Diğer Kategoriler

Ayın Fırsatı
En Sevilen Çocuk Kitapları
Çocuk Etkinlik Kitapları

 

Çocuk Kitapları Fırsatları

Çocuklara verilecek en güzel hediyelerden biri de, okuma alışkanlığıdır. Eğlendiren ve bir yandan da bilgi veren, öğreten en keyifli aktivitedir kitap okumak. Günümüzde çocuklar kitap okumak yerine daha çok televizyon izlemeyi, internette zaman geçirmeyi tercih ediyor. Çocuklara kitap alışkanlığı kazandırmak için öncelikle onların yaşlarına ve seviyelerine uygun çocuk kitaplarını tercih etmelisiniz. 

tamadres’te her yaşa ve ilgi alanına uygun binlerce çocuk kitabı bulunuyor. En çok sevilen yazarların çocuk kitaplarına indirimli fiyatlarla sahip olmak için siz de tamadres’i tercih edebilir ve uygun fiyatlarla çocuk kitapları satın alabilirsiniz. 

İndirimli çocuk kitapları sayesinde çocuğunuz keyifli zaman geçirirken bir yandan da yakın bir arkadaş edinecektir. 2021’in en çok okunan çocuk kitapları ve en yeni çıkan çocuk kitapları minik okurlarıyla buluşmayı bekliyor. 

İndirimli Çocuk Kitapları 

Çocuklara küçük yaşlardan itibaren kitap okuma alışkanlığı ve kitap sevgisi kazandırmak, onların ilerideki gelişimleri ve genel kültürleri açısından son derece önemlidir. Çocuklar, çocuk kitapları aracılığıyla yeni kültürleri tanıyabilir, farklı dünyaları görebilir, farklı düşünce tarzlarını fark edebilir, farklı fikirlere tanık olabilir… 0 – 2 yaş çocuk kitapları indirimleri arasından kitaplar seçerek küçük yaşlardan itibaren çocukların okuma alışkanlığını destekleyebilirsiniz. Yanlış kitap seçimleriyle çocuğunuzu kitaplardan uzaklaştırabilirsiniz. Bundan dolayı çocuğunuzun zevklerini ve ilgi alanlarını iyi bir şekilde belirleyerek doğru çocuk kitaplarına yönelmelisiniz. 

0-2 yaş aralığındaki bebekler ya da küçük çocuklar için bol renkli ve resimli, meyveleri, sebzeleri, hayvanları öğrenebileceği kitaplara yönelirken 3 – 6 yaş aralığındaki çocuklarınız için de daha eğitici kitaplara yönelebilirsiniz. Hikâye kitapları, etkinlik kitapları , masallar bu yaş grubundaki çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. 

En Çok Satan Çocuk Kitaplarında Büyük İndirim

tamadres’te yılın her günü çocuk kitaplarında indirim var. Çok değerli yazarların en çok sevilen çocuk kitaplarında kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor. Türk ve dünya edebiyatı çocuk klasiklerine indirimli fiyatlarla sahip olurken bir yandan bütçenizi koruyabilir ve bir yandan da çocuğunuza edebi zevk kazandırabilirsiniz.

Çocukların büyük bir keyifle okuduğu çocuk kitap setlerinde de büyük indirimler başladı. Elif’in Maceraları, Kral Şakir, Harry Potter, Çılgınlar Sınıfı, Dolunay Dedektifleri ve daha pek çok çocuk kitap seti minik okurlarıyla buluşmayı bekliyor.

Birbirinden değerli yazarların kaleme aldığı, kaliteli basım aşamalarından çıkan, çocukların yaşına ve seviyelerine uygun dilin kullanıldığı çocuk kitaplarını indirimli fiyatlarla satın almak için tamadres’i tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı çok okunan çocuk kitaplarının adresi, tamadres.