Kemal Everest Yayınları
39,00 ₺ 65,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Kurşunların da Rengi Var
Emine Seçeroviç Kaşlı Alfa Yayınları
55,25 ₺ 85,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Dostlar Meclisi
Hakan Tartan Alfa Yayınları
48,75 ₺ 75,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%40
Ürünü İncele
Kar Yağıyor Hayatıma
Selim İleri Everest Yayınları
87,00 ₺ 145,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%5
Ürünü İncele
Dağın Gölgesinde
Fatih Ertugay Nios Yayınları
114,00 ₺ 120,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Mafyanın Muhasebecisi
Zali De Toledo Mundi
107,20 ₺ 134,00 ₺
-%5
Ürünü İncele
Bir Prof'un Korona Günlüğü
Ömer Çaha Liman Kitap
152,00 ₺ 160,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
İki Dünya Arasında
Julia Sena Yamanoğlu Nesil Yayınları
72,00 ₺ 90,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%40
Ürünü İncele
Hafıza Çekmecemde Biriktirdiklerim
Fıstık Ahmet Tanrıverdi Everest Yayınları
75,00 ₺ 125,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Bir Şiirdi Geçen Yıllar
Metin Celal Çolpan Yayınları
56,25 ₺ 75,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 2013
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Anı Kitapları

Farklı insanların deneyimlerinden yararlanmak isteyenlerin veya geçmişe dair birtakım bilgiler öğrenmek isteyenlerin elinden düşürmediği edebiyat yazın türü, anıdır. Alanında başarılı isimlerin kaleminden çıkmış anı kitapları, geçmişe ışık tutarak okuyucuya pek çok bilgi sunuyor. Keyifli vakit geçirmek veya kariyeriniz adına doğru bir yol haritası oluşturmak istiyorsanız alanında başarı göstermiş kişilerin hatıra kitaplarından faydalanabilirsiniz. Yol gösterici ve tavsiye verici niteliklere sahip olması nedeniyle anı kitapları, sıklıkla tercih edilmektedir.

Bazı insanlar, alanında oldukça büyük başarılar elde edebilir. Onları başarıya götüren etkenlerin başında, küçük sırları yer alır. En popüler edebiyat anı kitapları sayesinde başarılı insanların, başarıya nasıl ulaştığını keşfedebilir ve kendi hayatınıza uyarlayarak başarının keyfini çıkartabilirsiniz. Kendinize rol model olarak seçtiğiniz kişinin anıları, sizi yönlendirebilir ve size ilham kaynağı olabilir. 2021 edebiyat anı kitapları, bu kişilerin günlük hayatındaki birtakım detayları, alışkanlıklarını veya başarı elde etmelerine yardımcı olan faktörleri görmenize yardımcı olabilir. Böylelikleri bu faktörleri hayatınıza uygulayarak başarıyı yakalaayabilirsiniz.

Edebiyat Anı Kitabı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Biyografi türünde de olduğu gibi anı kitabı alırken de içerisindeki bilgilerin doğruluğu ve güvenilirliğinden emin olmanız gerekir. Edebiyat anılarını derleyen kişi hakkında kısa bir araştırma yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anı kitapları satın alırken yayınevi hakkında da kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Fiyat ve marka politikasını göz önünde bulundurarak seçim yapmanız, okumanız üzerinden olumlu bir etki yaratacaktır.

Yaşanmakta olan olayı değil yaşanmış olayı anlatan anı kitapları, diğer türlere oranla daha samimi bir dille kaleme alınmıştır.

Farklı dillerden çevrilmiş anı kitaplarına sahip olmak istiyorsanız çevirmen faktörünü göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca yabancı eserler satın alırken o ülkenin sosyal ve ekonomik özelliklerini göz önünde bulundurarak okuma yapmalısınız.

En Popüler Edebiyat Anı Kitaplarının Adresi, Tamadres

Binlerce edebiyat anı kitabı arasından zevkinize ve ilgi duyduğu alana dair pek çok anı kitabı bulabilirsiniz. En eski yazarların ve en popüler yazarların kaleminden çıkmış kitaplar, sizlere farklı deneyimler kazandırmak ve başkalarının deneyimlerinden faydalanmanız için sizlerle buluşmayı bekliyor.

En çok ilgi duyulan edebiyat anı kitapları arasından seçiminizi yaparak sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilir. İşte Tamadres aracılığıyla kitap sahibi olmak bu kadar kolay. Roman gibi farklı edebi türlerde de yazılmış olan anı kitapları da mevcuttur.

Edebiyat anı kitaplarının fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Yazar, yayınevi gibi faktörler fiyatların değişkenlik göstermesinde oldukça etkilidir. Ciltli edebiyat anı kitaplarının da, diğer anı kitaplarına göre fiyatları değişiklik gösterir. Öğrenen, araştıran, inceleyen, tartışan bir topluma katkı sağlamayı kendine amaç edinen Tamadres, çok değerli kalemlerden çıkmış en çok satan edebiyat anı kitaplarını sizlere sunuyor. Bu kitaplar, hiç bilmediğiniz zamanların ve olayların kapılarını aralayarak zamanda kısa bir yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor.

Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan hatıra kitapları kategorisi; eski, yeni, popüler, klasik pek çok yazarın en seçkin eserlerine ev sahipliği yapıyor. Kişinin hayatında unutulmayan ve anlatmaya değer gördüğü olayı aktarmasıyla oluşan anı türü, günlük türüyle oldukça karıştırılıyor. Günlük, günü gününe yazılan ve her günün özetinin aktarıldığı yazılardır. Başta anı, günlük olmak üzere pek çok edebi türe ait en seçkin ve özel eserler için doğru adrestesiniz.

Tamadres, en nitelikli eserlerden oluşan geniş ürün yelpazesi sayesinde herkese hitap eden eserleri bünyesinde barındırıyor. Binlerce kitap arasından yaşınıza, zevkinize, ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla seçebilir ve sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Birkaç gün içerisinde kapınıza kadar gelecek eserlerle kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Türk edebiyatının en değerli türleri arasında yer alan anı, geçmişe yolculuk yapmanıza yardımcı olacak ve kişilerin tecrübelerindden faydalanarak kendi hayatınıza uyarlamanıza imkan tanıyacaktır. En çok satan anı kitapları için Tamadres’i ziyaret ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.