Bugün 22 kisi bu ürünü görüntüledi

Bir Aşk Masalı

Puan:
3. Hamur
Kapak: Karton
59,50 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 85,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

279 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

3 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  muhteşem bir yazar muhteşem bir kitap
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  ahmet ümitin polisiye romanları gibi masallarına da bayılıyorum. bu kitap beni acayip mutlu etti
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Heyecanla beklediğim kitap. Sevdiğimiz Ahmet Ümit kalemi...

3 madde

Göster sayfa başı

ÖZGÜRLÜK YOKSA AŞK DA YOKTUR

Asla sevdiğin insanın gardiyanı olma…

Bir varmış bir yokmuş, dünyada acayiplikler çokmuş. Bir gece beş farklı ülkede, beş prens aynı rüyayı görmüşler: Bir genç kız, kadim bir kentin alacakaranlık sokaklarında ışıktan bir güzellik halinde dolaşıyormuş. İşte o kızı gördükten sonra, artık ne eski hayatları kalmış ne de eski hakikatleri.

Ahmet Ümit’ten insanlığın en yüce duygusu olan aşkın doğasına dair bir hikâyat.

“Bir Aşk Masalı”, beş prensin sevda uğruna revan oldukları bir yol ve hal macerası. Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, ücra hanlardan savaşçı kabilelerin çadırlarına, devlerden denizkızlarına, balinalardan devasa yılanlara, cümle tabiatın ve mahlukatın geçiş yaptığı bir hayal perdesi.

“Yolculukların en çilelisi aşk için yapılandır. Ve zorluk ne kadar artarsa aşk o kadar kıymete biner, o kadar anlam kazanır, o kadar vazgeçilmez bir hal alır…

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 256
 • Basım Tarihi: Ekim 2022
 • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Ekim 2022
 • Ebat: 13,5 X 23
 • Çok Yakında Tarih: 2022-10-10 00:00:00

Bir Aşk Masalı Kitabı

Ahmet Ümit yeni masal kitabı ile okurlarıyla buluşuyor. Yazarın ‘’ büyükler için yazdım ‘’ dediği Bir Aşk Masalı kitabı, Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere uzanıyor. Ülkemizde polisiye edebiyat denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Ahmet Ümit yeni kitabı Bir Aşk Masalı’nı Yapı Kredi Yayınları etiketiyle okurlarına sundu.

Okurların en çok merak ettiği konulardan biri de, Bir Aşk Masalı kitabı ne anlatıyor? Beş prensin aşk adına giriştikleri serüvenleri konu alan Bir Aşk Masalı kitabı konusu ile de okurları oldukça heyecanlandırıyor.

Son kitabı Kayıp Tanrılar Ülkesi’ni Haziran 2021 yılında yayımlayan yazar Ahmet Ümit’ten insanlığın en yüce duygusu olan aşkın doğasına dair hikâyat.

Bir Aşk Masalı kitabını satın almak isteyen okurlar için kitabın konusundan ve ne anlattığından kısaca bahsedelim.


Bir Aşk Masalı Kitabının Konusu ve Kısa Özeti


Yapıtları 34 dile çevrilen ülkemizin en başarılı kalemlerinden Ahmet Ümit son kitabı Bir Aşk Masalı ile okurlarıyla buluşuyor. Her kitabıyla satış rekorları kıran ve uzun süre çok satan kitaplar listesinde yer alan yazar, daha önce de Masal Masal İçinde ve Olmayan Ülke adlı masal kitapları kaleme almıştır.

Bir Aşk Masalı kitabının konusu, beş prensin sevda uğruna revan oldukları bir yol ve hal macerasıdır. Kaf Dağı’ndan ıssız çöllere, savaşçı kabilelerin çadırlarından ücra hanlara, denizkızlarından devlere, devasa yılanlardan balinalara, cümle tabiatın ve mahlukatın geçiş yaptığı bir hayal perdesi…

256 sayfadan oluşan Bir Aşk Masalı kitabı fiyatı, en uygun haliyle tamadres’te.


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi