-%35
Bugün 32 kisi bu ürünü görüntüledi

Benim Küçük Sırrım - 2

Puan:
1. Hamur
Kapak: Karton
79,30 ₺ 122,00 ₺

2 İş Günü İçinde Kargoda

150 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

4 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  süper hizmet anlayışı. teşekkürleerr
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  Kızıma hediye olarak aldım, yazarı çok seviyor kitabı da seveceğine eminim
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  çok akıcı bayağı sardı beni
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  hızlı, özenli ve sorunsuz teslimat teşekkürler

4 madde

Göster sayfa başı

Sırlar paylaşıldıkça sır olmaktan çıkar.

Ne yazık ki paylaşılmayan ve ortaya çıkarılmayan hiçbir sır yoktur. 

Yağmur’un hakkındaki tüm gerçekleri ortaya çıkarışının ardından arkadaşlarına karşı mahcup olan Eylül’ü zor zamanlar bekler.Öte yandan öz babasıyla karşılaşmak, Eylül’ün hayatının rayından tamamen çıkmasınaneden olur. İşler karmaşık bir hâl alırken Yiğit,  şartlar ne olursa olsun Eylül’ün yanındadır. 

Bu sırada Sarp, Eylül’e karşı hislerinden kurtulmaya çalışır fakat ona olan bağlılığı sandığından  daha kuvvetlidir. Kafası yeterince karışıkken hayatını değiştiren, kendini değerli hissetmesini sağlayan ve yüzünde yeniden tebessüm oluşturabilen bir kadınla tanışacaktır. Yani Duygu’yla…

Peki yeni biri, yeni sırların da doğmasına mı yol açacaktır?

“Benim için gizemlerle dolu koca bir okyanus gibisin. Seni o kadar çok seviyorum ve keşfetmeye  öyle doyamıyorum ki dünyaya on sekiz defa gelsem,on dokuzuncusunda yine sana âşık olmak isterdim.”

 • Son 30 gün içindeki en düşük fiyat : 73,20 ₺
 • Ürün Kodu: A.287883
 • Yazar:
 • Yayınevi: Ephesus Yayınları
 • Barkod: 9786257382601
 • Cilt Durumu: Ciltsiz
 • Kağıt Türü: 1. Hamur
 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 384
 • Basım Tarihi: Eylül 2021
 • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Eylül 2021

Benim Küçük Sırrım – 2 Kitabı

Dilara Keskin çok sevilen kitabı Benim Küçük Sırrım kitabının ikincisini okurlarıyla buluşturdu. Okurların büyük bir heyecanla beklediği Benim Küçük Sırrım 2 kitabı konusu, anlatım tarzı ve olay örgüsüyle pek çok okurun beğenisini kazanarak çok satan kitaplar listesini yerini almıştır. Özellikle de kitabı okumayanlar Benim Küçük Sırrım 2 kitabının özetini ve ne anlattığını oldukça merak ediyor. Henüz siz de okumadıysanız tamadres ayrıcalığıyla satın alabilir ve Yağmur, Eylül, Yiğit, Sarp ve Duygu’nun hayatlarına tanık olabilirsiniz. Ayrıca yazarın Ölüler Konuşamaz kitabı başta olmak üzere diğer tüm kitaplarını uygun fiyatlarla tamadres’te bulabilirsiniz.

Benim Küçük Sırrım 2 kitabının konusuna ve kısa özetine göz atalım.

Benim Küçük Sırrım – 2 Kitabının Kısa Özeti


Sırlar, paylaşıldıkça sır olmaktan çıkar ve ne yazık ki ortaya çıkarılmayan ve paylaşılmayan hiçbir sır yoktur. Yağmur’un hakkındaki tüm gerçekleri ortaya çıkarmasının ardından arkadaşlarına karşı oldukça mahcup olan Eylül’ü zor günler beklemektedir. Bir yandan da öz babasıyla karşılaşan Eylül, hayatının kontrolünü kaybetmiştir. İşler ne kadar karmaşık olursa olsun Yiğit, her zaman Eylül’ün yanındadır. Sarp ise, Eylül’e olan hislerinden kurtulmaya çalışsa da bu hisler sandığından daha da kuvvetlidir. Tam bu sırada, kafası yeterince karışıkken, kendini değerli hissetmesini sağlayacak, hayatını değiştirecek ve yüzünde tekrardan tebessüm oluşturacak bir kadınla tanışacak yani Duygu ile.

Peki, bu yeni biri yeni sırların da doğmasına neden olabilir mi? Bu sorunun cevabını ve Benim Küçük Sırrım 2 kitabının neler yaşandığını merak ediyorsanız hemen satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla tamadres’te yeni okurlarıyla buluşmayı bekliyor.


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi