Başarının Büyüsü

Hayat Boyu Başarılı, Onurlu Ve Başı Dik Yaşamak İstiyorsanız Bu Kitabı Okuyun. Okulu bırakan lise öğrencisi Fazıl, arkadaşını kıramayarak bir konferansa katılır. Konferansın etk...
-25%

Başarının Büyüsü

ISBN:9786051511412
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 10,42 ₺ Regular Price 13,89 ₺
Stokta yok
%25 İndirim
%25 İndirim
Açıklama

Hayat Boyu Başarılı, Onurlu Ve Başı Dik Yaşamak İstiyorsanız Bu Kitabı Okuyun.

Okulu bırakan lise öğrencisi Fazıl, arkadaşını kıramayarak bir konferansa katılır. Konferansın etkisiyle okula döner ve okul birinciliği için yarışma kararı alır. Program yapar ve uygular. Her gün 3,5 saat ders çalışır. Yarışta zorlanınca çalışma saatlerini artırır. Ruhsal zekâsını geliştirmek için her gün mealiyle birlikte iki sayfa Kur'an okur, beş ayet ezberler, beş hadis okur. Maneviyat dünyası zenginleşir. Azim ve kararlılıkla sürdürdüğü birincilik yarışını kazanır. Liseden sonra yüksekokulu, sonradan da fakülteyi kazanır ve birincilikle mezun olur. Derslerdeki başarısını özel hayatına aktarır. Ahlaklı, dürüst ve sözünde duran biri olmak için çalışır. İmam hatipli ruhuyla yaşamaya karar verir. 

Düşünme biçimi ve aldığımız kararlar hayatımıza yön verir. Doğru düşünmek ve doğru kararlar almak çok önemlidir. Hayat boyu başarılı, onurlu ve başı dik yaşamak istiyorsanız bu kitabı okuyun. Belki sizin de hayatınız değişebilir.

Yazar Ali Erkan Kavaklı
Yayınevi Hayat Yayınları
Barkod 9786051511412
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 204
Basım Tarihi Aralık 2015
Kaçıncı Baskı 4.Baskı
Son Basım Tarihi Aralık 2017
Ebat 13,5 X 21
Editör Erol Şahnacı
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi