Dünyada Sosyal Demokrasi

Her şey değişmek zorunda; dünyayla beraber Avrupa ve Tür­kiye de. Sorunların bir kesimi ortak; hele de Avrupa ve Türki­ye’ninkiler. Dolayısıyla çözümleri de bir arada düşünmek akıl...
-25%

Dünyada Sosyal Demokrasi

ISBN:9786054979530
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 18,00 ₺ Regular Price 24,00 ₺
1 İş Günü İçinde Kargoda
%25 İndirim
Açıklama

Her şey değişmek zorunda; dünyayla beraber Avrupa ve Tür­kiye de. Sorunların bir kesimi ortak; hele de Avrupa ve Türki­ye’ninkiler. Dolayısıyla çözümleri de bir arada düşünmek akılcı ve anlamlı. Gerçekten de Türkiye’de gözlemlenen sosyoekono­mik olgular Avrupa’dakilerle ilinti halinde veya ülkemizde de Av­rupa’dan kısa süre sonra gerçekleşmeye aday. Öte yandan, tüm dünya sosyal demokratları da aynı anda veya kısa süre aralıkla­rıyla benzer sorunlarla karşılaşıyorlar.

Toplumsal konularda sorunların belirme sürecini anlamak ve onların ne ölçüde ve hangi yöntemlerle çözülebildiğini bilmek zorunludur. Eğer çözüme ulaşmada zorluk çekiliyorsa, gözlem­ci bunun nerelerden kaynaklandığını görmek durumundadır. Umuyoruz ki küresel konular ve ülkenin sorunları üzerinde dü­şünen okur, özenle seçip çevirdiğimiz makalelerin içeriğinde il­ginç ipuçları bulacaktır.

Yazar Kolektif
Yayınevi Kalkedon Yayınları
Barkod 9786054979530
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Orijinal Dili İngilizce
Sayfa Sayısı 168
Basım Tarihi Kasım 2015
Son Basım Tarihi Kasım 2015
Ebat 13,5 X 21
Çevirmen Kolektif
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi