Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2

Dedektif Kara Şövalye'nin çevresinde Dönen Gizem Girdapları Batman gibi giyinmiş, eli silahlı adamlar tarafından yapılan bir soygun. Morgda ortaya çıkan... ve aynı şekilde o...
-25%

Batman Dedektif Hikayeleri - Korkutma Taktikleri Cilt: 2

ISBN:9786056496745
Kağıt:Kuşe
Kapak:Karton
Özel Fiyat 31,88 ₺ Regular Price 42,50 ₺
3 İş Günü İçinde Kargoda
%25 İndirim
Açıklama

Dedektif Kara Şövalye'nin çevresinde Dönen Gizem Girdapları

Batman gibi giyinmiş, eli silahlı adamlar tarafından yapılan bir soygun. Morgda ortaya çıkan... ve aynı şekilde ortadan kaybolan, benzer görünümdeki bir dizi ceset. Bruce Wayne'in kendi kulesinde yapılan ve feci şekilde ters giden bir deney.

Birbirleriyle bağlantılı bu gizemlerin hepsi Mr. Toxic olarak bilinen korkunç bir katil tarafından yönetiliyor ve Gotham'ın da tüm dünyanın kaderi tehlikeye giriyor.

Kara Şövalye, bu gizemi çözmekle uğraşırken aynı zamanda korku gazı sıkan Scarecrow'la Arkham Akıl Hastanesi'ni basan Baykuşlar Divanı'yla  ve Arkham'ın en tehlikeli hastalarından birinin yani  karşısındakini hipnotize edebilen Black Mask'ın kaçışıyla da baş edebilecek midir?

Batman; Gotham'daki en pişkin suçluların bile yüreğine korku salan bir dehşet sembolü. Peki şehrin en korkunç süper kötülerinin çevirdikleri entrikalar, Kara Şövalyeyi bile korkutursa ne olacak?

Mad Hatteri Black Mask, Scarecrow ve Baykuşlar Divanı; Mr. Toxic'in Gotham'ı tükenmiş çorak bir araziye çevirme girişimlerine haberci işlevi görüyorlar.

Yazar Kolektif
Yayınevi Jbc Yayıncılık
Barkod 9786056496745
Orijinal Adı Batman Detective Comics Volume 2: Scare Tactics
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü Kuşe
Kapak Türü Karton
Türü Renkli Resimli
Yayın Dili Türkçe
Orijinal Dili İngilizce
Sayfa Sayısı 232
Basım Tarihi Kasım 2014
Son Basım Tarihi Kasım 2014
Ebat 17 X 24
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi