Bilgisayarda Kalıp Hazırlama

Kitap, yalın bir dilde, basit ve kolay anlaşılır bir şekilde yazılmış, yapılacak işlemler örneklerle adım adım görsel olarak anlatılmıştır. Böylece öğrencinin programı kolaylıkla t...
-10%

Bilgisayarda Kalıp Hazırlama

ISBN:9789944223188
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 22,50 ₺ Regular Price 25,00 ₺
3 İş Günü İçinde Kargoda
%10 İndirim
Açıklama

Kitap, yalın bir dilde, basit ve kolay anlaşılır bir şekilde yazılmış, yapılacak işlemler örneklerle adım adım görsel olarak anlatılmıştır. Böylece öğrencinin programı kolaylıkla takip edebilmesi ve anlaması sağlamaya çalışılmıştır. Öğrencinin ihtiyaç duyacağı temel nitelikteki tüm bilgilerin bulunmasına büyük bir özen gösterilmiştir. Programın kitabın yazım aşamasındaki en son sürümü kullanılmıştır. Lectra Türkiye temsilcilerine her konudaki yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Ayrıca kitabın yayınlanması ile ilgili özverili çalışmalarından dolayı Detay yayınlarına teşekkür ederim.
 
Bu kitabın içeriği, hazır giyim konusunda eğitim veren okullardaki programlarda yer alan Bilgisayar Destekli Kalıp Hazırlama derslerinin kapsamları, sektörde bu alanda çalışan kişilerin ihtiyaçları ve dünyadaki en son gelişmeler göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Kitabın, bu alanda eğitim alan ve sektörde çalışan kişilere faydalı olacağı düşünülmektedir.

Yazar Şule Çivitci
Yayınevi Detay Yayıncılık
Barkod 9789944223188
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 216
Basım Tarihi Ocak 2006
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Ocak 2006
Ebat 14 X 21,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi