Diğer Kategoriler

Ayın Fırsatı
En Sevilen Çocuk Kitapları
Çocuk Etkinlik Kitapları

 


Çocuklar Günü’ne Özel Hediye Kitaplar


Çocuklara verilecek en güzel hediyelerden biri de, okuma alışkanlığıdır. Eğlendiren ve bir yandan da bilgi veren, öğreten en keyifli aktivitedir kitap okumak. Günümüzde çocuklar kitap okumak yerine daha çok televizyon izlemeyi, internette zaman geçirmeyi tercih ediyor. Çocukların eğlenmesini ve bir yandan da öğrenmesini sağlayan kitaplar aracılığıyla ailecek verimli bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklara kitap alışkanlığı kazandırmak için öncelikle onların yaşlarına ve seviyelerine uygun çocuk kitaplarını tercih etmelisiniz. tamadres’te her yaşa ve ilgi alanına uygun binlerce çocuk kitabı bulunuyor. En çok sevilen yazarların çocuk kitaplarına indirimli fiyatlarla sahip olmak için siz de tamadres’i tercih edebilir ve uygun fiyatlarla çocuk kitapları satın alabilirsiniz.

Matematiği sevdiren alıştırmalar, dikkati güçlendiren kitap setleri, hayal dünyasını zenginleştiren masallarla çocukların zihinsel gelişimine destek olabilirsiniz. Çocuklar için hediye arayışındayken tamadres’in zengin ürün yelpazesinden yararlanabilirsiniz. Sevilen çizgi dizilerin, animasyon filmlerin kahramanlarını anlatan kitaplar, çocuklar için uyarlanan dünya klasikleri çocuklar için hediye önerilerinden bazılarıdır.

İndirimli çocuk kitapları sayesinde çocuğunuz keyifli zaman geçirirken bir yandan da yakın bir arkadaş edinecektir. 2021’in en çok okunan çocuk kitapları ve en yeni çıkan çocuk kitapları minik okurlarıyla buluşmayı bekliyor.


İndirimli Çocuk Kitapları


Çocuklara küçük yaşlardan itibaren kitap okuma alışkanlığı ve kitap sevgisi kazandırmak, onların ilerideki gelişimleri ve genel kültürleri açısından son derece önemlidir. Çocuklar, çocuk kitapları aracılığıyla yeni kültürleri tanıyabilir, farklı dünyaları görebilir, farklı düşünce tarzlarını fark edebilir, farklı fikirlere tanık olabilir… Çocuklar için hediye kitap alırken öncelikle onların yaşlarını, okuma düzeylerini, ilgilerini ve zevklerini belirlemeniz gerekir. Bu kriterlere uygun olarak seçeceğiniz kitaplarla çocukların okuma alışkanlığı kazanmasını destekleyebilirsiniz ancak çocuğa hediye kitap seçerken ilgi duymadığı türe ya da yaşına uygun olmayan alana yönelirseniz okumaya mesafeli durmasına neden olabilirsiniz.

0 – 2 yaş çocuk kitapları indirimleri arasından kitaplar seçerek küçük yaşlardan itibaren çocukların okuma alışkanlığını destekleyebilirsiniz. Yanlış kitap seçimleriyle çocuğunuzu kitaplardan uzaklaştırabilirsiniz. Bundan dolayı çocuğunuzun zevklerini ve ilgi alanlarını iyi bir şekilde belirleyerek doğru çocuk kitaplarına yönelmelisiniz.

0-2 yaş aralığındaki bebekler ya da küçük çocuklar için bol renkli ve resimli, meyveleri, sebzeleri, hayvanları öğrenebileceği kitaplara yönelirken 3 – 6 yaş aralığındaki çocuklarınız için de daha eğitici kitaplara yönelebilirsiniz. Hikâye kitapları, etkinlik kitapları, masallar bu yaş grubundaki çocukların oldukça ilgisini çekmektedir.

Okul öncesi ya da ilköğretim seviyesindeki yaş gruplarına uygun çocuk kitap setlerini hediye edebilir ve çocukların zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirmesini sağlayabilirsiniz. Okul öncesi dönemdeki çocuklar sayıları, renkleri, şekilleri, saatleri öğrenirken keyifli zamanlar geçirebilir.


En Çok Satan Çocuk Kitaplarında Büyük İndirim


tamadres’te yılın her günü çocuk kitaplarında indirim var. Çok değerli yazarların en çok sevilen çocuk kitaplarında kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor. Türk ve dünya edebiyatı çocuk klasiklerine indirimli fiyatlarla sahip olurken bir yandan bütçenizi koruyabilir ve bir yandan da çocuğunuza edebi zevk kazandırabilirsiniz.

Çocukların büyük bir keyifle okuduğu çocuk kitap setlerinde de büyük indirimler başladı. Elif’in Maceraları, Kral Şakir, Harry Potter, Çılgınlar Sınıfı, Dolunay Dedektifleri ve daha pek çok çocuk kitap seti minik okurlarıyla buluşmayı bekliyor.

Birbirinden değerli yazarların kaleme aldığı, kaliteli basım aşamalarından çıkan, çocukların yaşına ve seviyelerine uygun dilin kullanıldığı çocuk kitaplarını indirimli fiyatlarla satın almak için tamadres’i tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı çok okunan çocuk kitaplarının adresi, tamadres.


Çocuklar İçin En Güzel Hediyeler


Yabancı dil öğrenme sürecine, zekâ gelişimine, kodlama eğitimine kadar pek çok farklı konuda ilgi uyandıran kitaplar ve kitap setleri çocukları oldukça mutlu ediyor. Eğlenceli ve aksiyonlu seri kitapların yanı sıra etkinlik kitapları da çocuklara hediye edilebilir. Böylece bir yandan çocuğun kitapla bağ kurmasını sağlayabilir ve bir yandan da eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Sevimli figürleri içeren boyama kitapları ve boya kalemleri de çocuklar için hediye fikirleri arasında yer alır. Bu hediye fikirleri ile çocuklar renklerin dünyasında gizemli bir yolculuğa çıkarak yaratıcılıklarını geliştirebilir.

Çocuklar Günü için hediye kitaplardan biri de; algı geliştirme, konum bulma, dikkat toplama, örüntü kavrama gibi etkinliklerin olduğu çalışma kitap setleridir. Bu kitaplar aracılığıyla çocukların özgüvenlerin gelişmelerine ve başarılı hissetmelerine katkı sağlayabilirsiniz. tamadres’in her bütçeye uygun fiyat seçeneği ve güvenli ödeme yöntemleri ile çocuk gelişimine katkı sağlayan kitaplarını inceleyebilir ve çocuğunuz için en uygun olanını tercih ederek hediye alabilirsiniz.