Batman - Kara Şövalye Dönüyor

Dünya'nın en çok satan Batman Çizgi Romanı. Modern çizgi romancılığın bu şaheseri, karanlık bir dünyayı ve ondan daha da karanlık bir adamı inandırıcı bir şekilde hayata geç...
-20%

Batman - Kara Şövalye Dönüyor

ISBN:9786056241789
Kağıt:Kuşe
Kapak:Karton
Özel Fiyat 25,93 ₺ Regular Price 32,41 ₺
Stokta yok
%20 İndirim
%20 İndirim
Açıklama

Dünya'nın en çok satan Batman Çizgi Romanı.

Modern çizgi romancılığın bu şaheseri, karanlık bir dünyayı ve ondan daha da karanlık bir adamı inandırıcı bir şekilde hayata geçiriyor. Yazar/çizer Frank Miller, çinici Klaus Janson ve renklendirmeci Lynn Varley'yle birlikte Kara Şövalye'nin emekliliğinden on sene sonra, yozlaşmış Gotham şehrinin bu yakın gelecek destanında Batman efsanesini yeni baştan oluşturuyor.

Suç sokaklarda kol geziyor ve bir zamanlar Batman olan adam hala ebeveynlerinin cinayetinin anılarıyla ızdırap çekiyor. Etrafındaki sivil toplum çökerken, Bruce Wayne'in uzun süredir bastırılmış kanun koruyucu tarafı, kendini mahkûm ettiği prangalardan kurtuluyor.

Kara Şövalye gazap aleviyle dönüyor ve yepyeni bir nesilden suçlularla boy ölçüşüyor ve de onların şiddet seviyesine ayak uyduruyor. Kısa süre sonra, bu neslin Robin'i -en az selefleri kadar değerli olduğunu kanıtlayan Carrie Kelley adındaki bir kız- ona katılıyor.

Ama Batman ve Robin, yıllarca hapsedilmeleri sonucu kusursuz psikopatlara dönüşen en ölümcül düşmanlarının oluşturduğu tehditle başa çıkabilecekler mi? Daha da önemlisi, süper güçler arasındaki, ilan edilmemiş savaşın -ya da zamanında dünyanın en büyük kahramanları olanların arasındaki çarpışmanın- yaklaşan yansımalarından sağ kurtulabilen olacak mı?

İlk kez yayınlanmasının üzerinden on beş yıldan fazla zaman geçmesine rağmen, Batman : Kara Şövalye Dönüyor çizgi romanda anlatılan en etkili hikayelerden biri ve tartışmasız bir klasik olarak yerini korumaya devam ediyor.

Yazar Frank Miller
Yayınevi Jbc Yayıncılık
Barkod 9786056241789
Orijinal Adı Batman: The Dark Knight Returns
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü Kuşe
Kapak Türü Karton
Türü Renkli Resimli
Yayın Dili Türkçe
Orijinal Dili İngilizce
Sayfa Sayısı 224
Basım Tarihi Eylül 2015
Son Basım Tarihi Eylül 2015
Ebat 13 X 19
Çevirmen Burç Üner
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi