Bugün 25 kisi bu ürünü görüntüledi

E-Ticaret & Tam Zamanı

1. Hamur
Kapak: Karton
270,75 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 285,00 ₺

3 İş Günü İçinde Kargoda

290 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Bu kitapta; her geçen gün daha da büyüyen ve yaygınlaşan e-ticaret sektöründe firmaların e-satış süreçlerini en etkin nasıl yönetebilecekleri ele alınmıştır. Firmalar için İnternet üzerinden B2B veya B2B satış şekli artık kaçınılmaz zorunluluktur. Ancak, firmalar için amaç sadece e-ticaret üzerinden ürün satan veya tedarik hizmeti veren sıradan bir firma olmak değil, bu artan rekabet içerisinde doğru stratejilerle başarılı bir satış grafiği yakalamak ve başarı hikayesi yaratmak olmalıdır. Bu kitapta, e-ticarette uygulayabilecek stratejiler bir bütün olarak sunulmaya çalışılmıştır. Müşteri sayısı ve ürün sunmanın yolları da hızla arttığı için amaç, sadece, satış yapmak değil yapay zeka algoritmaları ile öğrenen algoritmalar geliştirerek bu hareketli rekabette hep üst sıralarda yer almaktır.
 
“Konuya ait sahip olunan bilgi, uygulamalardan elde eden birikimle birleşince, sonuçta hidrojen ile oksijenin birleşmesi ile oluşan su gibi çok kıymetli olmaktadır. İşte e-ticaret uygulamasında Yüksel’in eğitim ile aldığı bilgisi, yıllara dayanan birikimi, uygulamanın içerisinde olması eticaret’te hep var olmak istiyorum diyenler için bulunmaz bir kaynak eser olmuş; hareketli rekabetin yoğunlaştığı şu dönemde güzel bir çalışma.” Toros Rifat Çölkesen (Akademisyen, Prof. Dr., Türkiye’de en çok satan Veri Yapıları ve Algoritma ile Bilgisayar Mühendisliği Matematiği kitabının yazarı)

“E-ticaret, artık, yerli yerine oturmuş ve her firmanın boy gösterdiği bir sosyal-ticari ortam olmuştur. Ancak, bazı firmalar alıp başını gidecek bazıları da başladığı durumda yerinde sayacaktır. Bu alanda başarı rastlantı olmayacaktır; gerekli stratejilerin belirlenip akılcı uygulamalar ile desteklenmesi gerekecektir. Bu kitap ile sayın Yüksel bu bilgileri derli toplu sunmuştur.” Ali Okatan, (Akademisyen, Prof. Dr., 100-Sayfada Makine Öğrenmesi Kitabı çevirisi, Bilgisayar Mühendisliğine Giriş kitabı bölüm yazarı) 

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 224
  • Basım Tarihi: Ekim 2021
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Ekim 2021
  • Ebat: 16 X 24

Okurlarımız Bunları da Beğendi