3 - 5 Yaş

1 -20 arası / Toplam 6172
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%10
Ürünü İncele
Rino Gitsin !
Azam Mehdevi Nobel Çocuk
70,20 ₺ 78,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Hadisleri Öğreniyorum - Öfkemizi Yeniyoruz
Nurşen Şirin Timaş Çocuk
33,75 ₺ 45,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%15
Ürünü İncele
Eğlenceli Alıştırmalar 3-4 Yaş
Kolektif Niha Çocuk
75,65 ₺ 89,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Kediler Şehri
Nicoletta Costa Dinozor Çocuk
96,00 ₺ 120,00 ₺
-%15
Ürünü İncele
Mutluluk Bir Kıvılcım
Judith Malika Liberman Redhouse Kidz Yayınları
148,75 ₺ 175,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Minnettar Hissetmek
Kobi Yamada Nar Çocuk
120,00 ₺ 150,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Eğlenceli Masallar (Fleksi Cilt)
Nurşen Şirin Timaş Çocuk
172,50 ₺ 230,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Sokağı
İnci Ceren Timaş Çocuk
172,50 ₺ 230,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Dikkat ve Görsel Algı 2. Seviye
Kolektif Çocuk Gelişimi Yayınları
44,25 ₺ 59,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Dikkat ve Görsel Algı 1. Seviye
Kolektif Çocuk Gelişimi Yayınları
44,25 ₺ 59,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 6172
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Çocuk Kitapları 3 – 5 Yaş

Okumaya hazırlık döneminde olan çocuklar için 3 – 5 yaş çocuk kitapları önerilmektedir. Çocuk kitaplarının temel işlevi olan öğreticilik burada da devreye giriyor. Okuma öncesinde çocuğunuz harfleri 3 – 5 çocuk kitapları sayesinde tanıyacak ve öğrenecektir. Çocuğunuz ne kadar çok harfi tanırsa o harflere ait seslere daha çok yoğunlaşır. En popüler 3 – 5 yaş çocuk kitaplarıyla çocuğunuzun yaratıcılığının gelişmesine yardımcı olabilir ve dil becerilerinin gelişmesine katlıda bulunabilirsiniz. Olayların nedeni ve sonucu üzerinde durarak günlük hayatta bağlantı kurar, böylece her sorunun bir çözümü olduğu bilincine varabilir.

Popüler 3 – 5 yaş çocuk kitapları, okul öncesi dönemdeki çocukların keyifli vakit geçirmesine ve birtakım bilgileri edinmesine yardımcı olur. Çocuğun yaşamı anlayabilmesine yardımcı olan masallar, hikayeler, fabllar seçilebilir. Bu yaş grubundaki çocuklar genellikle hayvanlar, çocuklar, yiyecekler, meyvelerle ilgili olan kitaplardan hoşlanırlar. Yeni çıkan çocuk kitapları, çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturulmuştur. Çocukların algılama seviyelerine uygun olaylar ve kahramanlar yer almalıdır. En çok satan 3 – 5 yaş çocuk kitapları incelendiğinde bir durumun değil bir olayın anlatıldığı görülebilir. Durağan bir olay yerine hareketli ve dinamik olayların anlatıldığı kitaplara yönelmek gerekir. Çocukların zihinsel özellikleri göz önünde bulundurularak oluşturulan kitaplar, kısa ve basit cümlelerden oluşmalı ayrıca devrik cümleler yer almalıdır.

En çok çıkan ve en çok satan 3 – 5 çocuk kitaplarını Tamadres’te bulabilirsiniz. Usta yazarlarının kaleminden çıkan kitaplar, en uygun fiyat seçenekleriyle kapınıza kadar geliyor. Çocuğunuz için yapacağınız en değerli yatırımların başında kitaplar gelmektedir. Çocuğunuzun kaliteli ve değerli bir hayatı olmasını istiyorsanız en erken yaşta kitap sevgisi aşılamalısınız.

Birbirinden Çeşitli 3 – 5 Yaş Çocuk Kitapları

Okul öncesi dönemde kitaplar aracılığıyla verilen eğitimler, çocuğun gelişimi ve başarısı üzerinde olumlu etkiye sahiptir. Bu yaş grubundaki çocuklar etkinlik kitapları sayesinde harfleri, sayıları öğrenebilir ve hatta iyi, kötü, güzel, çirkin davranışların da bilincine varabilir. En çok satan 3 – 5 yaş çocuk kitapları incelendiğinde çocukları düşünmeye, eleştirmeye, sorgulamaya ve yorumlamaya yönelttiği görülmektedir. Yaş grubuna uygun seviyedeki kitaplarla vakit geçiren çocuk, erken dönemde pek çok olayın farkına vararak bilinçli bir kişi olmanın ilk adımını atar.

Ayrıca kelime dağarcığının da gelişmesine yardımcı olan 3 – 5 yaş çocuk kitapları, çocuğun kendisini daha iyi ifade etmesini ve iletişim kurmasını sağlar. Çocuklara okuma sevgisi kazandırmanın yolu, okul öncesi dönemden geçmektedir. Yaşına ve ilgi alanlarına uygun kitapları tercih ederek okuma alışkanlığı kazanması için zemin oluşturabilirsiniz. Oyuncakların yanı sıra 3 – 5 yaş eğitici kitaplar da çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesine yardımcı oluyor.

Çocuk kitapları 3 – 5 yaş aralığı için sınırsız seçenekler sunuyor. Bu kitaplarla çocuğunuzu tanıştırarak renkli dünyalara yolculuk yapmasını ve hayal gücü geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Her grubu için birbirinden farklı seçeneklerin bulunduğu Tamadres, en çok satan 3 – 5 yaş çocuk kitaplarını sizler sunuyor. Uygun fiyat ve güvenli alışveriş yöntemiyle Tamadres’i tercih ederek bir an önce çocuklarını bu harika kitaplarla tanıştırabilirsiniz. Bu yaş grubundaki çocuğunuzun için çocuk klasikleri kitaplarını, 2021 3 – 5 yaş çocuk kitaplarını, eğitici çocuk kitaplarını ve 3 – 5 yaş popüler çocuk kitaplarını değerlendirebilirsiniz.

Çocuğunuzun ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre 3 – 5 yaş çocuk kitabı satın alabilir, çocuğunuzun kaliteli bir gelecek inşa etmesine katkıda bulunabilirsiniz. Her zevke ve yaşa uygun olarak çeşitli seçenekler sunan Tamadres, pek çok ürünü sizler için bir araya getirmiştir. Kaliteli içeriklerle dolu 3 – 5 yaş arası çocuk kitapları kategorisinde çocuğunuzun gelişimini destekleyecek pek çok ürün bulunmaktadır. Çocuğunuzu en çok satan kitaplarla buluşturmak için vakit kaybetmeden Tamadres üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.