Bugün 2131 kisi bu ürünü görüntüledi

Çocuklarda Sanat ve Yaratıcılığın Gelişimi

198,00 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 220,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

Sadece 1 adet kaldı

290 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Çocuklarda Sanat ve Yaratıcılığın Gelişimi kitabı, alanında uzman olan üniversite öğretim elemanları tarafından çevrilmiştir. Kitabımız çocuklarda sanat ve yaratıcılık alanında görülen boşluğun doldurulması ve doğru uygulamaları göstermesi açısından titizlikle hazırlanmıştır.

Kitap Yaratıcılık, Sanatçı Olarak Küçük Çocuklar: Gelişimsel Bir Bakış, Sanat ve Estetik, Sanat Deneyimleri Sağlamak, Rol ve Stratejiler olmak üzere beş üniteden ve 16 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm eleştirel düşünmeyi teşvik eden, grup tartışmalarını destekleyen, okuyucuyu motive eden fotoğraflarla birlikte, farklı düşünceleri açığa çıkaran sorular içerir. Bölümlerin sonunda yer alan özet, anahtar sözcükler, önerilen etkinlikler ve gözden geçirme çalışmalarıyla okuyucunun öğrendiklerini uygulaması ve sorgulaması hedeflenmiştir.

Kitabın hedef kitlesi sadece öğrenci, öğretmen ya da akademisyenler değil, çocukları ile yaratıcı sanata ilgi duyan tüm yetişkinlerdir. Çocuklarda Sanat ve Yaratıcılığın Gelişimi kitabının ülkemiz çocuklarına, ailelerine ve eğitimcilerine faydalı olması en büyük dileğimizdir.

Çevirmen(ler) : Müdriye Yıldız Bıçakçı, Neriman Aral, Münevver Can Yaşar, İlkay Ulutaş, Ender Durualp, Fatma Elif Kılınç, Gökhan Duman, Elif Öztürk Yılmaztekin, Ümit Deniz, Aynur Bütün Ayhan

  • Kağıt Türü: 1. Hamur
  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 372
  • Basım Tarihi: Mart 2018
  • Kaçıncı Baskı: 7.Baskı

Okurlarımız Bunları da Beğendi