Çocuk - Kitap Setleri

1 -20 arası / Toplam 589
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%25
Ürünü İncele
Dikkat ve Görsel Algı Evde Eğitim Seti
Kolektif Çocuk Gelişimi Yayınları
162,00 ₺ 216,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Okumaya Başlıyorum Ses Grupları Seti
Bahar Sarıkaya Çocuk Gelişimi Yayınları
186,75 ₺ 249,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Peygamber Meslekleri 4’lü Set
Hatice Kübra Tongar Hayy Kitap
412,50 ₺ 550,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Dedemin İzinde Tarih Serisi (5 Kitap Kutulu)
Ercan Yılmaz Yeditepe Yayınevi
260,00 ₺ 325,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Saftirik Greg’in Günlüğü - 17 Kitaplık Set
Jeff Kinney Epsilon Yayınları
2.915,50 ₺ 4.165,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 589
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Çocuk Kitap Setleri

Çocuklarınıza daha kaliteli bir yaşam sunmak istiyorsanız yapmanız gereken şey, doğdukları andan itibaren onları kitaplarla tanıştırmaktır. Çocukların gelişim özelliklerine göre oluşturulan çocuk kitapları, çocukların eğlenceli vakit geçirirken çeşitli bilgileri öğrenmesi için bir eğitim aracıdır. Birbirinin devamı olan veya aynı konseptte oluşturan çocuk kitapları set olarak da satışa sunulmaktadır. Tek tek almak yerine çocuk kitapları setlerini tercih ederek ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Hem ekonomik olması hem de bütünlük açısından sıklıkla tercih edilen çocuk kitap setlerini, her yaş grubuna ve her ilgi alanına uygun şekilde Tamadres’te bulabilirsiniz. Çocuklarınıza kitap sevgisi aşılamak için yaşına ve ilgi alanlarına uygun en çok satan kitap setlerini tercih edebilirsiniz. Böylece çocuğunuz okurken sıkılmaz ve zamanını keyifli bir şekilde geçirir.

Çocuk kitabı set fiyatı, yazarlara ve yayınevlerine göre değişiklik göstermektedir. En uygun çocuk kitabı seti arayışındaysanız adresiniz, Tamadres olmalıdır. Birbirinden eğlenceli ve eğitici yüzlerce çocuk kitabı setleri arasından çocuğunuz için en uygun olanını bulabilirsiniz. Sadece kendi çocuğunuz için sevdiğiniz çocuklara da kitap seti satın alarak hediye edebilirsiniz.

Çocuk kitap setleri; hikayelerden, boyama – çıkartma kitaplarından, çocuk bilim kitaplarından, masallardan veya çizgi romanlardan oluşabilir. Bu kitaplar aracılığıyla arkadaşlık, yardımseverlik, dürüstlük gibi pek çok olumlu davranışı öğreniyor. Çocuklarınıza bu davranışları kazandırmak istiyorsanız Tamadres çocuk kitap setleri kategorisini inceleyebilirsiniz. Ayrıca en çok satan kitap setlerinin yanı sıra tek bir kitaptan oluşan çocuk klasik kitaplarını da tercih edebilirsiniz.

Çocuk Kitap Setleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

En iyi çocuk kitabı seti, öncelikle çocuğun yaşına ve seviyesine uygun olarak hazırlanmalıdır. Çocuk kitabı seti satın alırken öncelikle dikkat etmeniz nokta, çocuğunuzun yaşına ve seviyesi uygun içeriklerle oluşturulmuş olmasıdır. Çocuğunuz 3- 5 yaş aralığındaysa 3 – 5 yaş çocuk kitabı setleri arasında seçiminizi yapabilirsiniz.

Çocuğun zihinsel, sosyal, dil gelişimini olumlu yönde etkileyecek en çok satan çocuk kitabı setlerine yönelmelisiniz. Böylece çocuğunuz kitabı okurken sadece eğlenceli vakit geçirmez, eğlenirken aynı zamanda çeşitli yönlerden gelişir.

Argo, şiddet, ırkçılık gibi kötü düşünce ve davranışların kesinlikle yer almaması gerekir. Olumsuz davranışlar yerine olumlu, iyi, güzel davranışların yer aldığı ve özendirildiği çocuk kitap setlerini tercih etmelisiniz.

Çocuğunuzun yaşına uygun görsellerin bulunması, görsel zekasının gelişmesine katkı sağlar. Görerek öğrenme çocuklar için en iyi öğrenme biçimlerindendir. Öğrendiklerini günlük hayata transfer edebilmesi ve kalıcı hale getirmesi için görsellerle zenginleştirilmiş en yeni çocuk kitabı setlerini satın alabilirsiniz.

Birbirinden Çeşitli ve Güzel En Yeni Çıkan Çocuk Kitap Setleri

Çocukların eğitimine verilen değerin her geçen gün artmasıyla birlikte çocuklara özel kitapların sayıları da artmaktadır. Tamadres, sizin için en son çıkan çocuk kitap setleri satışa sunuyor. Farklı yaş gruplarına ve ilgi alanlarına uygun en yeni kitap setleri için adresiniz, Tamadres olmalıdır. Tamadres sitesini ziyaret etmeden önce çocuk kitabı almanızı önermeyiz. En uygun fiyatlı çocuk kitap setlerini Tamadres’te bulabilir ve gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Kendi çocuğunuza ve sevdiğiniz diğer çocuklar için en iyi hediyelerden biri, çocuk kitap setleridir. Ayrıca birbirinden farklı hikayelerin anlatıldığı çocuk kitap setlerini satın alarak birden fazla çocuğa hediye edebilirsiniz. Hem ekonomik hem de eğitirken öğreten özellikte olması nedeniyle çocuklar tarafından sevilmektedir.

Kolay ve güvenli alışveriş yöntemiyle satın almak istediğiniz en iyi çocuk kitabı setlerini sepete ekleyerek alışverişi tamamlayabilirsiniz. Birkaç gün içerisinde kapınıza gelecek olan kitap setleriyle çocukları mutlu edebilirsiniz. En iyi çocuk kitap setleriyle çocuğunuz keyifli vakit geçirirken siz de çocuğunuzun gelişime katkı sağlamanın mutluluğunu yaşayacaksınız.