https://tamadres.com/media/magefan_blog/muhte_em_cuma.jpg

Muhteşem Cuma’da Muhteşem Kitap İndirimleri Şimdi tamdres’te!

tamadres.com
Ekleme Tarihi: Kasım 22, 202124 - 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek büyük kitap indirimleri için geri sayım başladı. Kitapseverlerin nitelikli eserlere en ucuz fiyatlarla ulaşmasını sağlamak için Muhteşem Cuma’da %70’e varan indirimler uyguluyoruz. En çok satan kitaplardan en yeni çıkan kitaplara kadar her kategorideki kitaplara %70’e varan indirimler ve daha pek çok ayrıcalıkla sahip olabilirsiniz. Black Friday kitap indirimlerinde sevdiğiniz yazarların
imzalı kitaplarını en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yüzlerce yayınevinde binlerce kitapta uygulanacak efsane indirimlerin tamadres’indesin!

tamadres, yılın en büyük kitap indirimleri döneminde keyifli bir kitap alışveriş deneyimi yaşamanız için pek çok ayrıcalık da sunuyor. 24 saatte kargo ve kapıda ödeme ayrıcalıklarının keyfini çıkarabilir ve 90 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından da yararlanabilirsiniz. Sadece Black Friday döneminde değil, her hafta yenilenen kampanya ve indirimleriyle kitapseverlerin kütüphanelerini zenginleştiren tamadres’e üye olarak yapacağınız ilk alışverişinizde %5 indirim de kazanabilirsiniz. tamadres’te indirimler ve kampanyalar bitmez!
Türk ve dünya edebiyatının en değerli yazarlarına ait
edebiyat kitaplarından kendinizi bulmanıza ve iç dünyanızı keşfetmenize yardımcı olacak kişisel gelişim kitaplarına, yemek yapmayı daha keyifli hale getirecek ve yemeğe dair pek çok püf nokta öğreneceğiniz yemek kitaplarından çocuklarınızı hayata hazırlayacak ve çocuklarınızın kişilik gelişimlerine katkı sağlayarak öğrenmelerine ve eğlenmelerine olanak sağlayacak çocuk kitaplarına kadar pek çok kategoride ve üründe yılın en büyük indirim fırsatlarını şimdi tamadres’te yakalayabilirsiniz.  

Black Friday | Muhteşem Cuma’da Uygulanacak Bazı Kitap İndirimleri

Alfa Yayınları’nda net %45 indirim

İş Bankası Yayınları’nda %50’ye varan indirim

İndigo Yayınları’nda %50’ye varan indirim

Mona Yayınları’nda net %50 indirim

Artemis Yayınları’nda %50’ye varan indirim

Kırmızı Kedi Yayınları’nda %50’ye varan indirim

Kitap setlerinde %60’a varan indirim

Sia Kitap’ta seçili kitaplar 9,90 TL

Sel Yayınları’nda %45’e varan indirim

Mabbels ürünlerinde net %40 indirimVe daha pek çok yayınevinde ve kitaplarda sürpriz indirimler…

Anlık indirimlerden haberdar olmak için tamadres’e üye olmayı unutmayın!


Bu Blog’u Sosyal Medya’dan Paylaş