-%25
Bugün 13 kisi bu ürünü görüntüledi

Camdaki Kız

1. Hamur
Kapak: Karton
35,25 ₺ 47,00 ₺
Ön Okumalı PDF İndir
Ön Okumalı Kitap

3 İş Günü İçinde Kargoda

90 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor…

Bize çocukluk acılarını tekrar yaşatacak kişileri gözünden tanır, başkasına değil, ona âşık oluruz. Hayat onu kendi ellerimizle buldurur bize.

Kaderimiz aslında doğduğumuz evlerde yazılır. Yine o evlerde yaralanır, o yaralarla büyür, sonunda o yaraların bizi götürdüğü yere gideriz. Ancak mutluluk her zaman o yolda değildir…

“Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.”

- Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 352
  • Basım Tarihi: Mart 2019
  • Son Basım Tarihi: Mart 2019
  • Ebat: 13,6 X 21
Camdaki Kız, ülkemizin ilk psikiyatri merkezi Madalyon’un kurucusu psikiyatrist doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun hasta deneyimlerine dayanarak yazdığı gerçek hayat hikâyelerinden bir diğeri. Romanda, lüks içinde hayat sürse de aslında küçük yaşlardan bu yana sevgi yüzü görmemiş Nalan ile fakir bir çocukluk geçiren Hayri’nin aşk hikâyesi akıcı bir dil ve derinlikli gözlemlerle okurun beğenisine sunuluyor. Aynı türde yazılan romanlardan farklı olarak Camdaki Kız gücünü, yazarının kırk yılı aşkın mesleki deneyimi ve hikâye anlatmadaki başarısından alıyor.

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi