Camdaki Kız

Gözat
“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.” Aşk yakıyor Ayrılık kavuruyor Aldatılmaksa hep çok acıtı...
-25%

Camdaki Kız

ISBN:9786050959628
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 35,25 ₺ Regular Price 47,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%25 İndirim
TamAdres Yorumladı
Camdaki Kız, ülkemizin ilk psikiyatri merkezi Madalyon’un kurucusu psikiyatrist doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun hasta deneyimlerine dayanarak yazdığı gerçek hayat hikâyelerinden bir diğeri. Romanda, lüks içinde hayat sürse de aslında küçük yaşlardan bu yana sevgi yüzü görmemiş Nalan ile fakir bir çocukluk geçiren Hayri’nin aşk hikâyesi akıcı bir dil ve derinlikli gözlemlerle okurun beğenisine sunuluyor. Aynı türde yazılan romanlardan farklı olarak Camdaki Kız gücünü, yazarının kırk yılı aşkın mesleki deneyimi ve hikâye anlatmadaki başarısından alıyor.
Açıklama

“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor…

Bize çocukluk acılarını tekrar yaşatacak kişileri gözünden tanır, başkasına değil, ona âşık oluruz. Hayat onu kendi ellerimizle buldurur bize.

Kaderimiz aslında doğduğumuz evlerde yazılır. Yine o evlerde yaralanır, o yaralarla büyür, sonunda o yaraların bizi götürdüğü yere gideriz. Ancak mutluluk her zaman o yolda değildir…

“Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.”

- Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

Yazar
Yayınevi Doğan Kitap
Barkod 9786050959628
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 352
Basım Tarihi Mart 2019
Son Basım Tarihi Mart 2019
Ebat 13,6 X 21
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi