Çocuk - Şiir

1 -20 arası / Toplam 51
  1. 1
  2. 2
  3. 3
-%30
Ürünü İncele
Şiir Saldım Gökyüzüne
Mavisel Yener Tudem Yayınları
132,30 ₺ 189,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Denizin Büyüsü
Aytül Akal - Mavisel Yener Uçanbalık Yayınları
175,20 ₺ 219,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
Şermin
Tevfik Fikret Dorlion Yayınları
52,00 ₺ 80,00 ₺
-%30
Ürünü İncele
Odamda İnek Var!
Nazmi Ağıl Kırmızı Kedi
84,00 ₺ 120,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Şermin
Tevfik Fikret Başlık Yayın Grubu
86,25 ₺ 115,00 ₺
-%30
Ürünü İncele
Şiir Gemisi
Ayla Çınaroğlu Tudem Yayınları
97,30 ₺ 139,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 51
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Çocuk Şiir Kitapları

Çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sağlayan çocuk şiir kitapları, farklı temalarda ve konularda hazırlanmaktadır. Çocuğunuzun seviyesine ve ilgi duyduğu temaya en uygun olan çocuk şiir kitaplarına yönelebilirsiniz. Çocuğunuzun edebiyat sevgisinin gelişmesine katkı sağlarken aynı zamanda keyif vakit geçirmesine de yardımcı olmaktadır. Okuma alışkanlığı edinmesi ve duygusal zekanın gelişmesi için çocuklar için yazılmış şiir kitaplarını tercih edebilirsiniz.

Okunmasının kolay ve eğlenceli olması nedeniyle pek çok çocuk tarafından sevilmektedir. En çok satan çocuk şiir kitapları, çocuğun dil ve seviyesine uygun olarak hazırlanmıştır. Çocuklar için şiir kitapları oluşturulduğu gibi yerli ve yabancı pek çok şiir de tekrardan çocuklar için düzenlenmiştir. En çok okunan şiir kitaplarının kapakları, çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlanıyor ve böylelikle çocukları okumayı teşvik ediyor.

Çocuk Şiir Kitabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Çocuk şiir kitapları ve yetişkin şiir kitapları birbirinden farklı olmalıdır. Özellikle kullanılan dil ve üslup, bu farklılığın oluşmasında oldukça etkilidir. Çocuk şiir kitabı seçerken yaş özelliklerini dikkate almanız gerekir. Renkli ve görsel açısından zengin şiir kitapları, çocuğun dikkatini çekerek daha keyifli okumasına neden olmaktadır. Çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıkları geliştiren görsellerden oluşan şiir kitabı sayesinde çocuklar hem kitap okuma alışkanlığı kazanabilir hem de şiir sevgisi kazanabilir.

Yazıların, çocukların okumakta zorlanmayacakları puntoda olmasına dikkat edilmelidir. En yeni çocuk şiir kitapları, çocukların gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuş ve Tamadres aracılığıyla satışa sunulmuştur. Yüzlerce çocuk şiir kitabı arasından çocuğunuzun zevkine ve seviyesine uygun olanı bulmakta zorlanmayacaksınız. Çocuğun gözlerinin yorulmayacağı ve okurken sıkılmayacağı yazı puntoda olmalıdır.

En çok satan çocuk şiir kitapları arasından seçim yaparken çocuğunuzun ilgi alanını göz önünde bulundurmalısınız. Böylece çocuk, şiir okumaktan zevk alacak ve daha keyifli vakit geçirecektir. Her çocuk kitabında olması gerektiği gibi en popüler çocuk şiir kitapları da arkadaşlık, yardımseverlik, dürüstlük, paylaşma gibi olumlu davranışların içselleştirilmesinde yardımcı olmalıdır. Düz yazıya oranla okunması daha kolay olduğu için, kitap okuma alışkanlığı kazandırırken kullanılması tavsiye edilmektedir. Çocuğunuzun yaşına ve ilgilerine uygun çocuk şiir kitabı satın alarak onun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Çocuk Şiir Kitaplarının Faydaları

Çocuk bilim kitapları gibi çocuğun hayal gücünün gelişmesinde etkin rol oynayan en çok satan çocuk şiir kitapları, fantastik üsluptan realist üsluba kadar oldukça geniş bir üsluba sahiptir. Çocuğunuzun seviyesine ve ilgi alanına uygun olan en yeni çocuk şiir kitaplarıyla zihinsel gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Okuduğu şiiri zihninde canlandırarak, hayal ederek imgelem becerisi de gelişir. Çocuk şiir kitaplarının diğer faydaları ise; çabuk kavrama, bağlantıları fark etme ve hızlı düşünme becerilerini geliştirmesidir.

En çok okunan çocuk şiir kitapları satın alarak çocuğunuzun pek çok konuda avantajlı durumda olmasına yardımcı olabilirsiniz. Çocuğunuza iyilik yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tamadres’te bulunan yüzlerce çocuk şiir kitabıyla çocuğunuzun her yönden gelişmesini sağlayabilirsiniz. Çocuk şiir kitapları fiyatları, Tamadres’te en uygun seçenekleriyle sizleri bekliyor. Birbirinden eğlenceli ve eğitici şiir kitapları çocuğunuzun dostu olacaktır.

Her yaş grubuna özel olarak hazırlanan en popüler çocuk şiir kitapları, çocuğunuzun dış dünyayı tanımasında ve öğrenmesinde önemli bir yere sahiptir. Aile, hayvan, arkadaş, insan sevgisinin öğrenilmesinde yol gösterici bir görev üstlenen şiir kitapları, eğlenceli olmasının yanı sıra oldukça eğiticidir.

Çocuk Şiir Kitaplarının Adresi, Tamadres !

Tamadres, en güzel çocuk şiir kitaplarını satışa çıkarmıştır. Her yaştaki çocuğa hitap eden kitaplarla çocuklara şiir sevgisi kazandırmayı amaçlayan Tamadres, şiirseverler için yüzlerce şiir kitabını bir araya getirmiştir. Çocuk şiir kitabı fiyatları, yazara ve yayınevine bağlı olarak değişmekle birlikte en uygun fiyatları Tamadres’te bulabilirsiniz.

Tamadres internet sitesinden en yeni çıkan çocuk şiir kitapları dahil olmak üzere pek çok çocuk şiir kitabına ulaşabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.