Çocuk Kitapları
1 -20 arası / Toplam 27048
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%25
Ürünü İncele
Bir Kutu Bulursan
Ezgi Berk Vakıfbank Kültür Yayınları
48,00 ₺ 64,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%40
Ürünü İncele
Geleceğin Dahileri Seti - 6 Kitap Takım
Carlos Pazos Büyülü Fener
126,00 ₺ 210,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Ayten
Seher Zorlu Dorlion Yayınları
26,60 ₺ 38,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Nereden Çıktı Bu Korona
Derya Edis - Sinan Canan Tuti Kitap
45,00 ₺ 60,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Evini Arayan Yıldız
Gizem Darendelioğlu Yapı Kredi Yayınları
21,00 ₺ 28,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Uçuk Kaçık
Rıfat Batur Epsilon Yayınları
30,80 ₺ 38,50 ₺
1 -20 arası / Toplam 27048
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Çocuk Kitapları

Çocuğu verilebilecek en güzel hediye, kitap sevgisidir. Kitap okumak kadar eğlendiren, keyiflendiren, bilgi veren, öğreten aynı zaman da mutlu eden başka bir aktivite yoktur. Günümüz çocukları kitap okumak yerine televizyon izlemeyi, internette takılmayı tercih ediyor. Çocuğunuza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için yaşına uygun çocuk kitaplarını tercih edebilirsiniz. Çocuk kitapları 0 – 2 yaş kategorisine yönelerek doğduğu andan itibaren çocuğunuza kitap sevgisini aşılayabilirsiniz.

Çocuk kitabı satın alarak çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesine aynı zamanda da iyi bir dost edinmesine yardımcı olabilirsiniz. Ebeveynler ve çocuklar tarafından heyecanla ve merakla beklenen en yeni 2021 çocuk kitaplarının adresi, Tamadres. En popüler çocuk kitaplarını güvenli bir şekilde satın alabilir, bir çocuğun yüzünü güldürebilirsiniz.

Çocuk Kitaplarının Sayısız Faydaları

Çocuğunuza mükemmel bir gelecek inşa etmek istiyorsanız öncelikle ona kitap okuma alışkanlığı kazandırmanız gerekir. Çizgi romanlar, şiirler, masallar, hikayeler çocukların ilgisini çekerek beğenisini kazanır. Sadece keyifli vakit geçirme aracı değil, pek çok faydasıyla harika bir eğitim aracıdır. En yeni çıkan ve en çok satan çocuk kitapları; çocuğunuzun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimine katkı sağlamaktadır.

Çocuk kitaplarıyla okuma alışkanlığı edinen çocuk, akranlarına göre kendini daha iyi ifade eder ve daha güçlü iletişim kurar. Zihinsel gelişime katkı sağladığı için eğitim hayatında başarılar kazanmasına yardımcı olur. En yeni çocuk kitapları, çocukların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlandığı için sorgulayıcı, eleştirici neslin oluşmasına neden olur. Çocuk masal kitapları gibi hayal gücünü besleyen besleyen çocuk kitapları, bambaşka dünyaların kapılarını açarak hayal gücünün gelişmesine yardımcı olur. Arkadaşlık becerisinin gelişmesine katkı sağlayarak sosyal gelişimini destekler. Çocuk kitapları sayesinde çocuk ilgi ve yeteneklerinin farkına varır. Çocuk kitapları önerileri, çocuğunuzun ilgisine ve yeteneğine göre farklılık gösterebilir. Daha saymakla bitmez pek çok fayda…

Çocuk Kitapları Satın Alma

Çocuk kitapları satın alırken çocuğunuzun ilgisini ve yeteneğini göz önünde bulundurmalısınız. Buna ek olarak gelişimine ve kültürüne de katkı sağlayacak çocuk kitaplarına yönelmesini sağlayabilirsiniz. Bilim ve sanat dünyasına yön vermiş padişahların, bilim insanlarının, mucitlerin, yöneticilerin, önemli şahısların tanıtıldığı çocuk kitaplarını satın alabilirsiniz.

Çocuğunuzun zihinsel gelişimini destekleme, dikkatini güçlendirme gibi çocuk etkinlik kitaplarını tercih ederek çocuğunuzun zayıf olduğu noktayı geliştirebilirsiniz. Çocuklara özel yazılmış çocuk klasikleri okuması için teşvik edebilir ve çocuğunuzun klasik eserleri tanımasına, sevmesine yardımcı olabilirsiniz.

Çocuk Kitapları Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Çocuğunuza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için çocuk kitabı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu noktalar dikkat ederek çocuğunuza kitap sevgisini kazandırabilirsiniz ancak bu noktalara dikkat etmeden kitap seçimi gerçekleştirirseniz çocuğunuzu kitaplardan daha çok uzaklaştırabilirsiniz.

Çocuk kitapları kendi içerisinde yaş grubuna göre kategorilere ayrılmıştır. Öncelikle çocuğunuzun yaş grubuna, sınıfına veya seviyesine uygun olması gerekmektedir. Böylece çocuğunuz kitaptan daha fazla yararlanabilir. Fiyatlar pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. En uygun fiyatlı çocuk kitaplarını ve ayrıca en son çıkan çocuk kitaplarını Tamadres’te bulabilirsiniz. Çocuk kitabı satın alırken kitabın şiddet, cinsellik, ırkçılık gibi kavramları içermemesine dikkat etmeniz gerekir. Okul öncesi çağındaki çocuğunuz için kitap okuyarak zihinsel gelişimi sağlayabilirsiniz. Kitapların hareketli, heyecanlı ve konuşma ağırlıklı olmasını göz önünde bulundurabilirsiniz.

Çocukların Hayatına Renk Katan Kitaplar

Çocuk kitaplarının sayısı her geçen gün artıyor. Kitaplarının pedagojik kontrollerden geçerek yayıma sunulması, ebevenylerin içini rahatlatıyor. Çocukların yaş grubuna göre ayrılan çocuk kitapları, çocuklara olumlu davranışları sezdirerek hayatına transfer etmesine yardımcı oluyor. Çocukların keyfli vakit geçirmesine olanak sağlarken aynı zamanda eğitici ve öğretici özellikte olmasıyla çocuklara pek çok bilgi ve yeteneği kazandırıyor.

Çocuk kitaplarına verilen önem sürekli artıyor. Çocuğun zihinsel özelliklere uygun olarak hazırlanan kitaplar, çocuk edebiyatı dünyasının zenginleşmesine neden oluyor. Usta yazarlarının kaleminden çıkan, kaliteli basım aşamaların çıkan, seviyeye uygun dilin kullanıldığı çocuk kitaplarının adresi Tamadres. En uygun fiyatlı çocuk kitaplarını Tamadres aracılığıyla satın almak çok kolay.