Bugün 84 kisi bu ürünü görüntüledi

Duygusal Vampirler

1. Hamur
Kapak: Karton
14,30 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 22,00 ₺
Stokta Yok

219 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Duygusal Vampirler: Oradalar işte... Sıradan insan maskelerine bürünmüşler. Şöyle bir çevrenize bakın ve size sıcak bir selam veren komşunuzun arkanızdan konuştuğunu görün. İşinizde önünüzdeki bölmede oturan ve hızla yükselen arkadaşınız ofis içi oyunlara o kadar kendini kaptırmış ki, işini yapmadığı gibi bir de sizden onun işini de yapmanızı talep ediyor.

Duygusal Vampirler iş yerinizde, ailenizde ya da arkadaş çevrenizde olabilirler, hatta yatağınızı bile paylaşabilirler. Çevreniz onlarla dolup taşar: Parlak, zeki, karizmatiktirler; önce güveninizi, inancınızı ve sevginizi kazanırlar, sonra da tüm duygusal enerjinizi soğururlar. Karanlıkta dolaşmak yürek ister elbette. Ama bu durum değişebilir; vampirler hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, sizi o kadar az etkileyebilirler.

Albert J. Bernstein bilgisini, mizah duygusunu ve pratik öğütlerini bir araya getirerek çağdaş okurun sorunu olan bir konuyu ele alıyor: Karanlıkların kan emici yaratıklarını yaşamınızdan nasıl uzak tutabilirsiniz?

Bu kitaptaki vampirler, anti-sosyal, dramatik, narsisist, obsesif-kompulsif ve paranoyak olup hem büyüleyici hem de tehlikeli özelliklere sahipler. Onları anlamazsanız içinize işler, sizi dile eder ve kanınızı emerler. Duygusal Vampirler'de Dr. Bernstein size kendinizi onlardan korumanın sırlarını öğretiyor.
 

  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 305
  • Basım Tarihi: Ocak 2001
  • Kaçıncı Baskı: 3.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Mart 2015
  • Ebat: 13,5 X 19,5

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi