-%35
Bugün 24 kisi bu ürünü görüntüledi

Duvar

Puan:
1. Hamur
Kapak: Karton
39,00 ₺ 60,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

95 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

4 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  babamın çok istediği bir kitaptı hızlı kargo ve paketleme için teşekkürler. ben okumadım babama göre güzel bir araştırma kitabıymış herkese tavsiye ediyor
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  güncel siyasete dair bildiklerimiz, bilmek istediklerimiz, bilemediklerimiz... tavsiye üzerine aldım
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Meraklilarina tavsiye ederim
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  hediye olarak aldım paketleme gayet iyiydi hasarsız ve hızlı ulaştı

4 madde

Göster sayfa başı

Sedat Peker’in, kendisinin de içinde yer aldığı Susurluk skandalından 25 yıl sonra gelen ifşa ve itirafları, Türkiye’nin ‘mafya-siyaset-devlet’ üçgeni içinde dipsiz bir bataklığa dönüştürüldüğünü ortaya koydu.
Dünya tarihinde görülmemiş bir skandallar zinciriydi.
Gazeteci cinayetindeki tetikçi arayışları…
Yüz milyonlarca dolarlık kara para transferleri…
Kara para ile çökülmüş lüks otellerdeki siyasiler, bürokratlar, mafya babaları ve oligarklar…
Satılık mahkeme kararları, adli tıp kurumu raporları…
Milyonlarca dolarlık rüşvet görüşmelerinin ses kayıtları…
Siyasetçi otomobillerinin bagajlarına yüklenen paralar…
İstanbul sokaklarında kasalarla taşınan kalaşnikoflar…
Devletin damarlarında gezen milyar dolarlık uyuşturucu…
Sınır ötesine taşınan silahlar…
Onlarca isim, saymakla bitmeyen suçlar…
Ve sonuç: Mafyanın devletleştiği bir ülke. İktidar susarak ve susturarak kurtulmayı denedi. Tek adam rejiminde bütün denge ve denetleme organları yok edilmişti. Ne yargı ne de Meclis harekete geçti. Ne var ki; hayat boşluk tanımadı ve elinizde tuttuğunuz bu eserin müellifleri, Meclis’in yapmadığını yaptı. Deneyimli gazeteci ekibi titiz bir çalışmayla, Peker’in itiraflarını en ince ayrıntısına kadar inceledi, zikredilen olayların tarihsel köklerini ve ilişkilerini deşti. Sonunda ortaya, bir tuğla çekilse yıkılması muhtemel olan kirli, kanlı duvarın, hayli kapsamlı ve güncel bir portresi çıktı. Ve bu kitap sadece okuyup, birbirimize dert yanmak için değil, o tuğlanın çekilmesi için hazırlandı.

 

Sedat Peker’in kendisinin de içerisinde olduğu Susurluk skandalından tam 25 yıl sonra yaptığı itiraflar ve ifşalardan oluşan Duvar kitabı okurlarını bekliyor. Sınır ötesine taşınan silahlar, yüz milyonlarca dolarlık kara para transferleri, onlarca isim ve saymakla bitmeyen suçlar Duvar kitabında anlatılmıştır. Daha fazlasını öğrenmek için hemen Duvar kitabını satın alın.

 • Ürün Kodu: A.242408
 • Yazar: Kolektif
 • Yayınevi: İleri Yayınları
 • Barkod: 9786057070234
 • Cilt Durumu: Ciltsiz
 • Kağıt Türü: 1. Hamur
 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 520
 • Basım Tarihi: Kasım 2021
 • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Kasım 2021
 • Ebat: 13,5 X 23,5

Duvar Kitabı

TİP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, Duvar kitabında organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarıyla ilgili Türkiye İşçi Partisi Araştırma Raporu’na yer vermiştir. Taksiii kitabı gibi 2021 yılının sonralarına doğru raflardaki yerini alan Duvar kitabı yazarları arasında Ahmet Şık’ın yanı sıra Ertuğrul Mavioğlu, Bahadır Özgür, Timur Soykan, Hakkı Özdal da yer almaktadır.

Duvar kitabını satın almak için tamadres’i tercih edebilirsiniz. Hızlı kargo, indirimli fiyatlar gibi daha pek çok ayrıcalıkla Duvar kitabına sahip olabilirsiniz.

Duvar Kitabı Ne Anlatıyor? Kısa Özeti

Duvar kitabının konusu, Sedat Peker’in kendisinin de içerisinde yer aldığı Susurluk skandalından 25 yıl sonra yaptığı itiraflar ve ifşalardır. Bu ifşa ve itiraflar, Türkiye’yi devlet – siyaset – mafya üçgeni içerisinde dipsiz bir bataklığa dönüştürmektedir.

Hepberaber kitabı gibi yeni çıkan kitaplar arasında yer alan Duvar kitabında sınır ötesine taşınan silahlar, milyonlarca dolarlık rüşvet görüşmelerin ses kayıtları, devletin damarlarında gezen milyar dolarlık uyuşturucu, yüz milyonlarca dolarlık kara para transferleri, kara para ile çökülmüş lüks otellerdeki siyasi, bürokrat, mafya babaları ve oligarklar, onlarca isim ve saymakla bitmek bilmeyen suçları anlatılmaktadır.


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi