Dalgakıran - İMZALI

İMZALI KİTAPLAR STOKLARLA SINIRLIDIR...Ne zaman biter fırtına?Deniz durulunca mı, sen limana varınca mı? Gıpta edilecek bir sevgilisi, zengin bir yaşamı, tıkır tıkır işleyen bağım...
-40%

Dalgakıran - İMZALI

ISBN:1486137100136
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 19,20 ₺ Regular Price 32,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%40 İndirim
Açıklama

İMZALI KİTAPLAR STOKLARLA SINIRLIDIR...


Ne zaman biter fırtına?
Deniz durulunca mı, sen limana varınca mı?

Gıpta edilecek bir sevgilisi, zengin bir yaşamı, tıkır tıkır işleyen bağımsız bir düzeni ve arada yoklayan migren dışında hiçbir sıkıntısı olmayan başarılı işkadını Jülide Develi bir sabah gözlerini evinin terasının ucunda, kendini boşluğa bırakmak üzereyken açar. Ancak oraya nasıl geldiği ve neden bu intihara teşebbüs ettiğine dair hiçbir fikri yoktur.

Jülide bu travmatik deneyimin nedenini bulmak için uğraşırken bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkar. Yolu beş benzemez yabancıyla kesişir ve umulmadık duraklara ulaşır. Bu ortak yolculukta Jülide, herkesin geçmişinin aslında halen bugünde yaşadığını fark edecektir.

Dalgakıran, Cansu Canan Özgen'in geniş bir yelpazedeki deneyim ve birikiminden süzülüp kuvvetli kalemi ve canlı anlatımıyla harmanlanan usta işi bir ilk roman. Psikolojik gerilim, polisiye ve dramanın sularında yüzüyor, sinematografik kurgusuyla merak, şefkat, öfke ve sürprizin gelgitlerini yükseltiyor.

Yazar Cansu Canan Özgen
Yayınevi Alfa Yayınları
Barkod 1486137100136
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 304
Basım Tarihi Nisan 2021
Son Basım Tarihi Nisan 2021
Ebat 13,5 X 19,5
Yorumlar