1 -20 arası / Toplam 1604
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%25
Ürünü İncele
Fatih'in Fedaisi Kara Murat - 5 Kitap Takım
Rahmi Turan Toker Yayınları
232,50 ₺ 310,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Dağın Kalbi
Lucas Harari Karakarga
88,50 ₺ 118,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Satürn Evleri 1. Cilt
Hisae İvaoka İthaki Yayınları
16,80 ₺ 24,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Nietzsche
Laurence Gane - Piero Say Yayınları
32,00 ₺ 40,00 ₺
-%20
Ürünü İncele
Kapitalizm
Dan Cryan - Sharron Shatil - Piero Say Yayınları
32,00 ₺ 40,00 ₺
-%20
Ürünü İncele
İzafiyet
Bruce Bassett - Ralph Edney Say Yayınları
32,00 ₺ 40,00 ₺
-%25
Ürünü İncele
Günün Kahramanı Manfried
Caitlin Major - Kelly Bastow Yabancı Yayınları
45,00 ₺ 60,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Ölü Adam Logan
Ed Brisson Gerekli Şeyler
60,80 ₺ 76,00 ₺
1 -20 arası / Toplam 1604
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Çizgi Roman

Bambaşka hayal dünyasına götürerek merak duygusunu harekete geçiren, başta küçük yaştaki okurlar olmak üzere her yaş grubundan okura hitap eden çizgi romanlar, edebiyat dünyasının en renkli kitapları arasında yer alır. Çocukları okumaya teşvik eden kitaplar arasında yer alan çizgi romanlar aynı zamanda hayal gücünün de gelişmesine katkı sağlamaktadır. Çizgi roman kitabı; hayal gücünü geliştiren, yaratıcı fikirler üretmeye yardımcı olan, eğlendiren ve okuma sevgisini arttıran edebiyat kitapları arasında yer alır.

Günümüzde en popüler çizgi romanlar arasında Spider – Man, Superman, Batman, Captain America gibi eserler yer almaktadır. Süper kahramanların kötü güçlerle savaştığı çizgi roman kitapları, siz de heyecan dolu bir yolculuğa çıkaracaktır. Çizgi roman denildiği zaman akla çocuklar için yazılmış olmaları gelse bile yetişkinlerin de en keyifle okuduğu kitaplar arasındadır.

En Çok Tercih Edilen ve En Popüler Çizgi Romanlar

Kitap okuma zamanını daha eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen kişilerin ilk tercihidir çizgi roman kitapları. Çizgi roman kitabıyla okuma alışkanlığı kazanarak çocuk klasik kitaplarını, şiirlerini, hikayelerini de okumak için bir basamak atlamış olur.

Günümüzde en çok satan ve en popüler çizgi romanlar arasında, herkesin sevdiği, Superman yer alıyor. Artık çizgi roman kitapları kağıt üzerinde kalmayarak filmlere, dizilere konu oluyor. Spider – Man, Tenten, Disney kahramanları, Wonder Woman en çok satan çizgi romanlar arasında yer almaktadır. Sadece sevenleri için değil farklı dünyalara yolculuk yapmak isteyenlerin de tercihleri arasında yer alan çizgi roman kitapları, her bölümde farklı heyecanlarla sizleri karşılıyor. Küçüklere sınırsız hayal dünyasının kapılarını açarken büyüklere de nostaljik bir yolculuk yapmaya olanak sağlıyor.

En yeni çizgi romanlara sahip olmak istiyorsanız adresiniz, Tamadres olmalıdır. Uygun fiyatlı çizgi romanlar, bütçenizi yormadan hayal dünyanızı zenginleştirir. Çizgi roman satın almak hiç bu kadar uygun fiyatlı ve kolay olmamıştır.

Çizgi Roman Okumaya Başlamak İçin Nedenler

Zengin görsel içeriğiyle roman kitaplarından ayrılan çizgi romanlar, 7’den 70’e herkesin severek okuduğu türdür. Yeni çıkan çizgi romanlar başta çocuklar olmak üzere herkes tarafından merakla ve heyecanla karşılanıyor. Keyifli vakit geçirmenize yardımcı olan çizgi romanların pek çok faydası bulunmaktadır.

Çocuk şiir kitaplarının da bir özelliği olan hayal gücü, çizgi romanların olmazsa olmaz özellikleri arasında yer alır. Hayal gücü yüksek, yaratıcı bir neslin oluşmasını sağlar. Görsel zekanın gelişmesine yardımcı olarak görerek öğretir. Olayların görsellerle anlatılması, fotografik olarak akılda kalmasını sağlar ve kolay unutulmasını engeller. En çok satan çizgi romanlar, güncel sorunlara değinir ve hayata yönelik mesajlar verir. Bu durum farkındalık düzeyinin yükselmesine yardımcı olur.

Her bütçeye uygun çizgi roman fiyatları, Tamadres’te. Birbirinden farklı tarzlarda ve konulardaki 2021 çizgi romanlar için Tamadres’i ziyaret etmelisiniz.

Her Yaş Grubuna Hitap Eden Eğlence: Çizgi Romanlar

 Birbirinden eğlenceli, heyecanlı konulara sahip olan çizgi roman kitaplarıyla renkli dünyalara yolculuk yapacaksınız. Küçük büyük herkes tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan ve keyifle okunan en çok satan çizgi romanlar, gerçeklik algınızı yıkacak ve pek çok duyguyu en üst seviyelerde yaşamanıza yardımcı olacaktır. Marvel ve DC’nin en çok sevilen kahramanlarının yer aldığı çizgi romanlarla yepyeni maceralara tanıklık edebilirsiniz. Ayrıca gerçek hayattan esinlenilerek oluşturulmuş çizgi romanlar da mevcuttur. Her yaşa hitap eden uygun fiyatlı çizgi romanlar Tamadres çizgi roman kategorisinde. Kolay ve güvenli alışveriş yöntemi sayesinde alışverişinizi tamamlayabilir ve çizgi roman kitabıyla bambaşka dünyalara yolculuğu çıkmak için hazırlanabilirsiniz.

Çizgi Romanlar Nasıl Okunur?

Çizgi roman dünyasına adım atmak isteyen kişilerin öncelikle ne tür bir çizgi roman okumak istediklerimi belirlemeleri gerekir. Sevdiğiniz bir karakter varsa ona göre seçim yapabilir veya konuyu baz alarak çizgi roman seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Metnin görsellerle birleştiği edebiyat türü olan çizgi romanlar, yazar farklı bir tarz belirlemediği sürece, soldan sağa doğru okunur. Ayrıca konuşma balonları, kahramanın duygu durumu hakkında bilgi verebilir. Büyütülmüş, pürüzlü balonlar veya kalın yazılmış metinler, kahramanın bağırdığını gösterir. Bir karede birden fazla baloncuk varsa konuşmak sırasını anlamak için en üstten okumak gerekir. Düşünce balonları kahramanın başına doğru işaret ederken kare veya dikdörtgen kutulardaki metinler ise anlatıcının okura verdiği bilgilerdir.